poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odśnieżanie parkingów

Orientuje się ktoś czy nasze ukochane spółdzielnie mieszkaniowe planują kiedyś odśnieżyć parkingi osiedlowe . Kasę jest brać komu ale już coś od siebie to jest problem .

Raul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

W pierwszy dzień świąt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

zapraszam wszystkich chłopów z łopatą flaszką i parówką przy każdym bloku dziś o 18 kobiety też mogą przyjść poznamy się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

łopata,flaszka i zagrycha brzmi nieźle , jeszcze jakaś muzyczka i będzie komplecik . Tylko czemu to My musimy być tymi jeleniami i sami tyrać skoro ktoś za to bierze kasiore .

Raul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

łopata w reke i odśnieżać, zauwazylem ze ludzi przed blokami jakoś sami sobie radzą , łopaty w bagażnikach mają.Nie rozumiem, przez ten czasu siedzenia na forum juz byś odśnieżyl swoje miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

dla siebie miejsce mam odśnieżone , bo z tego co wiem to na parkingach nie ma "swoich miejsc"
A z drugiej strony jeśli płacisz za coś to i wymagasz .Chyba wielki to problem nie jest koparko zepchnąć na bok fałdy śniegu tym bardziej że teraz nie pada.

Raul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

Koparką zepchnąć sniegu się nieda:)
Jak coś to tylko pługiem .
A z tego co się orientuje to do czynszu nie macie doliczonego odśnierzania , więc łopaty w łape i paszszszli!!! :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

ŁSM dzisiaj odsnieżało, tylko samochodów było strasznie duzo na parkingach, w swojej okolicy widziałem ładowarko-spycharkie kilka razy, odsnieżał każde wolne miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

w poniadzialek odwilż, samo się odśnieży

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

to znaczy w wtorek, prognozę pogody zmienili :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

uj z tego odśnieżania, ja se odśnieżyłem do czarnego asfaltu i szeroko, zdążyłem wyjechać na miasto i miejsce przeze mnie odśnieżone zajął jakiś burak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

Multi-Projekt oferuje odśnieżanie parkingów. To najlepsza firma z Mazowsza specjalizująca się w odśnieżaniu. Na rynku istnieją od wielu lat, a ich dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni. Multi-Projekt zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Wysoka jakość usług oraz pewność profesjonalnie i solidnie wykonanego zadania. Gwarantuje zadowolenie po realizacji zlecenia. Polecam usługi Multi-Projekt, wejdź na stronę http://odsniezaniewarszawa24.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie parkingów

czyżby na weekend majowy miał spaść śnieg ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org