środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Tak jak w temacie kto ma szczeniaki Pitbulla na oddanie najlepiej suczkę Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

wariiiat

ta rasa psów nie jest dla takich jak TY (wariiiat ) ale pociesze cię, nie wielu ludzi spełnia warunki na posiadanie takiego psa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

dres i łysą czapę masz ? chcesz se pitbullem dobić punkty do maderfaki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Chłopie że mam taki nick "wariiiat" to nie znaczy że jestem jakimś dresem, bardzo mi się podobają te psy i chciałbym bardzo mieć szczeniaka. I co miałeś na myśli nie jest dla takich jak ty ? Człowieku nie znasz mnie więc pomyśl co napiszesz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

wariat skad jestes?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

z Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

a to nie mam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Poszukaj hodowli na stronie Związku Kynologicznego, może jest jakaś w pobliżu.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

słyszałem że suczki są łagodniejsze od samców

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Ja mam wlasnie suczke i jest bardzo przyjazna ;) denerwuje mnie to jak ludzie mowia ze te psy sa bardzo agresywne, poniewaz to nie psa wina tylko jego opiekuna. Jesli ktos nie potrafi ulozyc psa tej rasy to nie powinien go miec. Pit bull to nie kanapowiec . Jesli nie bedzie mogl sie wybiegac regularnie to nawet z tego powodu moze zaczac atakowac. Znam osobe , ktora wziela sobie pit bulla bo ''jej sie podoba'' nie miala pojecia jak wychowywac tego psa i doszlo do tego ze ja zaatakowal , byla cala pogryziona , a pies zostal uspiony. Wiec lepiej sie zastanowic czy poradzimy sobie z takim psem biorac go pod swoj dach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Zgadzam się jak się dobrze zaopiekuje psiakiem to nie ma później problemów, a co do spacerów to lubię sam osobiście spacerować i szukam towarzysza :) (czyli pitbulla). Ale co tłumaczyć tym co nie rozumieją, każdego psa da radę wytresować bez różnicy od rasy.
VizeV to jak bym nie był z Łomży to byś miał ?? Dojazd to nie problem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

A i jeszcze jedno miałem suczkę kiedyś Pitbulla, ale to jak byłem młody zdechła ze starości. Teraz jestem gotowy na nowego psiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Ja bede miala szczeniaki , ale na wiosne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

TakToJest mam nadzieję, że wiesz, że od stycznia ubiegłego roku jest zakaz rozmnażania psów w celach zarobkowych. Jeśli suczka będzie mieć szczeniaczki, możesz je tylko oddać za darmo. Sprzedawać młode można tylko w hodowlach, zarejestrowanych.
Tak w ogóle po co niszczyć i skracać zdrowie suni? Nie lepiej ją wykastrować, wydłużyć życie, zabezpieczyć przed niektórymi nowotworami, niż produkowac kolejne szczeniaki w typie pittka, których niestety pełno jest w schroniskach i fundacjach?

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

a masz bmw ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Moja sunia bardzo chce miec mlode , kiedy mialam jeszcze pinczerka ona traktowala go jak swojego synka , niestety ktos mi go ukradl 2 lata temu i niestety slad po nim zaginal . Od kiedy go nie ma sunia uraja sobie ciaze , dlatego chce by chodz raz miala mlode. Nigdy nie sprzedalam zadnego zwierzaka i nigdy tego nie zrobie. Nie rozumiem ludzi , ktorzy czerpia zyski z zywego zwierzecia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Powiedziała Ci, że chce? Jak się przygotowuje do posiadania dzieci? Kompletuje wyprawkę? Dobre...

Ciąża urojona to zaburzenie hormonalne, sugerujące, że w przyszłości możesz się spodziewać ropomacicza, a nowotworu gruczołów mlekowych prawie na 100% To taka pierwsza oznaka, że coś jest nie tak. Po ostatniej ciąży urojonej należy odczekać i wysterylizować. Poród u i tak zaburzonego już psa może się skończyć tragicznie.

Psy nie mają ludzkiej psychiki, nie planują i nie rozmyślają ile dzieci i z kim chciałyby mieć. To, że Twoja suka lubi małe pieski oznacza, że jest towarzyska, a nie gotowa na rodzicielstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Nie nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Ola** wypowiadaj sie na temat swojego psa , a nie mojego . To ze wyczytalas w internecie rozne rzeczy to nie znaczy ze kazdy pies ma tak samo! I jesli nie widzialas takiego przypadku to ku**a zamknij sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Suczka mojej znjomej urajala sobie ciaze przez 6lat i nic jej nie bylo. Nosila ze soba miski traktujac je jak swoje mlode , po urodzeniu mlodych wszystko sie zmienilo, przestala urajac ciaze i byla spokojniejsza. Wiec nie pisz takich rzeczy , jesli nie spotkalas sie z podobnym przypadkiem. Nie kazdy pies musi byc chory z powodu urajania ciazy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

TakToJest daj do siebie namiary jak na wiosnę będziesz miał szczeniaki to ja bardzo chętnie przygarnę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

Autor: TakToJest. (---.centertel.pl)
Data: 12-02-13 16:02

Ja mam wlasnie suczke i jest bardzo przyjazna ;) denerwuje mnie to jak ludzie mowia ze te psy sa bardzo agresywne, poniewaz to nie psa wina tylko jego opiekuna. Jesli ktos nie potrafi ulozyc psa tej rasy to nie powinien go miec. Pit bull to nie kanapowiec . Jesli nie bedzie mogl sie wybiegac regularnie to nawet z tego powodu moze zaczac atakowac. Znam osobe , ktora wziela sobie pit bulla bo ''jej sie podoba'' nie miala pojecia jak wychowywac tego psa i doszlo do tego ze ja zaatakowal , byla cala pogryziona , a pies zostal uspiony. Wiec lepiej sie zastanowic czy poradzimy sobie z takim psem biorac go pod swoj dach.


Zgadzam sie z Tobą i uważam że do takiego psa trzeba nie tylko dorosnąć ale opiekun/własciciel powinien posiadac bardzo duża wiedzę na temat tej rasy.

Poprawne ułożenie pit bulla jest wielką sztuką i duży wpływ na jego wychowanie ma charakter człowieka.


Sorki że Cie uraziłem ale pomyśl dwa razy może nawet więcej zanim weźmiesz na siebie taką odpowiedzialność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

a ile masz lat dziefczynko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

http://www.google.pl/imgres?q=amstaff+demoty&hl=pl&sa=X&tbo=d&biw=1600&bih=1091&tbm=isch&tbnid=9UwuNBLfXhCWtM:&imgrefurl=http://demotywatory.pl/user/minia122&docid=aWpTa1-KCrRuPM&imgurl=http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201010/1287338263_by_minia122_500.jpg&w=500&h=638&ei=0zkbUaSLINDEtAb0_4DADg&zoom=1&ved=1t:3588,r:8,s:0,i:105&iact=rc&dur=555&sig=109855918594897399169&page=1&tbnh=178&tbnw=136&start=0&ndsp=41&tx=46&ty=72

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ma szczeniaki Pitbulla ?

http://demotywatory.pl/3112796/Amstaff-jest-grozny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org