środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkoła

hej nazywam sie karolina i za kilka miesiecy skącze klase 3 gim i chiałabym isc do szkoły plastycznej w łomży.:) i mam pytanie czy ktos z was sie w niej moze uczy? jesli tak to chciałabym wiedziec jak tam jest,czy egzamin wstepny jest trudny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Szkoła średnia nie jest najlepsza w twojej sytuacji. Ty może wróć do podstawówki i jak "skączysz" podstawówkę to rozglądaj się dalej ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

**********

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

nie znasz mnie wiec nie oceniaj czy mam wrócić do podstawówki czy nie spójrz na siebie **** ******

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

a czy oprócz mazania sprayem po ścianach, potrafisz coś więcej namalować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

tak na pewno wiecej niż TY!!!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Karolcia...
Ja się tam nie uczyłem, lecz z tego co kiedyś koleżanka mi mówiła to egzamin wstępny nie jest jakiś mega trudny. Najważniejsze tutaj to to abyś czuła się dobrze w tej szkole i lubiała rysować, malować, szkicować, kto co woli. Nawet jeśli nie masz jakiegoś wielkiego talentu, to oni Cię nauczą. Także jeśli kochasz ołówki i wielogodzinne "bazgranie" to idź śmiało i się nie wahaj. I nie słuchaj się rodziców jeśli mówią, że to jest bez przyszłości. Ty decydujesz za siebie, nie oni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

dziekuje:) przynajmniej jeden normalny na tym forum:) a z rodzicami to nie ma problemu to tak własciwie ich sugestia zebym tam poszła:) i jeszcze raz dzieki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

karolcia !!!!

Bo ci Bozia ozor upierdoli za te bluzgi w niedzielę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

hahaha:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Karolcia nie podniecaj się tym co pisze matizzo-"lubiała"- też powrót do podstawówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

***** ***** ********* * ****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

nie no spoko wkurwiają mnie tacy ludzie. Nie masz opinii na ten temat to po co się ***** odzywasz???!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

nie dość że smarkata to i pyskata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

phi i co z tego? nie pasuje to wypierdalaj z stąd!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Płedy poprafiłem, nie byskój gimpusie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Tylko pasa zdjąć i pytac czy żyje:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

sory wielkie ale gimbusem to ja nie jestem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

a to ze cie bija-maruda- to juz nie moja sprawa i nie powinnaś chwalic sie tym:) hahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

możesz iść i do plastyka-pamiętaj tylko, że aby w przyszłości lubiało się swoją pracę to trzeba skączyć najpierw dobrą szkołę. A tak pozatym to w dzisiejszych czasach wykształcenie począwszy od poziomu podstawowego jest ważne i jak pokazuje życie-nadal stanowi nie lada wyzwanie..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

aha. no spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Belfer... Ty albo masz matkę polonistkę, albo Cię polonistka codziennie dyma... bo twoja inteligencja z tą manią poprawności językowej nie idzie w parze.
Karolcia... Nie ma za co. Kiedyś też byłem w podobnej sytuacji odnośnie szkoły. I posłuchaj się lubię_żelki bo też ma rację. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

:D hihi dzięki :):D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

karolcia - skoro nie jesteś gimbusem, to czemu piszesz jak gimbus?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

nie pisze jak gimbus a to że się raz pomyliłam to się chyba wszystkim zdarza??? NIE OCENIAJ MNIE PO TYM nie jestem idealna i się ode mnie odpierdol:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Właśnie nie chodzi mi o pomyłkę, tylko o ostatnią część Twojej aktualnie ostatniej wypowiedzi - tak tylko narobisz sobie wstydu i wrogów :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Rondo, powiedz mi co boli Cię w tych gimbusach....?? Bo widzę, że masz uczulenie na pismo tychże osób.
":D hihi dzięki :):D " i to jest dla Ciebie typowe pismo gimbusów? Ciekawi mnie jak Twoja dziewczyna ma okazywać Ci emocje... czekaj, Ty wgl. nie masz dziewczyny i dlatego bolą Cię takie teksty. Mniejsza o to. Pamiętaj tylko, że będziesz, jesteś lub byłeś tak samo gimnazjalistą jak koleżanka więc nie komentuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

no sory ale ludzie piszący tu sami się o to proszą...ja tylko normalne pytanie zadałam....a w ogóle szkoda gadac....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

matizzo dzięki chociaż jeden po mojej stronie:3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Proszę. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

:3 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Napiszę dla pewności jeszcze raz, gdyby ktoś nie zrozumiał - nie o pismo tu chodziło, a o bezsensowną agresję. Tyle z mojej strony w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

a co ja jestem twoim zdaniem agresywna?? uderzyłam cie czy co ze takie masz zdanie o mnie ? a moze sie boisz dziewczyn ? To ze przeklinam nie znaczy ze jestem agresywna....hmmm...ale spoko nie obchodzi mnie zdanie innych mysl sobie o mnie co chcesz ja i tak nie zmienie sie bo każdemu cos sie we mnie nie podoba TWOJA SPRAWA :) :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

ale gimbusem to Jesteś,przecież Kończysz trzecią klasę gim.,jak sama Pisałaś.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

..........dobra nie bede sie juz wiecej wypowiadała bo jak widac na tym forum umieją tylko wyzywac od gimbusów i nie mozna sie nic dowiedziec na zapytany temat...ehhh...:/ szkoda czasu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Karolcia, nie ma sensu juz odpisywać na te posty, gdyż i tak już każda kolejna odpowiedź jest poza tematem.
A propo, powodzenia na gimnazjalnym.

Temat zamknięty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Poszukaj bo niedawno był ten temat szeroko poruszany już na tym forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Polecam szkołę dobrego wychowania :) A kolega który mówił, że nawet jeśli nie masz talentu to Cię nauczą opowiada bzdury! Jeśli nie masz talentu to widać nie nadajesz się do tego. Każdy kto coś w życiu osiągnął i robi to, co lubi włożył w to chociaż te 3% talentu, reszta to determinacja i ciężka praca, a wtedy konsekwencja zaprowadzi Cię tam gdzie powinna. Bez talentu to możesz zamiatać ulice. I faktycznie popraw pisownię bo aż w oczy razi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

po pierwsze naucz sie czytać ze zrozumieniem a po drugie pytanie jakie zadalam nie ma nic wspólnego z moim talentem chciałam sie tylko dowiedzieć jak jest w tej szkole i czy egzaminy wstępne są trudne. A jak już zaczęłes oceniać mój talent to wiedz że maluje portrety małych dzieci na zamówienie i zarabiam na jednym namalowanym obrazku więcej niż ty na zamiataniu ulicy. Więc komentując dwa razy pomysl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

I widać że chyba niczego konkretnego sie tutaj nie dowiem. Tylko tyle że umiecie wyzywac od gimbusow itp Tak więc strata czasu. Koniec tematu żegnam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

karolcia7110 zajrzyj sobie na stronę lplomza.pl i http://www.facebook.com/profile.php?id=100003672079636



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

:) wielkie dzięki :3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

o ile znam ludzi z tej szkoly (nauczycieli a nie uczniow) ktorzy zagladaja na to forum to oni akurat zwracaja uwage na tzw kulture osobista (w tym kulture jezyka) i na pewno podczas rekrutacji zwroca uwage na niejaka karoline................................................
__________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

:D ha ha ha super :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

i niech sobie zwracają uwagę na tak zwana ,,karoline'' . To jest tylko nick :) hehehe nie nazywam sie tak naprawdę więc mnie to nie obchodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

i to ze napisałam: hej nazywam sie karolina to tylko dla tego ze do nicku mi pasowało. Mogłam napisać hej nazywam sie kornelia albo kasia :) nie jestem taka głupia żeby podawać prawdziwe imię :) I tak jak napisałam wcześniej KONIEC TEMATU :) żegnam i dziękuję za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Bez kropek, przecinków, wielkich liter...oj fatalnie. A do tego kultura osobista leży. Gdzie kobiecość? Gdzie normalność i dziewczęca delikatność, zwłaszcza, gdy aspiruje się do szkoły aartystycznej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

no fakt!

duszy artystycznej to Ty dziewczyno nie posiadasz!

zostań malarzem, ale może najlepiej "pokojowym"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

zacznij bawić się photoshopem

Marian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła

Dokładnie, a każdy "artysta" musi mieć w sobie wrażliwość, żeby przelać ją na swoją twórczość. Jest tu już taki jeden (ostatnio go nie słychać, może siedzi w pokoju bez klamek) który zarabiał grube miliony, teraz Karolinka chwali się swoimi "zarobkami" :D Zaprezentuj nam próbkę swojej twórczości, lubię każde kreatywne działanie, bardzo chętnie więc obejrzę Twoje portrety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org