niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Witam.
Jak sami wiecie, w Łomży jest pełno sklepów komputerowych. Właśnie zbieram się, żeby kupić nowy sprzęt, jednak chciałbym poznać Wasze zdanie na temat danych sprzedawców pod względem podejścia do klienta, szybkości realizacji ewentualnych reklamacji i napraw serwisowych. Do Simmtechu się raczej nie wybieram - znajomy czekał na zwróconą do reklamacji mysz ponad 1,5 miesiąca (przypominam, iż w/g polskiego prawa na załatwienie takiej reklamacji sprzedawca ma 14 dni). Kiedy zdenerwowany udał się po myszkę, właściciel zaczął straszyć go wezwaniem ochrony, jeśli ten nie opuści sklepu... Żenujące. Moze Wy macie podobne doświadczenia z innymi tego typu sklepami ? Piszcie co wiecie i myślicie...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Polecam ExComp! ....obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna jak najbardziej w porządku!

Ostatnio przenieśli się z Piłsudskiego na Nowogrodzką.

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Faktycznie sklepów jest sporo. Swego czasu też jeździłem w poszukiwaniu sprzedawcy, który spełniałby moje wymagania.
Zakupu dokonałem w SPEED.
Wszelkie kłopoty były załatwiane od ręki, nawet jeśli nie obejmowała tego gwarancja czy rękojmia.
Minęly już terminy gwarancji i też nie mam problemów z ewentualnymi naprawami - te drobne, oczywiście dla nich są robione gratis i od ręki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Właśnie myślę nad Speed'em. Ciekaw jestem jakie "panują" tam ceny. Simmtech zrobił promocję - dowolny zestaw (lub własnie zestawienie) można wziąść na 2 lata na raty , bez odsetek i kosztów kredytu. Jednak jak już napisałem, nie wybieram się do nich ze względu na hamstwo, arogancję i ignorancję w stosunku do klienta. Co myślicie o takich firmach jak "KonradNet", "Fina", "IST", "Gigabajt", "Unitechnik" ? Co do tej ostatniej mam pewne wątpliwości. Rok temu, kiedy uszkodzeniu uległ mój stary monitor, z zamiarem kupna nowego udałem się właśnie do nich. Dowiedziałem się, iż monitor można kupić u nich z opcją gwarancji (sic!). Określony model (dzisiaj nie pamiętam jaki to był) z roczną gwarancją kosztował 1400 zł, a jeśli chciałem mieć 3 lata gwarancji (czyli tyle, ile normalnie i bez żadnych dopłat dostaje się w LG) musiałem zapłacić ponad 1600 zł. Wydało mi się to bardzo podejrzane. Moją niepewność potwierdził kolega, który pracował w sklepie komputerowym w Białymstoku - LG i inne firmy produkujące monitory nigdy nie wystawiły takiej oferty! Na każdy monitor LG obowiązuje gwarancja 3 lata. Czyżby Panowie z Unitechnika próbowali naciągać swoich klientów? Ówczesna cena (1400zł) jaką usłyszałem od nich nie była rewelacyjna - ten sam monitor kosztował w Speedzie 1340 zł - i nikt nie miał wątpliwości co do gwarancji - 3 lata i tyle!

Pozdrawiam

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

ja polecam Unitechnik fachowa obsługa szczególnie p. Maciej
ceny tez spoko
ale jeżeli zależy Ci na tym aby naprawdę tanio kupić to wejdz sobie na http://allegro.pl/showcat.php?id=2
ceny zwalaja z nóg, tylko problem z serwisem - ale coś za coś
proponuje wybierać sprzedawców z miast blisko połozonych np. z warszawy i tych co dużo sprzedali = ilość komentarzy
zawsze można sobie złożyć zestaw na życzenie

-=YuPiTeR=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Ja równiez polecam Unitechnik , robie u nich zakupy dosyć czesto i bez zadnych problemow , a jesli chodzi o Simmtech to nawet brak słów , nie wiem kto tam jeszcze kupuje .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

TAAAA.... SIMTECH NADAJE SIĘ NA DZWI DO LASU
już kilku moich znajomych się przeliczyło i czekało bardzo długo na reklamacje
dla mnie simtech = lider szajs ;)

-=YuPiTeR=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

hm. ja kupowale w spedzie kompy dla siebie i dla znajomych i niestety sie zawiodlem. niepolecam speeda. najbardziej jestem zadowolony z unitechnika.

GG: 6447776

---------------- °°° -------------------
miłujmy naszych nieprzyjaciół
---------------- ___ ------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Tak sie składa, że Simmtech ma najlepsze w Łomży ceny. Jednak obsługa pozostawia wiele do życzenia. Nigdy już tam nic nie kupie - nawet głupiej płyty cd. Jak narazie chyba największe zaufanie mam do ExComp'a. Może macie jakies doświadczenia związane ze sklepem "Alien" (teraz to sie nazywa "Ekspert", nie mam pojęcia skąd ta zmiana nazwy i lokalu, dosłownie o kilka metrów)

Pozdrawiam

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Bardzo czesto inwestuje w swoj sprzet wiec znam bardzo dobrze kilka lomzynsikich sklepow.
Unirtechnik obslugo moze i spoko ale ceny:(((( Monitor LG 700P jest o 200zl drozszy nic np. w konrad.net) Plyta glowna Asus A7N8X Deluxe 80zl drozej.. Inne czesci podobnie gdybym u nich kupil wybrany prze siebie zestaw zaplacilbym 750zl drozej... Rzeczywiscie "niski ceny"
Podobnie jest w Simmtechu tam jeszcze dodatkowo obsluga jest delikatnie mowiac nie zawsze kompetentna, a ceny wcale nie sa takie atrakcyjne
W Speede jest w miare spoko, ale najlepsze ceny maja w Konrad.net kolo tp. Tylko tez jak raz zamowilem dysk (mialo byc na jutro) okazalo sie ze przyszedl po tygodniu i to z cena o 100zl wyzsza...
Ale najlepsza oferte maja sklepy internetowe. Polecam szczegolnie www.sirius.pl - baaardzo fachowa obsluga doradza ci we wszystkim i jeszcze ceny:))) Ja czesci zamowilem we wtorek a w srode rano juz mialemm je u siebie. Jesli naprawde chcesz jakies rzadkie czesci w przeciagu 3 dni tez ci dostarcza, a nie zareaguja tak jak w sklepach lomzynskich ze oni maja tylko "firmowe czesci a nie jakies badziewie" (Chodzilo o pamieci ram TwinMos DDR i wentylator Zalman Cnps 7000A).
Natomiast w innym sklepie probowano mi wmowic ze karta ati radeon9500pro jest duzo gorsza niz ati9600pro... (jakby ktos nie widzial 9500 jest duuuuzo bardziej wydajna niz 9600)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Odradzam kupno komputera w sklepie ALIEN (Mam Niemiłe Doświadczenia gdy Kupowałem komputer w tym sklepie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Do NEMO: nie miałeś żadnych problemów z wysyłką itd. ? Sprzęt przyszedł w stanie nienaruszonym?

Do -_ReVoltA_-: Niemiłe doświadczenia? Tzn. ? Napisz nam - od tego jest to forum.

Pozdrawiam wszystkich "forumowiczów"

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Ja polecam "Unitechnik" bardzo fachowa obsługa, ceny przeciętne ale towar z pewnego źródła nie to co powiedzmy "Speed" :). Kilkukrotnie robiłem u nich zakupy i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów, naprawy gwarancyjne załatwiane są wzorowo.

Ave


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Widzę kilku zagorzałych zwolenników "Unitechnika". Niestety - nie mogę podzielić Waszej opinii - ceny są wygórowane no i ten mój przypadek z monitorem - nie byłem w nim odosobniony - kolega wybrał wersję z gwarancją trzyletnią i przepłacił za monitor ponad 200 zł - "bo znajomy mu powiedział, że Unitechnik jest dobry..." Został zwyczajnie naciągnięty. Ciekawe co na to powiedzą ludzie z LG Polska ;-) W tym wypadku Unitechnik = żenada i oszustwo. Co do Simmtechu to jeszcze raz powtórzę moje zdanie: Panuje tam hamstwo, arogancja i kompletna ignorancja w stosunku do klienta, który zostawia u nich sporą kasę. Odradzam Unitechnika i Simmtech - ze Speed'em nie miałem jeszcze żadnego kontaktu, a w Alienie i ExCompie kupilem jak narazie tylko czyste płyty ;-)

Pozdrawiam !

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Też odradzam unitechnika. Sprzedali mi kiedyś skaner który miał być "super - matko - kochana - jaki - cudowny" a oddałam go im już na drugi dzień. Poszłam do innego sklepu, ściągneli mi canona który służy mi do dziś. Tak swoją drogą to wybór sprzętu w tych naszych sklepach komputerowych to też mamy szałowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Wiekszosc sie zachwyca Unitechnikiem, a ja tez niestety mam nienajlepsze wrazenia... Zwykle kupowalem jakies drobiazgi, wiec bylo ok. Chociaz ceny wysokie. Ale poszedlem kupic dysk i dostalem zwalony, chociaz dzialajacy. Nie jestem osoba nie majaca pojecia o komputerze, wiec go odnioslem do sprawdzenia. Niestety probowano mi wmowic, ze dysk jest ok. Mogliby juz chociaz przyznac ze sprzedali wadliwy, a nie wpierac na sile ze dobry. Zwrocilem i wiecej tam nic nie kupie. Chodzil glosno jak traktor i podobno to wina modelu (barracuda....) Kupilem taki sam i go nie slysze.
A tak wogole, to czemu mam wrazenie jakby w Lomzy bylo tylko tych kilka sklepow? Moze warto rozejrzec sie dalej? Bo niektore firmy chyba juz obrosly w piorka i niezbyt dbaja o klienta.
Ze speedem raczej nie slyszalem o problemach, a co do Aliena to slyszalem duzo zlych rzeczy na temat obslugi, a zwlaszcza gwarancji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Nie ma w Lomzy dobrej firmy, naprawde dobrej firmy. A napewno na miae dobrej firmy nie zasluguje unitechnik czy speed. to sa firmy nie najgorsze.

Re5pect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

ja ostatnio przeszedłem na www.allegro.pl
wszystko tanisze i wszystko jest
wszystko szybko i na miejsce do domu
aparat cyfrowy w sklepie 3700 na allegro 2700
gwarancja jest i szybko miła i fachowa pomoc przez mail czy telefon
po co biegac po sklepach i przepłacać

-=YuPiTeR=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Z Unitechnikiem uważajcie. Zrobią co zechcą, a w sądzie przegrasz z nimi zawsze bo tam pracuje żona jednego z nich. Wiem co piszę.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Do MrS : Sprzet przyszedl w stanie idealnym, wszystko popakowane bylo naprawde bardzo solidnie. I tak jak powiedzialem sprzet dostalem nastepnego dnia rano , a za przesylke (firma kurierska nic nie placilem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Witajcie ponownie ;) Odwiedziłem dzisiaj sklep firmy DamCom na ulicy Piłsudskiego (kilka lokali obok Alkoholi Świata). Jestem bardzo mile zaskoczony - przywitał mnie bardzo miły Pan, bardzo dobrze zorientowany w temacie, przedstawił mi ofertę i cały szereg różnych rozwiązań. Ceny - rewelacyjne. Może ktoś z Was ma komputer kupiony w tej firmie? Właśnie rozważam kupno komputera u nich ;-)

Pozdrawiam !

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

co do poprzedniego postu to racja najlepszy sklep w Łomży kupowalam tam kompa naprawde fachowo i szybko ceny konkurencyjne mila obsluga szybka realizacja!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam
!Yerk! :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

tam właśnie kupiłam skaner :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Maja, mikan, co robicie w sobotę? Może znajdziecie chwilę na dyskusję na tematy hardware, software ? ;-) Pogadamy sobie o skanerach itp. itd.

Pozdrówa
Mr S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Mr S ja bardzo chętnie ale wyjeżdżam na caly tydzień do rodzinki :(( Może w innym czasie?

A co do tego sklepu obok alkoholi świata, to z obsługi byłam bardzo zadowolona, odpowiedzieli wyczerpująco na moje upierdliwe pytania, mordowałam ich długo, a mimo wszystko wykazali się nieskończoną cierpliwością. nawet pozwolili za darmo skorzystać z kawiarenki internetowej żebym poszukała jaki konkretnie model skanera chcę mieć. Przysłali mi mejla jakie modele są dostępne i ile będzie trwało ich sciągnięcie. I chociaż wyczekałam się nie ludzko, bo kurier coś błądził z tym skanerem po Polsce, to i tak jestem zadowolona. :)

Pozdrawiam

mik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Też zauważyłem, że obsługa jest naprawde super w firmie DamCom.
D o " P a n ó w z S i m m t e c h u " :
U c z c i e s i ę o d n i c h , i d i o c i !

mikan: Jak wrócisz, to daj znać na forum ;-)

P o z d r a w i a m

M r S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Macie rację

W Smmtechu nie jest za ciekawie (czyt. jest tragicznie) jeśli chodzi o kulturę osobistą sprzedawców.
Ja osobiście stałem około 20 min i czekałem żeby sprzedawca łaskawie skończył pogawędkę ze swoim koleżką. Pogawędka dotyczyła jakiejś libacji alkoholowej a treść romowy upiększały niecenzuralne określenia dotyczące najstarszego zawodu świata i miejsc erogennych kobiety i mężczyzny. Drugi ze sprzedawców w tym czasie uskuteczniał rozmowę za pośrednictwem gg. Nieźle co ???!!!

Panowie z Simmtechu trochę pokory i szacunku dla klienta !!!

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Jeżeli nie wiecie, to jest nowy, dobry sklep komputerowy przy dworcu (obok Centrum 4+). Aleja Legionów 42. Sprawdźcie tam ceny zanim zakupicie gdzieś komputer.

Naprawdę warto !

PePe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Witam wszystkich.
Czytam posty i w pełni popieram. DAMCOM jest rewelka. Miło, szybko i BARDZO fachowo. W wakacje zmienialem płytę główną i potrzebowałem pomocy co mam wybrać. Chciałem mieć dobrą płytę za dobra kasę. Chłopaki z DAMCOMU zrobili mi wykład jak dla niemowlaka co, za co odpowiada i na płycie i razem wybraliśmy model który zakupiłem. Teraz mam Athlona 2400 na nowej luksio płycie i wszystko pracuje pięknie. 100% i dziesięć punktów dla DAMCOMU. Jestem ich stałym klientem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

No to dzisiaj jeszcze raz wybieram sie do DamComu, interesuje mnie zestaw z P4 3,06 ghz, który mają w supe cenie... Jak widać jest sporo osób "zadowolonych" z Simmtechu, z nudów chyba zaraz napisze maila do dyrekcji Simmtechu w Białymstoku... Chociaż pewnie nic to nie da. Będąc w Białymstoku odwiedziłem tamtejszy sklep Simmtech. Zapytałem sprzedawcę, czy jeśli kupię tutaj sprzęt to czy mogę go ewentualnie reklamować w ich oddziale w Łomży. Jego odpowiedź była dość jednoznaczna: "To nie jest nasz sklep, my tylko firmujemy ich swoim logo i nazwą. Nie przyznajemy się do nich". Resztę pozostawmy w kwestii domysłów... Simmtech = syf i tyle.
Idę do DamCom'u... porozmawiać z inteligetnym sprzedawcą (Nie, drodzy Panowie z Simmtechu, to nie o was...).

Narazie ;-)

M r S

# # # # # # # # # # # # # # #
G N U - G E N E R A T I O N
# # # # # # # # # # # # # # #

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Pozostając w sferze komputeryzacji, jaki program typu OCR polecacie?

Mr S

"Jeśli wszystko kontrolujesz, jedziesz zbyt wolno"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Poszukując kamery też trafiłem do sklepu DamCom, kolo Świata Alkoholi.
Byłem mile zaskoczony obsługa , fachowością.
Chłopaki - tak trzymać.
Teraz właśnie tam tam będę robił zakupy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

OCR oczywiście "Fine Reader" i tu nie ma się o co spierać !!

Ave


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Wracając jeszcze do Simmtechu - znajomy czeka na swoją płytę główną już prawie 2 miesiące, a ci idioci mówią, że to nie od nich zależy... ehhhhhh

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

ja kupiłem swojego kompa w exkompie i nie narzekam.Z serwisem też nie mam problemów.Zresztą to chyba jedna z najstarszych firm w łomży , a to coś mówi.Jeżeli szukasz tanio sprzętu to polecam lekturę " Komputer świata".Allegro też .Robiłem tam parę razy zakupy.Wszystko było cacy.Na przykład drukarkę kupiłem od gościa z Grajewa.Wysłał rano,a po południu miałem ją w domu.Tusze na allegro też kupuję i płacę dużo taniej niż u nas.

tratata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Tylko NordCom na Bema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Ale "Komputer Świat" to gazetka dla laików totalnych.

Ave


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Dlatego zrobili "Eksperta".

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

UNITECHNIK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

unitechnik, speed, excomp i inne badziewia to... badziewia. w speedzie i w simmtechu sprzedają i wciskają tylko to, co mają albo do czego mają dostęp. Jak chcesz jakąś konkretną a część a im się nie chce sprowadzić, to powiedzą ci, że "nie ma takiej możliwości". Będą cię nakręcać na to co sprzedają, po najmniejszej linii oporu. w unitechniku tak samo. novum, unifactor to już w ogóle poza wszelką krytyką. simmtech odradzam, bo lada dzień zamkną interes - mają straszne długi w białymstoku i w warszawie. ja radzę samemu zamówić wszystkie upatrzone części w internecie, a jak to nie pasi, to radzę się udać na mazowiecką do ist. tam siedzą laicy, nie mają pojęcia o sprzęcie, ale mają ten jeden plus, którego nie ma reszta - sprowadzą ci wszystko, co sobie zażyczysz. po prostu, siadasz tam w sklepie przed inet, otwierasz strony sklepów, najlepiej action.pl i abcdata.pl - tam jest duży wybór, i oni ci wszystko sprowadzą. Warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

W SKLEPIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Simmtech to (...). A zwłaszcza ten łysiejący koleś. Widziałem jak robili sobie lache w sklepie. Zawsze śmierdzi tam szczynami.
Koleś zaniusł tam zepsuty cd-rom a oni powiedzieli że używał za szybkich płyt. Widzieliście tam taką starszą panią.Ona (...)za stare płyty cd.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

michaś, wiesz dlaczego nie polecasz speeda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Do MRS
Nie kupuj tego P4 3,06 w takiej konfiguracji jakiej maja.... Co z tego ze procek dobry, lepiej kup troche slabszy (roznicy naprawde nie zauwarzysz, a jesli nie zajmujesz sie grafika i monatzem video, to takoi procek Nie jest ci potrzebny), a kup wiecej ramu i lepsza karte graficzna.
Tak wogole to rzadko w ktorym sklepie komputery maja dobrze dobrana konfiguracje... Sprzedawcy w tych sklepach dobrze wiedza ze wiekszosc(95%) klientow patrzy na procesor i jesli dadza 3,06 to moga wcisnac gorsza grafe i mniej ramu
Mrs jak chcesz jakies konfiguracje komputerow to napisz do jakiej ceny i moge ci kilka stworzyc i gwarantuje ci ze za to sano cene co bys musial wydac na tego kompa z P43,06 bedziesz mial szybszego kompa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Witam ciepło i serdecznie!
Pierwszy komp kupiłam w Excompie, było nieźle, Ok nawet, ale potem mi podpadli i odpuŚciłam.
Drugi w Simmtechu (za namową "dobrych ludzi"). Póki był ten chłopczyk, co go teraz nie ma ;-) było OK. Radośnie wydałam niemało pieniędzy, ale to była atrakcyjna oferta. Ale później dowiedziałam sie, żeby naprawić druakrke HP muszę ja wysłać do Niemiec i poczekać dwa miesiące. U W I E R Z Y C I E??? Ktoś tu wspominał o kulturze osobistej w tej firmie, raczej o jej braku.... POPIERAM!
Natomiast w SPEED mimo, że nie robiłam zakupów zawsze potraktowano mnie co do obsługi wzorowo i często gratisowo. Brawo chłopaki... a własciwie jeden z chłopaków ;-))
Pozdrawiam wszystkich komputerowców i netowców

KOMPUTEROWCY I NETOWCY WSZYSTKICH LĄDÓW--->>>ŁĄCZCIE SIĘ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Ja zawsze polecam swoim znajomym Ex-Comp ceny nie najgorsze, serwis bardzo profesjonalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

w 2003 był problem i w 2011 jest to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

spedda polecam nie dawno kupilem sprzet chodzi 1 klasa wczesniej mialem sprzet z simtechu hujostwo jakich malo nie polecam wogle zepsula mi sie nagrywarka odalem ja na gwarancje i rok jej nie mialem tlumaczyli sie ze to to to tamto .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Polecam Finę na Mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

na allegro :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

hmmm... ja osobiscie polecam OPTIMI PC na wyszynskiego ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

a ja tobie radze isc do experta na bema tam chlopaki sie znaja na rzeczy poza tym radze tobie zlozyc skladaka czyli wchodzic na pc forum piszesz do jakiej kwoty ma byc sprzet i do czego przeznaczony spisujesz na kartke idziesz zamawiasz pod zespoly i tyle ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

"expert" - " znaja sie chlopaki " ??? hehe dwie sprzeczne rzeczy... moze i sa spoko ale czy tak sie strasznie znaja ?? no niewiem... !!! mi sie wydaje ze kazdy by sie znal jesli skladalby w kolko to samo... a czy do napraw sa tacy dobrzy ?? chcialbym to zobaczyc czy sami rozbieraja np.laptopa i go naprawiaja ... (no comment)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Ja dość długo zwlekałem z wymianą lapka na coś nowego, ale w końcu się zdecydowałem ;) Wczoraj przyszła paczka z nowym Lenovo, 15.6 cali, HD, 1 TB...no jest fajny ;-) Kupiłem go przez portal www.itpromo.pl akurat, bo nigdzie indziej w podobnej cenie niczego sensownego nie znalazłem. Sklep spoko, mają konkurencyjne ceny, towary szczegółowo opisane, no i nie grzebią się z wysyłką ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

.........albo może używany.Ciekawy sprzęt można spotkać w dziale z ogłoszeniami:
http://www.4lomza.pl/ogl2.php
lub u sąsiadów
http://ogloszenia.zambrow.org/Category?id=31

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

A ja wole simmtech, tylko trzeba rzeczowo rozmawiać, jak mysz poszła za granicę naprawa może się przedłużyć, założyciel tematu nie ma pojęcia co było napisane na gwarancji -podejrzewam, a 2 tygodnie jest na rozpatrzenie pozytywne lub negatywne, producent informuje na karcie gwarancyjnej ile może trwać naprawa. pokaż skan karty a będziemy wiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży warto kupić komputer.

Odradzam ten na mazowieckiej-serwis kopiarek, spalili mi canona za 4,5 stówy, a był błąd przepełniony bufor....trzeba było nowy sprzęt kupić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org