poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mechanik od Audi

Witam
Poszukuje mechanika który zna się na samochodach marki Audi oraz na silnikach TDI
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

a co jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

warsztat samochodowy AUTO-FACH na ul. Korczaka 3 (blisko straży). Facet wszystko Ci zdjagnozuje naprawi i nie naciągnie, godny polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

Wzrosło spalanie do 12L\100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

jest zima.....musi być zimno :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

Bez przesady :P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

przerabiałem ten problem bogusek85

-przepływomierz to nr 1
-regeneracja turbo (chcociarz nie byłem pewny czy była potrzebna ale zrobiłem wysyłalem do krakowa turbotech )
-jak przy przcisnieciu leniwie reaguje to wymien tez zaworek n75 bodajze i 100% spadnie spalanie i przybedzie mocy (o ile masz sprzegielko cacy) bo jak slabe to bd sie slizgało

Misiaczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

Kolego może się orientujesz gdzie w lomzy mogę oddać w dobre ręce żeby przejrzeli wszystko i przy okazji nie zdarli jak to nie którzy potrafią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

a jaki masz silnik i rocznik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

Żeby nie zdarli to ni prowadź do Goska Bosch service, tam mają ceny z kosmosu a naprawy pozostawiają wiele do życzenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

jakie robisz trasy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

1.9 TDI 130km 2003r. przewaznie miasto ale i w trasie potrafi opierdolic 7L przy normalnej jezdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

Mogą pomóc. Pisz na meila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

Unikaj kijka na poznanskiej- on sam nie robi, a ma mechanika z pokierezowanym prawym uchem, ktory zedrze skure i zchrzani robote! mialem z nimi do czynienia, stad przestroga!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

_wowo jak mam pisać na @??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

A ja mam też problem z tym silnikiem. Od jakiegoś czasu zaczął kopcić na wolnych obrotach. Pracuje niby normalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

Czy te silniki sa na pompowtryskiwaczach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

ja po paru przygodach u mechaników
pozostawiam auto tylko u Krzysztofa Marca to taki nie duży zakładzik no i tak szczerze to tylko on pomógł mojemu tdi dodatkowo rozmowa jest konkretna uzgadnia sie co ma zrobic i tylko to robi ma do tego swojego Vaga (nie na laptopa i kabelek lub puszka z allegro) a taki fest i no nikogo nie zmuszam i nie robie reklam wkazdym razie mi pomógł ale też słyszałem że pan Wojtek z Kraski tez potrafi zdziałać cud w Łomży mechaników jest pełno kwestia tego kto co lubi i woli. powodzenia w naprawie auta .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

bogusek ja mam vw 2004 1,9TDi trasa ok. 6-7 spali. albaham tylko na pompowtryskach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

bogusek85 -> ivo.waw@gmail.com Diagnostykę warto zrobić jak najszybciej, póki drogi czyste. Chyba ze chcesz za rolki płacić :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

1.9 TDI 130PS to tylko i wyłącznie pedek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

mam ten silnik spalanie około 6.6 litrów na komputerku w cyklu mieszanym to normalna sprawa, zimą nawet 7.5 l/100km. Jak silnik nie przechodzi w tryb awaryjny to turbina i zaworek n 75 raczej ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

trasa to 5.5 ale po miescie w te prozy to masakra prawie litr wiecej
moze to dlatego ze krotkie trasy 3-5km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mechanik od Audi

a.n.d.y a co ty pizze rozwozisz? :)

bez urazy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org