środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konto w jakim banku?

Witam
w którym banku najkorzystniej założyć konto osobiste, internetowe jak z opłatami za prowadzenie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

Najlepiej w PEKAO małe koszty ze prowadzenie konta i też za transakcje kartą. Polecam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

Alior Bank - darmowe konto, ale chyba za kartę trzeba płacić.
Deutsche Bank - konto internetowe darmowe, karta też jeśli miesięcznie zrobisz jedną transakcję kartą.
Polbank - konto darmowe, nie wiem jak z kartą
Alior Sync - konto i karta darmowe, jak masz na to np. przelew wynagrodzenia to jeszcze masz 5% zwrotu za płatności w internecie - PayU.
We wszystkich bankach darmowe przelewy przez internet.
Ja mam we wszystkich tych bankach konta i nie narzekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

Ja mam w ING. Za prowadzenie konta nie płacę nic. Do konta osobistego mam konto oszczędnościowe. Za kartę, jeśli zrobisz zakupy w przeciągu miesiąca na 100 zł (płatne kartą), też nie płacisz. Ja mam ubezpieczenie karty, za które płacę 2 zł miesięcznie. Wypłaty ze wszystkich bankomatów bezpłatne.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

To zależy do czego CI te konto. Potrzebujesz dostępu przez internet? Bedziesz miał na nim dużą kwotę czy ciułał po stówce? Oszczędzał lub inwestował? Potrzebujesz darmowych bankomatów i najlepiej niedaleko?
Jest mnóstwo rzeczy które trzeba uwzględnić. Jak nad tym pomyślisz to sam sobie odpowiesz jaki bank dla Ciebie jest najlepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

Najbardziej interesuje mnie konto internetowe a w szczególności Alior Sync jakie opinie na temat tego konta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

polecam konto Direct w ING

tilgner.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

Jak wspomniałam mam konto w Alior Sync i nie narzekam :) Konto darmowe, karta też, wypłaty ze wszystkich bankomatów darmowe. Do tego 5% cashbacku za zakupy w internecie jeśli spełni się któryś z 3 warunków.
Jedyny minus to tylko 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu, każdy następny płatny 5 zł. Jak robisz zwykły przelew to możesz wybrać czy to przelew natychmiastowy czy zwykły, ale jak robisz zakupy przez neta i płacisz np. przez PayU to nie możesz zmienić na przelew zwykły, sam wstawia się natychmiastowy, więc tak de facto masz 10 płatności internetowych za darmo w miesiącu, każdy następny płatny 5 zł.
Poza tym konto jak najbardziej ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

Już niedługo cienko będą pierdzieć banki, które nie mają własnych bankomatów ...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

ja również polecam ING

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

Jeśli zastanawiasz się jakie konto oszczędnościowe będzie najbardziej korzystne to tutaj jest ciekawy ranking, któremu warto jest się przyjrzeć - znajduje się w nim pełne zestawienie kont oszczędnościowych oferowanych przez banki.
;)
Sama posiadam konto oszczędnościowe w mbanku i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w jakim banku?

Jeśli zastanawiasz się jakie konto oszczędnościowe będzie najbardziej korzystne to tutaj jest ciekawy ranking, któremu warto jest się przyjrzeć - znajduje się w nim pełne zestawienie kont oszczędnościowych oferowanych przez banki.
;)
Sama posiadam konto oszczędnościowe w mbanku i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org