środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
internet z ist łomża

witam, chce zalożyć internet właśnie z tej firmy tylko interesuje mnie pakiet ten najtańszy za 30zł bo z braku czasu mało korzystam ale bez internetu to jak bez reki. pomóżcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Ja mam internet w IST od 8 lat i szczerze mówiąc nigdy nie narzekałem. Od jakiś 2-3 lat nawet nie pamiętam by była przerwa w dostawie internetu:)Tyle, że korzystam z najwyższego pakietu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

jest spoko ale drogo jak na 1 mega te 29 zl .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Przerwy w dostawie są. Generalnie pod względem cena/jakość jest "dobrze", ale na pewno nie bardzo dobrze. Przerywa, rozłącza. Nie jest to wina mojego sprzętu bo znajomi mają podobnie. Nie mówię, że co godzinę, ale jednak to się zdarza. Też mam najwyższy pakiet, dużo korzystam z internetu, wystarcza. Dobry internet, ale nie można powiedzieć, że bardzo dobry.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

U mnie nie ma problemu z przerwami...wystarczy mieć porządny router i problemu nie ma:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Miałem internet w IST jakieś 5 lat. Jednak zaczęły powstawać problemy z routerami, gdyż żaden nie chciał działać. I to było powodem mojego przejścia do Multimedii, gdzie problemów żadnych nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

introlan jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

a ja zmieniłam z multimedia na ist i jestesmy bardzo zadowoleni.pozdrawiam

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Ja mam IST i też miałam problemy z netem, rozłączało jak włączyło się trzecie urządzenie do sieci, czasem tak sobie nagle rozłączało. Zadzwoniłam do IST, zapytali jaki mam router, powiedzieli, że znają problem i ustawią u siebie. Od tamtej pory ani razu nie rozłączyło mi neta :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

ja również polecam ist, przerwy zwykle w nocy od 12, także starają się jak mogą:) poza tym jak komuś rozłącza sygnał przy wielu urządzeniach to tylko sprawa odpowiedniego routera i jego konfiguracji i wcale nie musi być drogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Partnerską ŁKS-u 1926 Łomża. Będąc Członkiem Klubu, internet w IST możesz mieć przez DWA miesiące za jedyne 2 zł.
Szczegółowe informacje w linku poniżej:
http://www.lks.lomza.pl/index.php/partnerzy-lks-1926-lomza.html
Zachęcam do bycia Członkiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 i do korzystania z profitów u Naszych Partnerów.
To naprawdę się opłaca!
Ps. Internet w IST przez około 2 lata użytkowania NIGDY mi się nie "zaciął". POLECAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Mam najwiekszy pakiet i ogolnie jest ok natomiast prawda jest to ze wystepuja ostatnio chwilowe przerwy w dostawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Największy pakiet napewno super działa ale mi chodzi o ten najtańszy. Czy ktoś ma? i co może mi powiedzieć czy warto go brać. Jak mówiłam że za dużo nie korzystam z neta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

ja mam ten za 29-30 zł (do takiego normalnego użytku wystarczający).

jest ok,nie mam żadnych problemów ,nie ma przerw w dostawie(a przynajmniej nie wtedy gdy ja korzystam :) ).ogólnie mówiąc -polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Ja tez mam ist i mam dosyc,niby 23Mb a zacina sie i sa problemy.Podobno netia ma calkiem fajnie pakiety i nie drogo...

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

prędkości nawet w tych najtańszych pakietach są przyzwoite jeśli potrzebujesz tylko do zwykłego przeglądania plus od wielkiego dzwonu mp3 z wrzuty to w zupełności wystarczy, a co do innych firm gdzie podobno...gdzie chyba, albo gdzie może.. powiem tak..wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Powiem tak Maaasssaaakkkrraaaa !!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Ale wy macie problemy.... z internetem
jezeli macie wybor multimedia czy ist. Co za roznica skoro jest bardzo dobry(nawet oba są bardzo dobre). Macie czasem przerwy w dostawie? Ojjj...
to jest prawdziwy ból :((((

Zenit, narzekasz ze TYLKO 1mb za 29!!! zł.....
coz... cieszcie sie ze macie mozliwosc na szybki, dobry internet...
mieszkajac w domu jednorodzinnym ja takowej mozliwosci nie mam... za 50 zlotych mam internet 512, czeste przerwy w dostawie i inne jakies duperele.
Filmy na youtube, ktore trwaja 3 minuty ogladam minut 10, bo co 5 sekund musze czekac na buforowanie...oczywiscie, odpada pobieranie plikow, za 10mb- 20 minut.

No ale, dalej narzekajcie ze macie slabiutki internet, tak jak ja tutaj zrobilem.
Ehh, Gdyby byla mozliwosc podlaczenia mojego domu pod internet ist lub multimedie:(((( .... chetnie bym i placil 50 zl za 1 mb, o ile by dzialal troche szybciej niz ten radiowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

Moze troche przekolorowalem, ale... coz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet z ist łomża

ByleJaki

Jak miło poczytać mądrego człowieka :-)))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org