wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
carskie powiatowe miasto

Nic nie zmienia wizerunku miasta ze starych pocztówek, żadne nowe budynki ani inne inwestycje. Klimat carskiej powiatowej prowincji i małego miasteczka jest zachowany. Z tym, że dawna Łomża miała ładniejsze fragmenty zabudowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

No i co z tym zamierzasz zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Typowa zaściankowa wiocha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Taaaaa. Niby zaściankowa wiocha, bo ludzie myślą stereotypami, jedź do stolicy, to jest dopiero wiocha, przez wielkie W. Może i mają te wszystkie sklepy, uniwerki, fabryki i inne pierdoły, może i są stolicą, może mają metro i status miasta, ale tam właśnie czuję się gorzej niżbym był na wsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Zaścianek-rozwiązanie lub podpisanie nowej umowy na dostawę gazu,trzeba jecać do B-stoku lub Ostrołęki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Podzielam zdanie Edvarda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Jaki prezydent takie miasto. Jedynie wyrosły bulwary nad rzeką z 500m ścieżką rowerowo-spacerową !!!parodia, 500m dla rowerów chyba dla dzieci razem z placem zabaw!
A miało być tak pięknie od mostu do mostu, tereny są piękne ale z zagospodarowaniem gorzej niż źle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

... fakt , wszystkiemu winien Prezydent, gdyby nie On to potomkom roztrząsaczy gnoju w Łomży żyłoby się dostatnio .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Prezydent jest super i Jego Zastępcy. milczeć miłośnicy poprzedniej ekipy.. Panie Prezydencie życzę wszystkiego najlepszego z Okazji Imienin ,tak trzymać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Edziu, a Ty to WARSZAWĘ znasz z opowiadań rodziców , czy tylko z wycieczki szkolnej , jak Cię zawieżli do ZOO ?

oj, kompleksy !!!

...................................................................................

Autor: Edvard18 (---.centertel.pl)
Data: 02-01-13 09:30

Taaaaa. Niby zaściankowa wiocha, bo ludzie myślą stereotypami, jedź do stolicy, to jest dopiero wiocha, przez wielkie W. Może i mają te wszystkie sklepy, uniwerki, fabryki i inne pierdoły, może i są stolicą, może mają metro i status miasta, ale tam właśnie czuję się gorzej niżbym był na wsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Znam bo mieszkałem tam przez jakiś czas, głównie nowolipie na woli, centrum i pragę znam. Zazdrość Cię żre półmózgu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

chłopczyku, to może mi podaj konkretnie GDZIE ?

BO AKURAT , TAK SIĘ DZIWNIE SKŁADA, ŻE JESTEM WARSZAWIAKIEM !

Ul . Nowolipie ?
... dawaj, gdzie mieszkałeś " słoiku " , opisz region ( bo masz pecha - jestem z Woli ) , a na dawnej ul . Marchlewskiego ( zakompleksiony chłopczyku nawet nie wiesz, gdzie to jest ) kiedyś uczęszczałem do Technikum Samochodowego im. Cz. orłowskiego .

Czego, mam Ci zazdrościć ?
- wycieczki do ZOO ?

I znowu walnąłeś głupotę !!!
Czym mi Ty możesz zaimponować ? pomieszkiwałeś w WARSZAWIE tydzień czasu, biorąc pod uwagę Twój wiek 21 latek , jakieś tam gimnazjum i ile pozostaje ?

Ja się nie chwalę , bo nie ma czym ale swoich korzeni się nie zapomina.
TERAZ jestem lokalnym patriotą i całym sercem popieram ŁOMŻĘ !

" SŁOIKU" , dawaj gdzie to tam tydzień pomieszkiwałeś ?
a może podyskutujemy , co tam jest w okolicy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

... te, Edek dawaj , podaj jakiś charakterystyczny lokal czy budynek z tamtej okolicy, określ jak wygląda elewacja czy co jest w pobliżu , zobaczymy jaki z Ciebie " słoik".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

... zaniemogłeś flancowany warszawiaku, czy u wujka google szukasz info ?

oj, znowu strzeliłeś sobie sam w kolano CHWALIPIĘTO !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

A co ja Ci popaprańcu mam udowadniać, weź się odpier*ol ode mnie czereśniaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Edziu, chłopczyku tracisz zimną krew, pouczasz mnie w innych tematach w sprawie tzw " dobrego wychowania " , a sam CO sobą reprezentujesz ?

Czy ja Ci gdzieś pisałem cyt Twoje wypowiedzi : " odpier*ol ode mnie czereśniaku.", popaprańcu, półmózgu, mikrusie, jesteś kolejnym małym turbo warzywem, żeby nie rzec turbo-zerem, jesteś ciemnogrodzkim obrońcą wartości itp itd ... ?


Widzisz jaki jesteś płytki ?
... a że w WARSZAWIE czujesz się żle, to nie dziwi mnie to ,
tak to jest jak wpuścić chłopa do biura - to ci atrament wypije.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

Jakżeś płytki chłopie o jakżeś? Jak kałuża łez wylana na pogrzebie tyrana.
Płytki nie jestem ja tylko Ty, drogi, zakompleksiony, podstarzały, bufonie ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

NO COMMENT !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

BTW. jak klikniesz w mój nick tutaj, to masz mój adres E-mail pisz mi tam bo teraz idę do pracy i wracam rano, a ja nie lubię robić pośmiewiska z głupszych od siebie pod publikę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: carskie powiatowe miasto

... no w temacie : Kilka patentów
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=568942&t=568942

też " błyszczysz " wynalazco - tam zrobiłeś sam z siebie pośmiewisko CHWALIPIĘTO .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org