wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szpital łomża czy ostrołęka poród

Pytanie do kobiet które są w temacie - gdzie Waszym zdaniem rodzić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

zambrów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

ani tu ani tu chyba że załatwisz sobie położną co będzie przy tobie mi przydusili maleńka w łomży krzyczeli jeszcze czas jeszcze czas myśleli ze zaraz koperte dostana

amisia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

a skąd można załatwić położną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

biały

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Poliklinika Arciszewscy Białystok

troszkę luksusowo ;)

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Białystok - Arciszewscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

ja rodziłam w łomży i mam dobre wspomnienia. położne i pielęgniarki ok. zarówno opieka przed jak i po porodzie bez zarzutów. maluszek miał bardzo dobrą opiekę a spędzilismy w szpitalu 2 tyg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Loteria :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

moja żona rodziła w łomży i jest bardzo zadowolona bardzo miły personel na porodówce jak i na oddziale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

położną mozna załatwic u lekarza rodzinnego nie rozumiem jak wszystko było w pożądku jak dwa tygodnie leżałas to do mpk86

amisia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Loteria loteria bo nie każdy ma kogoś znajomego na oddziale lub w szpitalu.. Jak wszędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Wszędzie,byle nie w Łomży;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Wiem,że Maruda urodził sie w Poliklinice u Arciszewskich w Białymstoku i na ciele jest zdrowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Nie musisz zawczasu łatwić położnej.Wystarczy,że trafisz do szpitala. Na porodówce,każda chętna. Ja należałam do tych co nie dały. W bólach wiłam się po korytarzu.Wtedy była tylko jedna położna.Moja męka trwała od 22-07 rano.Pani doktor Z. miała dyżur nie zajrzała ani razu. Powiedziano, że niewolno budzić. Pani położna chrapała przez drzwi było słychać. Wyłam z bólu.Nikogo nie obchodziło.Zamknięte drzwi , zabrany telefon.O 4 rano położna stwierdziła, wszystko przygotowane do porodu, ale położy się pani na bok i jeszcze poleży.I tak leżałam do 7 rano. Pani doktor się zjawiła i zaczęła się akcja.Dziecko nie zapłakało spojrzały wymownie na siebie.Na szczęście wszystko ok.Na ścianie korytarza jest ramka , a w niej napisane szpital przyjazny matce i dziecku. Pytam gdzie ta przyjażń! Bierz ze sobą kogoś z rodziny dla wsparcia bo inaczej będziesz śmieciem jak ja wtedy. To był mój drugi poród, pierwszy był bardziej przyjemny......tak łatwiony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Łomża. ale najpierw szkoła rodzenia aby wiedzieć co i jak, jesteś po prostu lepiej traktowana przez położne. I polecam zapoznanie sie z aktualną ustawą o opiece okołoporodowej. A potem na porodówce domagać sie swoich praw. Jeśli któraś położna robi problemy to ŻĄDAĆ na piśmie z jej podpisem dlaczego odmawia. Albo spisać dane z identyfikatora-od razu zmieniają nastawienie, każda boi się o swój tyłek.

oko-jakim prawem zabrano Ci telefon??! Za coś takiego to powinnaś zgłosić na policję. To Twoja własność i jakiekolwiek jej przetrzymywanie jest niezgodne z prawem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

w jakim to języku: "łatwiony"??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

ja polecam jak najbradziej zambrow rodzilam w pazdzierniku i jestem bardzo zadowolona nie polecam w lomzy

Jagna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Jak rodzić to tylko w Poliklinice u Arciszewskich naprawdę warto, mile wspominam poród :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Ja polecam szpital w Wysokiem Mazowiecku. Może czas zatrzymał się tam dawno temu, ale obsługa jest wyśmienita. Położne miłe, wszystko wytłumaczą i służą pomocą. Lekarze bardzo mili, przy moim porodzie był lekarz a nie tak jak w Łomży że zjawia się dopiero jak coś się dzieje albo po to tylko aby zszyć, zszywanie jest ze znieczuleniem. Naprawdę polecam.

Oliwcia13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

kolezanka rodzila w wysokiem mazowiecku i dziecko zakazono gromkowcem wiec tez przykład mam zle wspomnienia z pania połozno z zambrowa łomżynianki śa lepsze oj gdybym ja jeszce spotkała to bym jej powiedziała co o niej mysle przy obchodzie tylko głowe spuscila ze wstydu

amisia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

gromkowiec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

leżałam 2 tyg, bo mały po infekcji wewnątrzmacicznej nie chciał jeść, dostawał antybiotyk, miał żółtaczkę. jestem wdzięczna lekarzom i pielęgniarkom za pomoc dziecku i opiekę. oddział neonatologiczny jest naprawdę na wysokim poziomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Pamiętam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

w domku naturalnie najlepiej i najszybciej, skonczy sie narzekanie na szpitale co niektórych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

blackrabel urodzi, a tu dalej będzie idz do Zambrowa, albo w Łomży lepiej, a ja Ostrołękę polecam.

otóż moje panie, problemy straszne stwarzacie!

w 1998r. w jednym z wieżowców łomżyńskich, w windzie dziewczynkę urodziłam.
pani, która sprzątała klatkę schodową, poród odebrała.
od spółdzielni list pochwalny dostałam, a córka moja, dożywotne, darmowe przejazdy wszystkimi windami, należącymi do tej spółdzielni!

jak widzicie, wszystko skończyło się pomyślnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

to za windy się płaci ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Teraz za wszystko sie placi nawet za waciki;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Brzęczyszczykiewicz pewnie jesteś po prestiżowej uczelni na krzywym kółku- kształcona inaczej dlatego nic nie łapiesz.Dyplom śmieciowy też masz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

ja własnie wróciłam z szpitala w łomzy w którym rodziłam jestem mile zaskoczona bo wszyscy mili pomocni i bez zadnych problemow czy tez zalatwiania takze polecam łomze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

oko - polska języka - trudna języka! Jesteś pewnie z tych pretensjonalnych, dlatego przyjęli cię tak jak chciałaś. Położne, personel szpitalny, to też ludzie. Wystarczy się czasem uśmiechnąć, a nie robić problemy. Pierwsze słyszę o zabieraniu telefonów hehe.




Autor: oko (---.elomza.pl)
Data: 13-02-13 20:25

Nie musisz zawczasu łatwić położnej.Wystarczy,że trafisz do szpitala. Na porodówce,każda chętna.




....z takim podejściem - powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

robicie z tego wielką traume jakby jaki to gwałt był.Trzeba się liczyć z tym ze jak się dzieciaka zachciało to trzeba pocierpieć przy porodzie.Gdzie komu sie lepiej rodziło, to tylko indywidualna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

klinika w Białymstoku - w tej chwili chyba kosztuje 1000 zł , ale naprawdę warto
odrobina luksusu należy się każdej kobiecie

marta7110

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

a jak dziecko jest chore, czy kobieta nie może dojść do siebie to po skasowaniu pieniążków, oni już dziękują bardzo kulturalie przez bibułkę i radz sobie sama
oczywiście nie życzę nikomu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

witam,
ja rodziłam w Łomży i maluszek jest cały i zdrowy:) jesli chodzi o opieke jestem zadowolona, dużo zależy od szcześcia, niektóre panie są bardzo miłe i pomocne ale jak to wszedzie można było trafić i na niezbyt sympatyczną... ale przeżyłam, było całkiem ok.. no może po za warunkami w łazience oj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Ludzie. Co Wy macie z tymi prywatnymi klinikami? Zapłacicie kasę i co? Tyle że żona sama na sali leży i ma TV w pokoju. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy szpitalem, jakimkolwiek i prywatną kliniką wybrałbym szpital. W klinice jeśli coś dzieje się nie tak z dzieckiem to tak czy siak wiozą do szpitala. w szpitalu lekarze są na miejscu, a w takiej sytuacji liczy sie każda sekunda.

Knox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

zapraszam na stronkę prezenty dla mamy i dzidziusia http://www.puh-piorun.cba.pl/galeria.html

to ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

Jak nie wiesz gdzie masz rodzic to po co zachodziłaś???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital łomża czy ostrołęka poród

a Górniakowa rodziła w Łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org