środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zarobki niani ile?

Witam prosze wszystkich o rade szukam niani do 4 latka co 2 tygodnie (piatek od 12-22,sobota i niedziela od 7-22) ile obecnie placi sie dla niani za godzine czy ogolnie? Dodam ze sama opieka oraz miejscowosc jedwabne,dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

to zależy ile sama dasz takiej osobie na godzinę. Ale myślę od 5 zł w górę

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Niania to praca jak kazda inna, wiec minimum tyle ile wynosi najnizsza krajowa przelicz to sobie na godz i wyjdzie, tylko pamietaj o tym, ze w soboty platne jest 100%, a w niedziele 200%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

80 godz. w miesiącu,czyli prawie połowa "normalnej" liczby godz.i tylko 6 dni ostro.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

moja kolezanka ma nianie i placi jej 2 zl na godzine sadze ze to i tak duzo jest,300 godzin i jest 600 zl za nic,za siedzenie w cieple w domu i ogladanie telewizora i picie herbaty itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

wpm,skoro ona nic nie robi to powinna pognać ją w diabły,zaoszczędzi 600zł,na prądzie ,wodzie i herbacie.Dziecko nich zostawi samo w domu,ja tak robię ze swoim pieskiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

2zł Ha ha, dobre sobie. Wpm widzę, że znów fantazja Cię ponosi. Dalej nie znalazłaś hobby poza internetem? Biedne dziecię neo....

Wynagrodzenie zależy od tego czego oczekujesz od niani. Jeśli ma tylko nakarmić pociechę, pilnować jej higieny i trochę zabawić, myślę, że 10-12zł/h wystarczy. Jeśli masz większe wymagania stawka wzrasta, nawet do 30zł/h. Pamiętaj, że to weekendy, więc płacisz wyższą stawkę.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

no właśnie.to po co niania skoro NIC nie robi?ostawić pachole samo,niech też tv ogląda i 600pln w kieszeni ostaje.A i jeszcze te 300 godz.toć to prawie nic



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

w cieple siedzi, Tv eksploatuje, prąd zużywa, herbatę chleje, za wodę rachunki rosną!
niania jeszcze dopłacać powinna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

czy za 40 h bo tyle wychodzi 150 zł w weekend
? to mało czy wystarczająco? dodam ze gdy zostawiam dziecko to jade do szkoly a nie do pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

między 3 zł a 5 zł maximum kto da więcej ten wariat, dodatkowo w tej kwocie należy utrzymać porządek , nakarmić dziecko i nauka edukacyjna,a nie siedzenie przed TV i gadanie przez telefon, a dzieciak robi co chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

czy sie stoi czy sie lezy 2 tysiace sie nalezy

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

myślę,że 180pln to sprawiedliwe,4.5pln za gozinę.nie brzmi to rewelacyjnie,ale biorąc pod uwagę siedzenie w cieple itd.to rozsądna stawka.tak bym też płacił pracownikom biurowym :-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

400-500zł, bez sprzątania jedynie opieka nad dzieckiem. Taniej? Może znajdziesz jakąś emerytkę, która dziecko posadzi przed TV, bo za 150zł nikt się nie będzie wysilał w weekendy.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

A kto paci za weekendy plus 100% albo za godziny nadliczbowe chyba tacy pracodawcy zwłaszcza a Lomzy dawno wyginęli! Wszędzie oszustwo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

MiYu
korzystając z ciężkich czasów można oferować mniejsze stawki,bo ludzie nie mają wyboru:-((,ale to działa na dwie strony,bo ludzie też nie mają kasy by płacić



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Jeśli kogoś nie stać na godne wynagrodzenie dla niani, zawsze może powierzyć dziecko komuś z rodziny lub zaufanemu znajomemu.

W Łomży jest dużo osób, które płaci normalnie, mam dwie koleżanki dorabiające jako opiekunki, które jakby im ktoś zaoferował mniej niż 6-7zł/godz to by go pewnie wyśmiały. Nie narzekają na brak pracy, bo są ludzie, wcale nie bogaci, którzy płacą za uczciwą robotę.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

też jestem za tym,żeby mi tyle płacili,żeby mi wystarczało.ale trzeba być realistą



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Weekend nianie powinny pracować gratisowo :)

W końcu to wolne jest od pracy, więc i od zarobku :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

wpm.... Gdzie ta twoja koleżanka takiego debila znalazła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

ja płace 5,50 zł/h i myślę że to taka w miarę odpowiednia kwota i dla mnie i dla niani. Należy też brać pod uwagę wiek dziecka, obowiązki niani.Uważam też,że co niektórzy powinni najpierw mieć dzieci, bądź jakiś związek z nimi i dopiero się wypowiadać. To,że ktoś wie jak ziecko wygląda, nie oznacza,że ma czuć się ekspertem i dawać porady innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Kromka chleba i miły uśmiech myślę wystarczy.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Ja swojej niani płacę 10 zł za godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Sam osobiście nie wynajmowałem nikogo do pilnowania dziecka, ale większość odpowiedzi jest trochę śmieszna, bo jeśli ktoś szuka do pilnowania, to wiadomo, że gdzieś zarobi lepsze pieniądze i ma bynajmniej stałą konkretną pracę, a weźmy teraz przypadek takiej opiekunki, pracuje na umowę na tzw. "gębę" i jeśli by miała zarabiać na godzinę choćby 8 zł, to gdzie tu jest sens i logika? I drugi wariant, jeśli ktoś ma dobre zarobki i kręci swój biznes, a w ramach tego ktoś się musi zaopiekować jego dzieckiem, to moim zdaniem zależy co robi i za ile? Więc po pierwsze, czy będzie godzien zaproponowanego wynagrodzenia? Po drugie, czy osoba, której się powierza dziecko, jest w stanie sprostać danym wymaganiom? No i kwestia najważniejsza, czy sztuka jest wziąć osobę za marne pieniądze by olewała dobro dziecka? Czy może lepiej wziąć osobę, która ma doświadczenie, referencje i wtedy omówić kwestie obowiązków i płatności, tak, by obie strony był zadowolone?

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Konsul2
to jaka stawka będzie ok? Powiesz 20 pln,bo mama w tym czasie zarabia 50pln,to ok?a co w przypadku,jeżeli mama nic nie zarabia,a chce się uczyć?wtedy inna stawka?to może dla tych co zarabiają więcej stworzyć inne cenniki w sklepach?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Jeżeli nic nie zarabia, zawsze może liczyć na rodzinę lub przyjaciół. Czy idąc do pracy interesuje Cię, że Twój szef może mieć problemy finansowe? Wątpię, raczej chcesz dostać wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej przez Ciebie pracy.
Jeśli od opiekunki wymaga się jedynie nakarmienia dziecka, zadbania o higienę oraz ogólne przypilnowanie go, to wiadomo, że nie zapłaci się nie wiadomo jakiej stawki. 5-6zł/godz za pracę w tygodniu wystarczy. Kiedy chce się, żeby niania zadbała też o porządek w domu lub uczyła dziecko, oczywiste jest, że należy się jej więcej pieniążków.

4 letnie dziecko to wulkan energii, za którym trzeba nadążyć i zająć jego uwagę. Chyba rzeczywiście nie każdy miał do czynienia z dziećmi, poza oglądaniem ich w TV.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

też tak myślę.jeżeli czegoś wymagam,to muszę zapłacić adekwatnie do oczekiwań.nie ma to nic wspólnego z tym,ile ja zarabiam.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

w temacie było,że sama opieka,czyli bez nauki tańca,gry na gitarze itp.chodzi o jakąś średnią stawkę(chyba)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

MiYu
"...Jeśli ma tylko nakarmić pociechę, pilnować jej higieny i trochę zabawić, myślę, że 10-12zł/h wystarczy""400-500zł, bez sprzątania jedynie opieka nad dzieckiem.""mam dwie koleżanki dorabiające jako opiekunki, które jakby im ktoś zaoferował mniej niż 6-7zł/godz to by go pewnie wyśmiały"" 5-6zł/godz za pracę w tygodniu wystarczy."
czyli wyliczyć średnią i określ stawkę(weź od uwagę,że "4 letnie dziecko to wulkan energii, za którym trzeba nadążyć i zająć jego uwagę."



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Ja bym sie chetnie zajela dzieckiem gdyby nie to ze mam 16 lat i musze chodzic do szkoly. Opieka to przyjemnosc. Uwazam ze duzo takiej niani nie trzeb a. lacic. Ja bym jeszcze doplacila zebym tylko mogla zajac sie dzieckiem bo tak uwielbiam to :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

moja baba za dwie dziewczynki od pn do pt
po skonczeniu swojej pracy od 16 do 20
co drugi tydzien czyli wychodzi cwierc etatu dostaje 600 zl.
czyli wychodzi 15 zl na godzine.

Uwazam ze te 15 zl to i tak malo wiec wasze kwoty 5 zl sa smieszne xd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Joanna98 , zajmij się szkołą :)

Ktoś wspomniał,że 2-3 zł na godzinę... Ludzie serio?
A czy sami chcielibyście tyle zarabiać za pilnowanie cudzego dziecka mając na uwadze jaka to odpowiedzialność?
Szanujmy się nawzajem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Jedwabne to mała miejscowość... Nie masz kogoś znajomego w Jedwabnem z kim mogłabyś zostawić dziecko? U znajomej która równeż ma dzieci np? Jeśli dana osoba ma dzieciaczki to sądze, że chętnie przyjęłaby pieniadze, które miałabyś zapłacić niani. Ja chętnie bym mogła zaopiekować się Twoim dzieckiem, jednak nie wiem czy zawsze w te weekendy byłabym do dyspozycji (chodzi głownie o piątek w dzień). Znam też z Jedwabnego panią która od lat opiekuje się dziećmi właśnie tam, więc może zgodziłaby się na opiekę.
Jesli chcesz się ze mną skontaktować to proszę mój mail : karolina.b05@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

2zł za godzinę haha powinni wsadzać takich ludzi, a ich bachory w trosce o zdrowie psychiczne oddawać do domu dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki niani ile?

Eminemka171-jesli sprawa nadal aktualna skontaktuj sie ze mna,tel.862171827

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org