poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Witam !
Polećcie jakąś restaurację odnośnie cateringu wigilijno-świątecznego .
Może ktoś korzystał w przeszłości lub też teraz zamierza i posiada jakieś informacje od znajomych czy rodziny gdzie robią smaczne jedzenie na święta żeby można było zamówić bo nie opłaca mi się gotować dla dwóch osób.
Za pomoc z góry dziękuję.
P.s. jeżeli możecie to polećcie dania które już zamawialiście i były smaczne,bo wiadomo ze w jednej restauracji może być dobre jedno danie a w drugiej to samo danie nie będzie już smaczne ale za to inne będą mieli smaczne.
---------------------------- WESOŁYCH ŚWIĄT --------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Polecam osobiście Belfort w Piątnicy (dawny Baranowski) mają dobry żurek w chlebie, dobrą, pikantną zupę oberżysty i świetny placek po zbójnicku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Ja polecam Retro. Juz chyba ze 3 lata tam zamawiamy jedzenie na swieta i jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Co to za święta z cateringu, Święta to tradycja swoje trza wystać przy garach, a nie oszukać samego siebie. Taki dzień jest raz w roku i też ma swoje prawa. Tak,że bez cateringu święta będą bardziej świąteczne. Pozdrawiam
Wesołych Świąt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Pozwol ze przezyje swoje zycie tak jak zechce :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Syta Panna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Tylko Zbyszko w Nowogrodzie.Już od kilku lat.Zamówione dania przywożą do domu,więc nawet transportem nie muszę się martwić. Jedzenie pyszne.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

swojskie jadło polecam! pyszne krokiety i pierodi jadlam stamtąd :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Sympatycznie catering na naszym spotkaniu biznesowym w firmie poprowadziła ekipa z Czas na kawę – www.czasnakawe.eu. Może do nich zadzwoń, albo napisz online przez stronę. Szybko robią wycenę, mogą zaoferować oprócz kawy i herbaty też zimne napoje i drobne przekąski. Ogólnie można z nimi łatwo ustalić szczegóły, są bardzo elastyczni i terminowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Gracja Kupiski bardzo dobre jedzenie, Na Farnej tez jest super jedzenie. Na chrzciny zamawialam na przeciwko parku obok szkoły drzewnej tam jest taki bar po schodach w dół tez było dobre i w miarę tanio ;-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Gracja Kupiski, paszteciki, pierogi i kulebiak z grzybami w cieście francuskim -palce lizać!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

ja zamowilam w pychotce na dlugiej-pierogi, ryba po grecku, 2rodzaje sledzi, wszystko w dobrej cenie i latwo sie dogadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Ja na całe szczęście nie muszę zamawiać cateringu wszystko zrobi mama i teściowa, same to zresztą zaproponowały więc skorzystamy. Tym bardziej, że mąż uwielbia rybę a ja jej mu nie zrobię.
A jak z prezentami świątecznymi stoicie, macie już wszystko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Poezja Smaku z Czarnocina :) Same pyszności :3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

taniej to wychodzi niż samemu robić? nie cierpię tych przygotowań szczerze powiedziawszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKĄD CATERING NA ŚWIĘTA ???

Pół biedy jak gotuje się dla kilku osób. Gorzej jeśli to tylko małżonkowie z ew. małym dzieckiem. Robienie mikroskopijnej ilości pierogów, pasztecików, barszczu itp. jest tragedią. Jak każdy, zjadłabym sobie po trochu 12 potraw, ale weź tu i rób tyle na dwie osoby. Sama chętnie bym zamówiła catering!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org