sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okna z jakiej firmy?

Hej, niedługo będę wymieniał okna i w internecie sporo o tym czytałem. Rzuciła mi się w oczy firma Sapor z Wielkopolski (akurat odległość nie jest dla nich problemem) jako rzetelna i oferująca najwyższy poziom obsługi. No i mają w swoim katalogu okna Alphaline-90, którymi jestem zainteresowany. Czy ktoś z Was może słyszał o tej firmie i ewentualnie korzystał z ich usług? Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Tak ale jak trzeba będzie coś poprawić czy wyregulować to już ich nie zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

No niekoniecznie, przecież będą mi montować okna, to wszystko będzie widoczne, nie?

Jestem, póki jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

no tak ale jak za jakiś czas coś się zepsuje np zawias lub wyjdzie usterka to co wtedy ?






Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Poczytaj sobie o oknach produkowanych w profilu Thermicco 90mm . Jest to profil 8-komorowy. Okna w tym profilu i przy zastosowaniu szyby dwukomorowej 44 mm z ciepłymi ramkami są naprawdę ciepłe i mają bardzo ładny wygląd. Zastanawialiśmy się nad różnymi oknami od róznych firm, ale ostatecznie wybraliśmy okna właśnie thermicco. Takie okna produkuje w Białymstoku firma DURTECH ZAKŁAD OKIEN NIETYPOWYCH. U mnie robili okna i jak dla mnie to wszystko w porządku. Po pewnym (niepamiętam dokładnie ile czasu minęło) czasie poprosiłam ich o wyregulowanie moich okien i nie było z tym żadnego problemu. Przyjechali zrobili i wszystko gra. Robią też okna w profilu 6 - komorowym decco. Niżej wstawiam linki do stron z profilem i do strony producenta okien.
http://thermicco.pl/
http://decco.pl/
http://www.durtech.tnb.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

A ja słyszałem że nasz lokalny Sonarol ma wypuścić jakiś hit. Także u nich się zorientuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

już jest trzeba tam tylko zapytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

A co ty się pytasz w necie o ookna dla siebie? Pochodz po sklepach i popytaj sprzedawców, pooglądaj. Tu każdy będzie chwalil te co ma zamontowane, bo jakby to się mógł przyznać że kicz kupił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Jakby ktoś kupił dziadostwo to wcale pewnie by się nie wypowiadał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

No nie wiem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Poza tym co to znaczy dziadostwo? Są rzeczy tanie, bardzo tanie i drogie i bardzo drogie. Każdy kupuje to na co go stać. Ale dziadostwo bardzo tanie też niestety. Chociaż mówi się, że na "taniość" nas nie stać. I coś w tym jest. Wystarczy zobaczyć na przetargi publiczne. Te najtańsze....Ale to temat rzeka. Nieprawdaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Nie mi oceniać czy to co tanie jest dziadostwem. Nie o to chodzi. Chodziło mi tylko o to, że jakby u kogoś okna okazały się jak to określiłeś "kiczem" to po prostu nie udzielał by się w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Oj chyba nowa firma z oknami wchodzi na nasz rynek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Czy jest duża różnica pomiedzy oknami pcv a drewnianymi? Czy naprawdę warto jest brać jedynie drewniane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Aktualnie promocja zimowa na okna z Krakowa jest, stosunek cena do jakości chyba najlepszy z dostepnych u nas. Potem Plastixal i Oknal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

cienka ta firma jak ich stac na reklame tylko na forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

Różnica jest w wyglądzie. Okna drewniane prezentują sie jednak ładniej. Z drugiej strony ich cena jest o wiele wyższa tak wiec czy warto jest dopłacać tyle za sam wygląd okien? Sprawa jest dyskusyjna oraz kazdy powinen sam zdecydować. My postanowiliśmy wybrać okna pcv z uwagi na niższą cenę. Sam remont nas kosztował dośc sporo oraz nie mogliśmy sobie pozwolić na tak duży wydatek. Wybraliśmy model okien pasywnych z firmy Budvar. Może są trochę droższe niż okna tradycyjne ale było warto. Takie okna przepuszczają zdecydowanie mniej zimna oraz są lepiej wykonane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna z jakiej firmy?

etno komu te bajki . wszystkie twoje posty to wklejane reklamy różnych firm, więc nikogo tu nie nabierzesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org