poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To sie nadaje do prasy:):)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/uke-vectra-ma-zaplacic-350-tys-zl-za-naruszenie-praw-abonentow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To sie nadaje do prasy:):)

Co jakieś naście miesięcy przysyłają mi pisma, że : " w trosce o jakość, zadowolenie klienta, dostosowanie oferty itp itd... są zmuszeni do podniesienia stawek - a tu cena tylko rośnie i jakość świadczonych usług spada.
Już od nastu lat jestem z nimi związany, chociażby poprzez TV kablową - mam "złoty pakiet" a co kilka tygodni denerwuje mnie to, że (pomimo, że opłacam regularnie rachunki) to często są blokowane kanały ( nawet i po kilka dni) np Discovery czy HISTORY - zawiesza się obraz i podają różne komunikaty typu : ten kanał nie jest w twojej ofercie, nie ma sygnału, brak dostępu itd itp...
a i ta częsta zmiana układu programowego związana z koniecznością przeprogramowywania kanałów na telewizorze jest wku...jącą.








Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org