poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Męskie rurki

Witam, gdzie w Łomży kupię tanio męskie spodnie (rurki) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

ja nie lubie nie mają miejsca na jaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

dzifka mska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

bo te spodnie zakłada się na pipe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

cito gejowskie sztany

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

w łomży nie kupisz ..... \

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

To, to są "męskie" spodnie? Od kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Pedalstwo się szerzy, trzeba o tym mówić otwarcie. Chorzy ludzie, jak może mężczyzna chodzić w rurkach? Jeszcze troche i zacznie to pedalstwo zakładać sukienki albo w ogóle nago chodzić. Tę chorobę i ten trend XXI wiecznej cywilizacji trzeba leczyć i zwalczać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Jest rozwiązanie na takich delikwentów. Przywrócić służbę obowiązkową i szluz..

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Boshe, ja sie pytam gdzie kupię a nie opinnie -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Na dodatek Boga obraża swoim *** słownictwem wypierdzielaj pedziu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Was wszystkich patrzę do reszty "pogniotło"? To, że facet założył spodnie zwane "rurkami" oznacza, że jest od razu pedałem, bo tak wynika z Waszych komentarzy?

To Wy się na chyba ze świniami na rozumy pozamienialiście, do koryt "paszoł won", a nie w cywilizowanym świecie w internecie wypisujecie

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

do Holandii paszoł won, a nie w cywilizowanym świecie tubylców wk*rwiać i dzieciom pierdołami w głowach mącić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

http://demotywatory.pl/3926094

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

nie boisz sie w takich rurkach chodzic po ulicy? Jeszcze jakies GIEJE Cie zlapia. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Nie złapia :P
A tak wgl to was na prawde pogieło, wyzywać za nic..l To był tylko pytanie o sklepy z męskimi rurkami i dla waszej wiadomosci nie nosze obcizkych, teraz spoleczenstwo spada na psy, nie znaja czlowieka a juz wypisuja...
PS. Nie jestem pedałem... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Od kiedy rurki są męskie? Dla mnie hipster=gej.
Hipsterzy to takie spedalone dzieci bogatych bananowych rodziców, którzy kupują im te wszystkie "ajpady" , smartfony i innego rodzaju dotykowy szmelc, w dodatku ubierają się w drogie ciuchy, typu rurki, vansy, trampki z gwiazdką, te słuchafony z logiem, które bez tego loga są ze 300zł tańsze i w których to ciuchach tak naprawdę wyglądają jak niedorobione cioty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Jak widzę takiego zniewieściałego chłoptasia w rurkach to aż mnie mdli..... Łapię się na tym ze się za nim oglądam..jak za nie często spotykanym zjawiskiem :D ...ale jest mi go żal, naprawdę....:( Facet to powinien być facet, czasem nie ogolony, czasem w brudnych buciorach.....a nie taki wypindrzony laluś w "rurkch" ( ! ) :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

A to rurki są męskie ??? Od kiedy???

A gdzie tam jaja wcisnać ??




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

W tym badziewiu nawet w bilarda kieszokowego nieda się pograć a co mówić o prawidłowym ułożeniu reszty sprzętu:):):)

Nooo !!! Chyba ze ktoś go niema to i nie musi układać :):)

Ale wiadamo że ten kto nie układa sprzętu w nogawce to ......... :):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Rurki.? Hahaha Przeciez rurki sa dla ciot co nie maja jaj. Bananowe prawiczki.
;p

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Najlepsze są spodnie z krokiem w kolanach, taki oldschoolowy skejterski styl. To było coś. Końcówka 80s początki 90s ubiegłego wieku. Najlepszy styl jaki kiedykolwiek istniał, w dodatku w takich spodniach widać że masz jaja a nie kinder niespodzianki jak hipsterzy w rurkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201209/1348244596_0tssvu_600.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Myślę,że po tylu wypowiedziach powinieneś zrezygnować z kupna męskich rurek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

już w połowię mi się przestało chcieć czytać tych obelg...jesteście podli ! Joanna12, wcale nie, wcale nie powinien rezygnować! Rurki to nie leginsy (że się zapytam tych co tak tu chojraczyli - wiecie co to leginsy?)

Mężczyzna w rurkach wygląda bardzo fajnie, Dobrze dobrane ładnie leżą i nic w nich nie jest negatywnego.
Tylko nie kupuj przez internet, je trzeba przymierzyć :) Levis Lepiej kupić markowe, są na dłużej:)
Nie zwracaj uwagi na baranów, sam wiesz co lubisz w czym czujesz się dobrze i wygodnie

A cała reszta zaściankowej Łomży niech się wypcha tymi stereotypami, że facet w rurkach to od razu gej - nieprawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Szczególnie dobrze się układają na pajęczych nogach gimbusiaków :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

prawdziwy facet to łysy niekoniecznie w dresie trenujący sztuki walki np boks kick boxing :) A nie jakaś lalka w rurkach

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

Pakero dobrze gada. Tyle, że ja mam raczej takie afro i śmigam w bojówkach, a ze sztuk walki najbardziej lubię uliczną wersję tao tanto, z tym, że zamiast drewnianych pałek wolę klucze francuskie i to co znajdę pod ręką, gdy zajdzie potrzeba samoobrony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

eM_eM nikt tu nie jest zaściankowy tylko każdy stwierdza fakt-że facet w rurkach to nie facet!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

sklep WZORCOWNIA na ulicy Dwornej. W czwartki jest dostawa wtedy ceny sa najwyzsze, ale z kazdym dniem maleja. sa tam ubrania glownie firmy zara drugiego gatunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie rurki

ludzie jak nie potraficie odpowiedziec na konkretnie zadane pytanie to nie korzystajcie z forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org