poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
laboratorium w szpitalu

witam.chciałam w tym miejscu bardzo podziękować pani z laboratorium w szpitalu wojewódzkim, a takze dwóm pielęgniarkom z oddziału dziecięcego, które wczoraj-w piątek 27 grudnia pomogły nam bardzo.wcześniej przez telefon uzyskałam informację, że odpłatne badania można robić także po poludniu.w zwiazku z tym, ze mam malutkie dziecko (póltorej roku), a chodzilo o pobranie krwi z zyły, postanoiwlam wlasnie po poludniu tam sie wybrac, zebysmy mogli byc razem z mężem.na miejscu okazalo sie, ze owszem, mozna po poludniu, ale pani od takich malych dzieci jest tylko rano i pani, ktora byla, bala sie pobierania krwi naszej coreczce. probowala nawet i sie nie udalo. sytuacja zrobila sie nerwowa, bo ja chcialam zrobic to badanie, wiadomo, ze rano jest problem, bo kolejka, bo praca, itd.na szczescie pani, ktora nas tam przyjela wpadla na pomysl, ze moze panie pielegniarki z oddzialu dzieciiecego zgodza sie pobrac te krew.zgodzily sie, zrobily to w taki profesjonalny sposob i w tak milej atmosferze, corka sie nawet nie skrzywila.bardzo Paniom dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laboratorium w szpitalu

bez przesady. Łaski nie zrobiła...tym bardziej że płacisz co miesiąc na nie nie małe składki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laboratorium w szpitalu

mozliwe, ale ja chce podziekowac i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laboratorium w szpitalu

Oczywiście, że należą się tym paniom podziękowania. Z tego co się orientuję pielęgniarki pracujące na oddziale nie maja obowiązku pobierać krwi wszystkim, którzy tego sobie życzą. To tylko ich dobra wola, że zgodziły się pomóc. Znalazłam się kiedyś w podobnej sytuacji i również otrzymałam pomoc. Przyłączam się do podziękowań za chęć pomocy i prawdziwy profesjonalizm.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laboratorium w szpitalu

Panie pielęgniarki z oddziału dziecięcego są fantastyczne, mają nie tylko podejście do dzieci ale im się po prostu chce pracować tak, by dzieciakom było jak najmilej w czasie pobytu. Kochane kobietki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laboratorium w szpitalu

jedno co w końcu w naszym szpitalu zostało dobrze zorganizowane to wlasnie funkcjonowanie labolatorium analitycznego gdzie można o każdej godzinie doby przyjśc i odpłatnie szybko wykonac praktycznie wszystkie istotne badania. Oczywiście trzeba za to zapłacić. Może takiej formy dziłanai doczekamy sie w końcu w przypadku zdjęć RTG oraz pracowni USG czy rezonansu czy tomografi wszak to są dodatkowe pieniądze dla szpitala.

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org