sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
4lomza

Od jakiegoś czasu obserwuję ten portal. Chciałabym podzielić się kilkoma spostrzeżeniami:
1. Zszedł na psy (chodzi wolno, zawiesza się)
2. Ogłoszenia tuż po ukazaniu się są już nieaktualne (wchodzą co najmniej z dobowym opóźnieniem)
3. Informacje spóźnione albo o wielu rzeczach nie pisze się wcale
4. Na forum dominują Maruda i Edvard (wiele nie mając do powiedzenia i uważając, że są "lepsi" od innych obrażając ich)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

Ooo !!!
A przytrafiło ci się coś takiego ? Bo ja nie przypominam sobie:)
Ale jeżli masz życzenie to niema problemu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

bona63 , zrób sobie spacer z elementami sexu,krótko mówiąc idz w pizdu, marudzisz jak ta Mańka ,co na piegi umarła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

a umiesc jakas niewygodna prawde na temat kosciola odrazu wyrzucaja posta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

zobaczymy,hehe, KLECHA,to taki gosc do którego wszyscy zwracaja się- ojcze,oprócz jego wlasnych dzieci,ubaw po pachy,jakie zaklamanie jest w kosciele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

Portal 4lomza może na samym początku był super, ale teraz...w skali 1 do 10 stawiam 3. Najgorsza sytuacja w zakładce" ogłoszenia", na każdym innym portalu można edytować dodane ogłoszenie, tu nie ma takiej możliwości. Może moderatorzy powinni pomyśleć o zmianach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

dobrze jest, nie narzekajcie :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

moderatorzy na pewno pomyślą, ale zrobią wszystko by ich nie zmienili!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

DOŻYWOTNIE BANY DLA ZAŚMIECAJĄCYCH FORUM SWOIMI IDIOTYCZNYMI WYPOWIEDZIAMI !!!

Onufry Zagłoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

w ch...ju mam ich bana :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

to się już więcej nie wypowiadaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

Co do zdania o w/w panach, to się zgadzam, a forum jak forum - ani lepsze ani gorsze od innych. Tylko poziom językowy twórców wiadomości mógłby być lepszy, bo czasami mam wrażenie, że do pisania artykułów zaangażowano średnio inteligentnego licealistę .......

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

Gdyby ktoś z właścicieli chciałby podnieść ten poziom, to służę pomocą, może nie będzie taniej ale będzie na pewno lepiej ........... :-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

ta ...ta... i ta twoja pseudointeligencja teraz to mnie rozbawiles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza

Ja wchodzę na 4lomza nie dlatego że ją lubie tylko dlatego że wchodzi tu mnóstwo osób, można się wypowiedzieć, czegoś dowiedzieć itp itd.... nie mamy w sumie za wielkiego wyboru swoich łomżyńskich stron....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org