poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NIEMCY

Kto się wybiera na pieczarki do miejscowości TORNOW w Niemczech?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

na pieczarki hehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Nie radziłbym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Mogłabys podać wiecej szczegółów na temat tej oferty, kto się kwalifikuje do tej pracy, czy potrzebne są jakieś zaświadczenia, a jeśli dysponujesz taką informacją ile osób zabieraja ;)

Poranek ósma rano nie mogę spać bo muszę grać :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Nie wiem ile osób potrzebują. Byłam 7 lat temu i sama chcę się dowiedzieć jak tam teraz jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Witaj ,
nie jestem pewna czy to te miejsce o którym myśle, bo również jezdze na pieczarki . Odezwij się do mnie na emaila : wodzuu997@wp.pl

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Mozecie cos wiecej napisac o tej pracy chociazby kiedy wyjazd albo cos jakies numer kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za zamieszanie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

LAMPIONIK
a słyszałeś / słyszałaś żeby coś w dzisiejszych czasach za darmo dawali ?
Obecnie rodzina nie chce zabierac rodziny za granice , a Ty myślisz ze dostaniesz kontakt od obcej osoby?
Zabawne , to nie brak kultury z mojej strony a rzeczywistość.
Pozdrawiam !

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

TO WŁAŚNIE PRZEZ TAKIE NASTAWIENIE JEST SZARA RZECZYWISTOŚĆ ZERO TOLERANCJI DLA INNYCH TYLKO JA TYLKO JA CO TO ZA RODZINA KIEDY NIE CHCE POMÓC DZIWNE
POSZUKAM JAKIŚ KONTAKTÓW WIEM ŻE MOJE KOLEŻANKI JK CO ROKU NIEMCY DOPYTAM SIĘ I DAM NAMIAR JAK JE SPOTKAM ZARZUCĘ TU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Agencja pośrednictwa pracy Eurokontakt Projekt Serwis nr licencji 1109/1a,1b,2,3,4 dla swojego kontrahenta w Niemczech poszukuje:
kobiet z doświadczeniem przy pracy w pieczarkarni.
NUM 564612125
ZARAZ POSZUKAM DALEJ PRZY ZBIORZE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Zapisy na nowy sezon 2013 do pracy przy zbiorach truskawek,malin w Anglii(farmy HHP).Praca w systemie akordowym.Inform. i zapisy 15642763 TO NA ZAŚ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Praca przy zbiorze warzyw w Dreźnie
Ogrody Offen Bach'a w związku z nowymi zleceniami, poszukuje osób do pracy przy zbiorze i pielęgnacji warzyw, praca głównie w szklarniach. Wymagamy: -Pełnoletności -Zdolności manualnych -Dyspozycyjności na min Luty Marzec i Kwiecień -Aktualnego dokumentu tożsamości Oferujemy: -Pracę w polskim zespole -Gwarantowane zatrudnienie na min. 2 miesiące -Atrakcyjne wynagrodzenie Praca nie jest na akord, zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na nasz adres e-mail, wyjazd 20 Luty powrót 20 Kwietnia.
offenbach_garten@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

PŁACĄ ZA MIESIĄC 4.500ZŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Oferta pracy w Hiszpanii przy zbiorach pieczarek

Poszukujemy osób chętnych do pracy w Hiszpanii przy zbiorach pieczarek. Do zadań pracownika będzie należało zbieranie pieczarek, wstępne sortowanie oraz pakowanie do skrzynek według klas jakości grzyba. Praca od zaraz. Szacowany czas pracy na ok 6-8 tygodni (istnieje możliwość przedłużenia kontraktu).

Wynagrodzenie 7,30 €/h.

Kontakt tel. w godz 10-18 na nr 0034 602 590 569.



TU HISZPANIA HE E FAJNY KRAJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Zbiór Pieczarek/Wysokie zarobki
LaprioGer PT - Polska
Agencja Pracy Tymczasowej PT zatrudni 30 osób (głównie kobiety)
do zbiorów pieczarek w jednej z największych firm w Holandii.
Nasze wymagania : - ukończone 18 lat

dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- dobry stan zdrowia
motywacja do pracy
niekaralnośćPo więcej szczegółów zapraszamy do naszych konsultantów na

adres mail laprioger@gmail.comTermin wyjazdu 04.02.2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY


Praca przy zbiorze i sortowaniu pieczarek. Prace na 5 poziomach w halach, na wysokości do 1,50 m, wyciąganie pieczarek z podłoża torfowego, przycinanie nóżek nożykami, kalibrowanie do szalek bądź kartoników.

Zdjęcia z miejsca pracy i zakwaterowania patrz http://www.facebook.com/pages/Grupa-Bis-Pol-HR/177786835593171?sk=photos_stream

Wymagane doświadczenie przy zbiorach pieczarek!!! Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy/ własny samochód (przynajmniej jedna osoba)

Kontrakt 6 miesięczny. Umowa o pracę z pracodawcą niemieckim.
Praca najczęściej 5-7 dni w tygodniu. Średnio 8 godzin dziennie. Możliwe nadgodziny.

Stawka godzinowa 4,09 Euro brutto przy wydajności zbiorów do 16 kg/godzinę, za każdy dodatkowy kilogram zebrany w ciągu godziny 0,26 Euro dodatku. Możliwość odzyskania podatku.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszty pokrywa pracownik (2,50 Euro/doba.) Opłata za zakwaterowanie odbijana jest z pensji pracownika.

Wyjazd na wezwanie pracodawcy (początek marca 2013)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

JAKBY CO TO NAPRAWDĘ POTEM JESZCZE MOGĘ DORZUCIĆ JAKIEŚ INNE JEŚLI KTOŚ POTRZEBUJĘ W INNYCH MIESIĄCACH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

PROBI88
wniosek ? Nigdy nie byłeś za granicą . Jechać do pracy z ogłoszenia ? Słyszałam o takich przypadkach tutaj jest mowa o sprawdzonych miejscach , a nie ogłoszeniach z internetu .
ŻAŁOSNE.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Zgadzam się, byłam tam siedem lat temu dlatego chciałam się z kimś skontaktować kto teraz tam jeżdzi. Siedem lat to dużo i wiele mogło się zmienić. A i zmienili numer telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

A gdzie ta miejscowość jest ,blisko jakiego miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Hahahaha dziwne ze w niektórych ogloszeniach poszukuja "kobiet" do zbioru pieczarek.. Ciekawe do jakiej PIECZARY potrzebuja tych kobiet. Jesli ktos jest rozsadny, to nie bedzie sie wybieral w miejsce niesprawdzone.. Ja teraz tez czekam na informacje od znajomej, gdyz wyjechala na pieczarki do Holandii, a wczesniej jezdzila do Francji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

chcialam sie zapytac czy warto tam jechac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

chodzi mi -> przy zbiorze warzyw w Dreźnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Też się zastanawiam nad tym Dreznem. Przysłali mi tu, że trzeba wpłacić 50zł na transport, co dziwniejsze jak jadę własnym autem to też muszę to wpłacić.
Umowa o zlecenie w Niemieckiej firmie, przez pół roku? coś tu jest nie tak (tak napisali, że są niemiecką firmą i na terenie polski przebywają tylko na czas rekrutacji i że niby przyjadą do mnie pod dom). Do tego wpłata na prywatne konto jakiegoś gościa, a nie na firmowe. Wnioski się same nasuwają. Czy się mylę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

to ja bym prosila oferty z Holandii, z gory dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

na maila: jakwoda@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

czy moge dostac kontakt telefoniczny do tej pracy w Dreznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Ludzie jednak są naiwni ...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

Bardzo proszę, to numer kontaktowy do tego Drezna. Daj znać czego się dowiesz.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu
telefonicznego z Panem Łukaszem Metz, pod numerami telefonów:
+48 698-187-555, +48 698-187-884,
od Poniedziałku do piątku, w godzinach 11:00-16:00,
pod którymi uzyskają Państwo dodatkowych informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

hej kochani mam do was wielką prośbę czy mógłby ktoś mi podać nr do pracy na pieczarki bardzo potrzebny mi jest jak i ta praca bardzo proszę o nr kontaktowy o prace na pieczarki na mój mail dorotkkaxp21@wp.pl albo na nr gg 12768879

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

To po to kończy się szkoły

MASAKRA

co za kraj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEMCY

ponawiam temat :) dowiedziałaś się czegoś????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org