środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
biesiadowo nowogrodzka

co panowie i panie sadzo o pizzeri biesiadowo na nowogrodzkiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

ostatnio byliśmy tam ze znajomymi na kebabie, male porcje, mięso takie sobie, a do kebabów bułki i tortilla spalone i totalnie niejadalne, ale słyszałam, że pizze mają dobrą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

i sądzą a nie sądzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

następny biznesmen ktory reklamuje własny lokal pod pretekstem opinii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Mało składników, dowozy zawsze z opóźnieniem. Pizza i inne dania w tym lokalu były tylko pełno składnikowe tylko kilka dni po otwarciu. Zdarza im się "zapomnieć" np o podwójnym serze. W sklali 1-10 daję 4.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

jadłem dzisiaj polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Zapiekanki takie sobie. Sosu na zapiekankach tyle ze jesc sie nie da ;/

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Ja zamawiałem tam pizze dwa razy.
Za pierwszym razem dużą pizze 57 cm. Pizza była rzeczywiście duża ale:
- zamawiałem pizze za 38 zł i jak mi ją przywieźli to nie kazałem już tych 2 zł wydawać a po otwarciu okazało się, że pizza była z innymi składnikami niż zamawiałem i do tego 3 zł tańsza tak więc byłem w plecy 5 zł.
- pizza była zimna jak cholera a składników jak na lekarstwo.
- do pizzy dają 3 sosy których się jeść nie da bo jeden smakuje jak koncentrat pomidorowy z jakiegoś słoika, czosnkowy jest mdły a jakis trzeci to mieszanka majonezu z keczupem albo coś takiego ale chyba jest jako jeden jadalny. Kiedyś taki sos był w słoiczku jako do kanapek w lider preis-ie jak jeszcze był taki sklep na Wyszyńskiego.

Drugim razem zamawiałem pizze mniejszą i kebaba na spróbowanie mega bułkowca bo słyszałem, że jest dobry. Pizza była trochę lepsza niż poprzednia a kebab głowy nie urwał jakością. Napewno nie wielkością bo widziałem większe. Ale smak może być.

A ty biznesman wiadomo, że każdy chwali swoje. Już niektórzy napewno sie zorientowali, że jesteś właścicielem albo kimś związanym z tą pizzerią. Wystarczy poczytać inne posty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

nie polecam!strasznie brzydko tam pachnie klimat słaby ,jedzenie słabe ,reklama nie wymierna do efektu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

oj, chłopie a trzeba było było siedzieć cicho,
może w myśl zasady : " o umarłych nic złego albo wcale ",
jakoś byś pociągnął , a teraz na tych opiniach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

To moze cos szanowne grono doradzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

na początku się inwestuje a potem zarabia. Ale zarabia nie na oszczędzaniu ale na dobrej opinii. Ot i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Szanowne grono doradza więc:)

Zacznij biznesmen dbać o kienta i o opinię :):)

O kieszeń zadbasz później :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

po ile tam pizze?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Po ile by nie byłA TO I TAK JEST NĘDZMNEJ JAKOŚCI :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

bardzo, bardzo odradzam, pizza okropna....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

no i KRYPTOREKLAMA nie wypaliła .

biznesman, nie wszyscy na tym forum są idiotami ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

jeb jeb z laserka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

a mi pizza smakuje, jadłam w lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Pytać bezrobotnych, gimnazjalistów czy utrzymanków rodziców to totalna głupota... jedynie co zrobią to oplują i zdepczą aby się nie udało...
Taka kiara10 nie jadła a zabiera głos i odradza, dlaczego? poszukałem i wychodzi na to że jej ulubioną pizze robią w Mątwicy, gdziekolwiek to jest...
Ale jak bym miał coś doradzać... o tej pizzerii dowiedziałem się z tego forum, biorąc pod uwagę że jednak większość tu nie zagląda, trzeba zainwestować w reklamę i dbać o jakość!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

My z kolezanka jadłysmy kebaba z biesiadowa i niepowiem bo był dobry nawet bardzo ale jak drugi raz zamowilysmy to tak wygladalo jak by to robila wogole inna osoba niz wczesniej,ale ogolnie dobre jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Może moje skromne zdanie przeczyta właściciel niejednej małej gastronomii w Łomży i dojdzie do pewnego wniosku którego tutaj nie nasunę.
A więc Biesiadowo... Zaraz po otwarciu pewna osoba zachwalała kebaba, no wiec mysle sobie moze w koncu porzadnego kebaba sie zje. zamawiam... ku mojemu zdziwieniu, bardzo okazaly troche cienka bulka za to duuuzo miesa, warzywa swieze, dominuja pomidory, ogorki, znikome ilosci wypelniacza (kapusty). zamawiamy na kolejny dzien.... dno kilka kawalkow miesa przykrylo caly wypelniacz czyli kapuste.
Juz wiem ze nigdy nic tam nie zamowie, a szef niech podziekuje jakiejs "kompetentnej" osobie ktorej nie chcialo sie porzadnie przydzadzic kebaba, albo niech sie sam zastanowi czy lepiej sprzedawac duze ilosci dobrych jakosciowo kebabow czy lepiej jeden ochlap raz na jakis czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Polecam ;). Kebab jak i pizza bardzo dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Byliśmy tam raz i był to chyba ostatni raz.Pizza słaba.A najlepsze było jak dostawa przyjechała,panowie otworzyli drzwi do lokalu na oścież i zaczęli nosić te wiadra i worki przez lokal.Wyglądało to jak jedzenie dla świń po prostu.W między czasie sobie przerwę zrobili, drzwi zostawili otwarte, w lokalu gwiździ a panowie sobie w temat uderzają przy papierosku... Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

gryczana pozostawia tam wiele do zyczenia ale to nie wyjątek!

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Byłem raz ze znajomymi, wzięliśmy tą największą pizzę i fakt faktem była ogromna i wbrew w/w opiniom - nawet smaczna. Zaskakuje trzeci sos, bo to jedyna pizzera która podaje trzy sosy. Ceny nie są zbyt wysokie. Na pewno kiedyś jeszcze odwiedzę ten lokal aby zobaczyć czy coś się zmieniło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Poszliście na łatwiznę. Pierwszy tydzień pizza, kebab spoko, później jak już się trochę osób o was dowiedziało poszliście na zysk. Ojj nie tędy droga. Jak dla mnie najlepsza pizza jest w D'Angelo. Może rozmiarowo jest taka jak wasza najmniejsza ale jest o wiele smaczniejsza i nikt nie żałuje składników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Pizza slaba wiecej tam nie zamowie 45 zl za dwie pizze i taka niesmaczna to kradziez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

OjciecR. Nie życzę sobie takich uwag pod moim adresem.
Pizze jadłam, jest okropna, wręcz najgorsza jaką jadłam w życiu.
Jeśli masz jakieś konstruktywne i merytoryczne pytania odnośnie tej pizzy proszę pytaj, chętnie odpowiem.
Proponuje nauczyć się czytać jak chcesz tak błyszczeć umiejętnością korzystania z Googli. Napisałam że pizza w Mątwicy jest super a nie najlepsza – czujesz różnicę???
Wzbogacę również Twoją wiedzę i podpowiem że Mątwica leży między Kupiskami a Nowogrodem.
Ponadto, na przyszłość proponuję nie obrażać nie mając pojęcia o kim piszesz.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

kiara10, pytanie dlaczego tak chwaliłaś pizze z Mątwicy? ty chyba wiesz to najlepiej.. więc teraz nie obrzucaj gównem innych.. 100% nie jadłaś tam i nie udawaj głupiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

No teraz to mnie rozbawiłeś :D
Człowieku o co Ci chodzi????? Widziałeś ile osób nie poleca tej pizzerii? Coś się tak na mnie usrał???
Zamawiałam pizze do domu, nawet pamiętam jaką jeśli jesteś bardzo zainteresowany!
Jeśli pisze, że mi nie smakuje to obrzucam gównem? Co Ty paczysz??? :D
Ja tak strasznie chwaliłam pizze z Mątwicy? No nie mogę Cię -Napisałam tylko że super, bo uważam, że jak na taką „mieścinkę” to super, o i tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Sosny 3 ale ciężko zjadliwe jeden to wogle koncentrat cena 42 cm - 29 w górę . Obsługa kiepska ogólnie nie wrócę tam na pizzę szału nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

czekałem na tego kluska i czekałem, po godzinie zadzwoniłem gdzie mój placek, to paniusia powiedziała, że już w ciągu 20 minut powinna być, to zrezygnowałem

zawsze na początku robią dobre, spore i walne dodatki, a potem zaczynają walić w ciula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

najlepsza pizza jaką jadłam to ta z Pizza Chata. i tyle w temacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Haha czekałam aż ktoś zacznie temat o tej pizzerii. Byłam tam raz i nigdy więcej. Pizzę to chyba robią z tych drewienek co są na ścianie, twarda że się pochlastać można. Zresztą widać po liczbie klientów, pierwszy raz byłam w pizzerii gdzie w ogóle nie ma klientów. Składników rzeczywiście średnio na jeża, szybko stygnie, a co za tym idzie - w niedługim okresie czasu twardnieje jak cię nie mogę! Pierwszy raz coś takiego jadłam. Jedynym plusem jest ciekawa zastawa stołowa :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

jedyne co jest na plus to cena, jednak składników jest bardzo mało, sosy niedobre, na dowóz czeka się baaardzo długo, a pizza przyjeżdża zimna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

Hm.... odradzam sałatkę grecką !! oliwki ze słoika z biedronki bez pestki i 3/5 to właśnie te nieszczęsne oliwki, warzyw co kot napłakał i sam ocet ! bez grzanki ,

telerzowiec - moj facet podsumował jako sterta przypalonego mięsa

a niby oceniacie na plus Cene? bez przesady ! Wole Greka czy Chojny

Liliana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

jedzenie bez szału i strasznie tam cuchnie.... obsługa miła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

zamówiłem i umówiłem się osobiście po odbiór pizzy.
I jak ? Nie było nic gotowe, nadto prosiłem o inne składniki
gdzie i tak zrobili swoje, dostałem nie to co było ustalone.
Może i był to miesiąc po otwarciu, czasu mieli od grzyba
więc minus..

Poznasz głupiego po śmiechu jego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biesiadowo nowogrodzka

sadzimy kartofli

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org