czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chomiki Dzungarskie

Czesc ;) moze ktos z was ma do oddania dwa chomiki dzungarskie ? Najlepiej samiczki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Najlepiej to kupić w zoologicznym ja kiedyś od kogoś dostałam za darmo takie chomiki i okazały sie chore dzieci miały wysypkę na całym ciele w tej chwili mam chomiki dzungarskie kupione w sklepie i dzieciom nic nie dolega .Piszesz ze chcesz samiczki ?A ty masz samce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

tak! rozmnażajcie, rozmnażajcie!
a pózniej wyrzućcie z domu!

już tylko bezdomnych chomików dzungarskich brakuje nam na ulicach Łomży!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Ja mam samiczki i dlatego chcialam tez dziewczynki , zeby nie bylo mlodych ;) Pepe-sza jezeli nie wiesz o co chodzi to lepiej nic nie pisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Kota lepiej przygarnij bezdomnego :)

A nie szczura :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Jakbym wziela kota to bym miala w domu ''Teksanska masakre'' poniewaz mam psa (pit bulla), ktory nienawidzi kotow . A chomik to nie szczur ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Najlepiej kupować chomiki bezpośrednio od dobrych hodowców. Niestety warunki w sklepie zoologicznym są często trudne, a chomiki zaniedbane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Szczerze mowiac to w ''domowych hodowlach''mlode chomiki lepiej sie rozwijaja niz w sklepach zoologicznych , dlatego tez nie chce kupywac .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

tak to wypadło, że wiem o co się rozchodzi i szczęśliwa jestem, że wreszcie o chomikach temat się zaczął, a nie w kółko o psach, ich odchodach i ich"opiekunach".

do psów nic nie mam, bo sama jestem właścicielką pięknego "Bandyty", ale co za dużo, to nie zdrowo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Chomik dżungarski to samotnik, jaki jest sens męczenia go i trzymania w parze, zapewne w małej klatce?

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Ja mam dwie samiczki, ktore nie mieszkaja w malej klatce. Maja otworzone dzwiczki od klatki i kiedy chca to wychodza. Jedna z nich nie chce wychodzic, a kiedy nie ma drugiej to wcale nie chce wyjsc z domku. Wiec nie kazdy chomik to samotnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Jesli macie chomika,szczurka ,a nie macie czasu sie nimi zajmowac to piszcie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

ja również mam samiczki dwie i ta sama sytuacja jest charakterów chomików jak u TakToJest a jeżeli chodzi o sklepy zoologiczne to nie wszystkie maja zapłakany stan i złe warunki hodowlane tam gdzie ja je kupiłam warunki sklepu i hodowla zwierząt jest bardzo dobra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Najlepszy sklep zoo moim zdaniem to ''Puszek'' przy Katetrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Tak, tak. Puszek poleca winogronowe dropsy dla kotów i wydzielanie mikroskopijnych porcyjek siana dla zwierząt trawożernych, żeby się nie przejadły. Naprawdę świetny sklep...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

one w parze się męczą, raz wypali, raz nie (będą się gryść). Jak chcesz parę, to dobrze chowają się myszoskoczki w parach (i żyją dłużej od chomika) albo koszatniczki.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

To, że czasem uda się połączyć osobniki nie znaczy, że trzeba tak robić. Samotność jest czymś naturalnym dla chomika, życie w parach i stadach nie.

Olu zgadzam się, niestety sprzedający wypchnie kupującym wszystko. Do tego te giełdowe zwierzaki z pasożytami :/

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Ja kupowalam nie raz zwierzaki w ''Puszku'' i zyly jak przecietne . Karme dla chomikow tam kupuje , poniewaz maja dobre mieszanki roznych skladnikow(maluchom smakuje) dla psa tam akurat nie kupuje ze wzgledu zdm pies nie chce jej jesc . Wiele osob kupuje tam roznego rodzaju rzeczy i nikt nie krytykuje. Mysle ze jakby sprzedawali marne jedzenie dla zwierzadt to takiego tlumu by tam nie bylo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Moje chomiki to siostry jesli bedzie potrzeba je rozlaczyc to tak zrobie , jak narazie nie ma takiej potrzeby ;) chce kupic mlode szczury , tylko nie wiem gdzie . Moze cos polecicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

lepiej kup se kota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Nie wiem czy czytales/as wczesniejsze wpisy , ale powtorze to jeszcze raz. Mam psa wiec nie moge miec kota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

a wrzucisz na youtube filmik z karmienia kota szczurkami ?

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Wrzuce nawet 10 pasuje ? Jesli Ty tak robisz to Twoja sprawa. Niektorzy ludzie naprawde nie umieja czytac ze zrozumieniem. To ze chce miec szczurki to znaczy ze chce nimi karmic kota ktorego nie mam ? Wydaje mi sie ze nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

w takim razie kup se psa

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

A Ty ''se'' kup mozg bo niestety Ci go brakuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

te dwie samiczki chcesz dokoptować do tych co już masz? W ogóle długo je masz? Domyślam się, że nie i na bank będziesz musiała je rozdzielić, nie ma siły by nie zaczęły na siebie naskakiwać, a te dwa które w razie czego zakwaterujesz do tej klatki, prawdopodobnie tygodnia nie przeżyją... Jedynie Roborowskiego jako tako tolerują inne osobniki, ale muszą być z jednego miotu, i nie mogą być rozłączane chociażby na jeden dzień...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Eee, ona teraz chce szczura, a ten już będzie wiedział co zrobić z chomikami ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

Wez sie lecz dziewczyno! Nie mozna miec kilku klatek i w kazdej inne zwierze ? Wez sie ogarnij !.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

2152 te ktore chcialam adoptowac trzymalabym w innej klatce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chomiki Dzungarskie

a co zoo zakładasz ?

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org