poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

Witam.
Przeprowadziłem się do Miastkowa i potrzebuję szybkiego internetu. Niestety linie z TP są tak stare, że nie są w stanie mi zagwarantować stabilności Neostrady. Mimo, że centrala odnowiona to kable mają jakieś 18 lat.

Internet darmowy z wieży, który jest w tej gminie to 512 kb/s więc era średniowiecza. Ja chcę 10 mb/s bo to nic szczególnego ale okazuje się, że nikt z prywatnych dostawców według informacji które otrzymałem nie świadczy usług radiowego internetu.
Dziwna sprawa, bo z tego co wiem to w innych gminach są dostawcy i można fajne prędkości kupować i nie ma konieczności posiadania linii czy telefonu stacj.
Czy ktoś wie czy jakiś dostawca prywatny działa (lub planuje) jednak na tym terenie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

pomoże ktoś koledze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

Jest dostawca ma bardzo szybki internet ale do Miastkowa dowozi tylko raz w tygodniu.(niestety)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

Jak przylecą bociany na wiosnę będzie też z nimi internet...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

Ile tu inteligentnych ludzi.
Ja bym spojrzał na to inaczej.
Pomysł na biznes ? Szansa ?
Nie, dziecinada i ciemnota.
I to z miasta w którym się wychowałem......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

ja mieszkam w ok miastkowa maialm neostrade 256 zwiększyli mi predkosc i nie narzekam a mam przez stacjonarny podłączony

amisia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

Tu zapytaj jeżeli jeszcze nie mają to lada dzień bo weszli na ten teren.Ale być może że już tam podłączają.http://www.intertor.net/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

i jak tam podłączyli ci jakis szybki internet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

Taka mała wskazówka ode mnie - szukaj lokalnego dostawcy internetu. Żadnych mobilnych dziadostw. Nie warto - co chwile się zawiesza itd.
Lokalne usługi internetowe to jedyne wyjście wg mnie żeby mieć szybkie i stabilne łącze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam dostawcy internetu w Miastkowie

Na takim zadupiu ciężko z Internetem,jak tam nawet wrony nie dolatują

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org