środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kanary Łomża

Cześć,
Dziś rano pierwszy raz jechałem autobusem na gapę, ponieważ mieszkam w takim miejscu, gdzie niema sklepu z biletami. I miałem takiego farta, że akurat trafiłem na kanara.I ja się pytam gdzie oni są jak inni moji koledzy notorycznie jeżdżą na GAPĘ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Właśnie zawsze tak jest. Jeździsz z biletem ich brak. Nie masz biletu są. Takie życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

dobija mnie fakt, że nigdzie przy galerii stokrotka nie można zakupić biletu.. bez sensu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

U kierowcy zawsze można:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

albo na piechotke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Ale to normalne... tak jak wyżej ktoś napisał: zawsze tak jest... no wiesz jak twoi koledzy jeżdżą to nie ma kanarów,bo głupi ma zawsze szczęście....

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

ale żeby żałować paru złotych na bilet to przesada... rozumiem, że czasem nie ma gdzie kupić, ale dlatego kierowcy sprzedają, chociaż oni czasem też nie mają i wtedy jest lipa :)

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Nie lipa bo kanary mają zawsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Kajaa. można po drugiej stronie ulicy. Na Kazańskiej w kiosku mają bilety :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

drzewko! wiesz, że bardzo Cie lubię...ale

takie 1-sze skojarzenie...

Narwią chciałabym spłynąć (np.Stara Łomża n/rz, a w kałuży na Starej Łomży p/sz bym się "wytatlać" miała?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

hehe jechalas bez biletu to sie nie burz,kara sie nalezy,miales pecha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Rafal123!
to znaczy, że chciałeś oszukać nas wszystkich i jeszcze się żalisz, że Cię kanar złapał?! mamy Ci współczuć?

a kolegom powiedz...
"przyszła kryska na Matyska", albo
"nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka", albo...
trzymaj się z nimi, może Cię nie złapią?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Kasuj, gnoju, bilety i nie marudż na tym forum szczeniaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Pepe jak się nie ma pod nosem to można przejść się na drugą stronę ulicy :P Albo kupić w autobusie :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Rafal123
Rafał zgłoś sprawę do MPK powiedz którzy twoi koledzy jeżdzą na gapę, koniecznie pamiętaj o wymienieniu z Imienia i Nazwiska oraz wskazania adresu, nie zapomnij również powiedzieć którymi liniami na jakich odcinkach jeżdżą twoi koledzy !

na 100% złapią ich kontrolerzy biletów !!!


A tak na poważnie, to powiedzcie mi gdzie takie konfidenckie nasienie rosnie ?
Twoi koledzy za taki wpis powinni Ci plunąć pod nogi i nigdy nie podać ci łapy !
zasłaniać sie kolegami... nie moge co za ludzie

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

kup se rower i nie jeździj mpk-ami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Ten gnój, który prawdopodobnie nigdy nie kasuje biletu, a któremu raz się nie udało orżnąć MPK-u nie pomyślał, że ci ludzie, których szczeniak nazywa pogardliwie "kanarami", po prostu wykonują swoją pracę. Dlatego powinni ścigać chamka wszędzie, zawsze i o każdej porze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

jeszcze w łomży się kanary nie nauczyły że można nie potrzebnie dostać w większych miastach to jeżdżą z ochroną hehehe

Kontrolerzy biletów w radomskich autobusach są wyzywani, zastraszani i bici!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Akurat może nie ma co o Radomiu wspominać, bo tam po zmroku policja jeździ okratowana. Patologiczne miasto, to i kanarów leją.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

co za swolocz z ciebie rafale. kuwa, dostales bilet mimo iz jak twierdzisz to pierwszy raz na gape. Sie zaraz pytasz gdzie kanary jak koledzy jezdza na gape ?? npo kuuuurwa jakie to typowe lomzynskie. pewnie teraz jak bedziesz juz mial bilet i podrozujac z kolegami jeden lub drugi dostanie bilet bedziesz sie smial w srodku.... ***** zygac mi sie chce jak slysze takich ludzi... **** ci w dupe cyganie !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

FIN, napisałem to samo tylko kulturalniej :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Też się zastanawiam co go bardziej boli. To że wpadł, czy to że koledzy nie?
Ale jak to się mówi: "w towarzystwie, to i śmierć miła".

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Kartę miejską zamów se i korzystaj z portmonetki. Proste logiczne rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

Przy stokrotce Kiosk Ruch sklep papierniczy ul.małachowskiego 5 przy przystanku.na południu jest dużo punktów gdzie można kupić.Ostatecznym rozwiązaniem i korzystnym dla pasażera karta miejska ponieważ na karcie miejskiej są tańsze bilety i można zaoszczędzić jak ktoś nie ma kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanary Łomża

hokuspokus wybacz, nie widzialem twojego wpisu. Normalnie noz mi sie w kieszeni otworzyl i musialem wylac swoje gorzkie zale!!!! Pozwl ze uzupelnie twoj post a propos naplucia pod nogi i nie podawnia nigdy wiecej reki. JA na miejscu jego "kolegow" naplulbym mu na ryja i urzadzil przekopke za przystankiem !!! jak ja takich lajz nie znosze!!!!

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org