czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauczyciel J. Angielski

Szukam dobrego nauczyciela od J.Angielskiego dla dziecka 7-8 lat, może zna ktoś taką osobę i może polecić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

p. Beata Januszczyk-polecam w 100% gdyż sama mnie uczyła przez wiele lat i jest autorytetem dla nauczycieli językowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

autorytetem dla nauczycieli językowych!!!? Pierwsze słyszę, nawet to nazwisko słysze po raz pierwszy... marny autorytet...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

@chick - po pierwsze, nie każdy szafuje nazwiskiem na lewo i prawo. po drugie, trzeba być wyjątkowo "marnym" by wyciągać niczym niepotwierdzone wnioski słysząc bądź nie samo nazwisko. Także gratuluję logiki, naprawdę, maluczki zawistny człowieku :) O pedagogu świadczą wyniki jego uczniów a nie nazwisko.
A tak na margiensie - też szukasz nauczyciela, czy gnoisz ludzi na forum bo do Ciebie nikt na lekcje nie przychodzi? :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

nie ma to jak byc obrońca własnej osoby! wszystko w tym temacie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

skoro wiesz lepiej to może zagraj w totka, kumulacja na dniach :)
ale tak na poważnie, bawią i jednocześnie irytują mnie komentarze tego forum, dlatego włączyłam się w dyskusję. porażające jest to jak łatwo ludzie wydają sądy o innych nawet ich nie znając. takiez to polskie...
LUDZIE WŁĄCZCIE MYŚLENIE i przefiltrujcie dobrze wszystkie umieszczane na forum wpisy.
tyle ode mnie, wiec chick - po co Ty tu jesteś? :) bo jak dotąd założycielowi wątku nie pomogłeś (ja z resztą też).

Spiero proponuję podpytać wśród znajomych, bo tu jak widać obiektywnie nikt Ci nie doradzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

Ostatni Post. aneta84 musiałas być bardzo zainteresowana swoim wpisem... Śledzę to forum codziennie i już 9 lutego w/w postu nie było nawet widać... Musiałaś go specjalnie odszukać i mieć jakiś powód do tokiego, a nie innego wpisu. Znam bardzo dużo anglistów i najzwyczajniej w świecie wspomniane przez Ciebie nazwisko nigdy nie było przez nikogo wymieniane, w przeciwieństwie do wielu innych znanych i uznanych w mieście nazwisk. W związku z tym śmiem twierdzić ,iż słabym jest autorytrtem osoba o której nikt nie słyszał w jej środowisku. Chyba, że ta Pani specjalizuje sie wyłącznie w nauczaniu na poziomie szkoły podstawowej... To potwierdzi jednak mój pogląd o marnym autorytecie, autorytet powinien być bardziej wszechstronny w tym wypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

Przypomne jeszcze tylko, że chodziło o "autorytet dla nauczycieli językowych".
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

Oj ktos ma poczucie humoru Boze bron swego czasu ostro osidla mi na psychice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski



Nie jesteś w stanie z powodów zawodowych lub osobistych dotrzeć na kurs językowy , a znalezienie odpowiedniego lektora języka sprawia Ci trudność, a na dojazd nie chcesz tracić czasu? Masz dziecko, któremu nie jesteś w stanie pomóc w odrabianiu lekcji np. z języka angielskiego?
Pewnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest nauka języka angielskiego Internet. Zawsze wtedy kiedy masz na to czas i ochotę?
Spróbuj koniecznie nowej metody nauki online w Szkole Języków Obcych Shamrock. Jedyne czego potrzebujesz w takiej sytuacji to połączenie z Internetem i zainstalowany komunikator skype ,a także mikrofon oraz słuchawki. Każda lekcja dostosowana jest indywidualnie do potrzeb Twojego dziecka.
Angielski na każdym poziomie zaawansowania. Dość szeroka oferta naszej szkoły powinna zadowolić i Ciebie. Dostępne są kursy ogólne, egzaminacyjne dla dzieci. Dla bardziej wymagających klientów dysponujemy kursami biznesowymi lub specjalistycznymi.
Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej: www.facebook.com/szkola.jezykowa.shamrock
Polecam zapraszam nie będziesz zawiedziony, a na wszystkie pytania chętnie odpowiem Magda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

Również polecam Panią Januszczyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

P. Januszczy jest bdb anglistą jak się nie uczyłeś to nogi ze strachu ci latały przed angielskim i była dyscyplina i to się ceni. Ja byłam najlepsza w klasie i miałam miłe wspomnienia ale wiedzy mi kobieta dużo w głowę nabiła bo sama tego chciałam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

Polecam poczytać troszkę o metodzie językowej 5S. Dzieki niej dziecko może nauczyć się więcej i co najważniejsze - efektywniej. Można zacząć naukę podstaw w domu a później ewentualnie dołożyć do tego nauczyciela:) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski


Każdy może wybrać taki sposób nauki jaki aktualnie mu odpowiada więc, ile ludzi tyle będzie opinii. Nauka przez Skype też ma swój urok i zalety. Dziś to po prostu jedna z form czy możliwości zdobywania wiedzy tj. umiejętności językowych.


Pozdrawiam Magda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauczyciel J. Angielski

To o 6 lat za późno ;) wiem wiem nigdy nie jest na coś za późno ale akurat ja jestem zdania że człowiek powinien byc wielojęzyczny od urodzenia, dlatego od urodze ia czytamy ksiąžeczki po angielsku, rozmawiamy na codzień w obu językach.
https://matfel.pl/tanie-podreczniki-szkolne-ksiegarnia-internetowa-ccms-pol-44.html

Wiele takich pomocy naukowych do nauki angielskiego w domu dla dziecka można znaleźć w Matfel :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org