wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kotek szuka domu

W zimę, w największy mróz przed świętami szukał u nas schronienia mały, czarny kotek. Ma kilka miesięcy. Niestety nie mogę go zatrzymać, gdyż sama mam 2 koty. Został przetransportowany do Torunia, gdzie miał znaleźć nowy dom, ale wrócił do nas w Nowy Rok. Małe dzieci w nowej rodzinie za bardzo mu dokuczały. Szukam dla niego dobrego, spokojnego domu, u odpowiedzialnych i troskliwych ludzi, którzy nie dopuszczą do tego, żeby kiedykolwiek błąkał się jeszcze w poszukiwaniu domu, schronienia i czegoś do jedzenia. Mam nadzieję, że uda się szybko znaleźć dla niego opiekuna, w przeciwnym razie będę musiała oddać go na wieś, a trochę mi go szkoda, bo tam nie będzie wpuszczany do domu, a strasznie szuka towarzystwa ludzi i ich bliskości. Na razie jest strasznym rozrabiaką, takim kocim dzieciakiem, ale zapowiada się, że fajny będzie bardzo z niego gość. Z charakterkiem. Proszę osoby zainteresowane o kontakt pod numerem 531 566 696 bądź e-mail. Dziękuję z góry. Anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kotek szuka domu

ehhh.. szkoda kociaka. Anka, może wrzuć zdjęcie, zawsze to lepiej działa. Trzymam kciuki za jego nowy dom!

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org