sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Tak jak w temacie szukam tanich, używanych opon zimowych nadajacych sie jeszcze do jazdy... gdzie sie udac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

zapomnialem napisac szukam 205/55 r16

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Na przód czy tył?

maciek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

najlepij 4 szt ale jak cos to chociaz zeby na przod zalozyc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Na przód to w każdym CPN-ie dostaniesz ogumienie.

maciek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

nigdzie tanio nie kupisz.. za zjezdzone opony bedziesz musial sypnac sporo grosza wiec lepiej kup nowe ..pragne tez nadmienic ze opony z bieznikiem 4-5 mm to juz nie to co nowe i nie sprawdzaja sie tak jak nowe poniewaz opona zimowa nie powinna byc uzywana do 1.6 mm a do 4 mm ponizej juz sie nie nadaje.. wiec zastanow sie czy za 1 mm bieznika chcesz placic powiedzmy te 400 zl.. oczywiscie na 4mm i 3 a nawet 2 bedzie sie lepiej jezdzilo niz na letnich ale jesli bedzie duzy snieg wtedy decyduje glebokosc bieznika..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Piątnica za polmo pierwsza w prawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

mam takie i mogę niedrogo sprzedać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

daj jakis namiar na siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Przeważnie w każdej wulkanizacji coś mają na ten czas, lecz prawda jest taka, że zedrą za oponę i pocieszą że wymianę gratis. Po drugie, na tych z demobilu pojeździsz rok, góra dwa, jednakże nie jest to ta sama przyczepność co na dobrych oponach, bo nawet kupując nowe opony patrzy się na ich rocznik. A tak na marginesie, jeśli kupisz tylko na sam przód, to przy małym hamowaniu tył ci będzie uciekał na bok w tych warunkach, więc jak już tak kombinujesz to się zastanów, czy chcesz się rozwalić na 4 letnich czy na 2 zimowych? Bo to tak mi wygląda, jakbyś wyszedł jedną nogą w kozaku, a drugą w skąpym pantofelku.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

auto ma abs i esp wiec go nie zarzuca ale na letnich mam problem z ruszaniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Za 50 zł mogę Ci sprzedać Viking Wintertech z 2006 roku, bieżnik około 4mm. Sprzedaje tanio bo po prostu mi zalegają. Jeśli jesteś zainteresowana to pisz na mp88@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Jeżeli nie stać cię na opony to sprzedaj samochód

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

jezeli nie stac napisac cie cos madrego to nie pisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

dośc często można za darmo dostac używane opony zimowe w czasie okresu gdy wszyscy wynmieniaja - wiele osb całkiem dobre opony zimowe zwyczajnie wyrzuca bo kupuje nowe.

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Nikt nie wyrzuca opon bo są dobre. Jeżeli masz za dużo kasy to kup używane zapłacisz po 100 zl i po sezonie wyrzucisz nowe kosztują od 250 zl i pojezdzisz 5 sezonów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

205/55/16R za 250zl hmmm no jestem ciekaw co to za nowe zimowki w takiej cenie i gdzies je widzial ??

Polecam rozejrzec sie w temacie bieznikowanych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Kupiłeś auto z dość dużym kapciem a na opony nie masz,wstyd.
Pewnie na innych eksploatacjach też oszczędzasz,potem kup od takiego samochód.
Sprzedaj i kup opla z 13 calowymi kółkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Autor: Wyprane_gacie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-12-12 18:31

"Sprzedaj i kup opla z 13 calowymi kółkami."

W tico były kapcie 12stki :D podobnie jak w maluchu , ale jak to mówią , stać na konia , stać na siano a zakup 16 opon jak by nie było nie jest tani . Zaś szukanie opon zimowych na jedną oś to delikatnie ujmując debilizm , co Ci z ESP i z ABSu skoro w warunkach panujących na tą chwilę nawet nowe opony zimowe mają duży problem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Poszukaj w sieci jest tego pełno a ceny zaczynaja się od 220 zl nie jest to cudo ale napewno są lepsze od zjezdzonych uzywek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

W obecnych warunkach pogodowych ani ESP ani ABS nie zdają egzaminu. Wszelkie te wynalazki mogą tylko zaszkodzić. Opony zimowe na lodzie i w zaspach nie dają sobie rady, a cóż dopiero ESP i ABS?
Saperka się przyda na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

hehe porażka...

Jesteś czajebisty kierowca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Tu jak zwykle można liczyć na "pomoc". Gość zapytał o to gdzie można takie opony kupić, a wszyscy mu wykłady robią (poza nielicznymi) :D
Ja kojarzę, że na Sikorskiego jest warsztat, wulkanizacja i tam są różnego rodzaju używane opony. Za skrzyżowaniem z Woj. Pol. w kierunku Nowogrodu po prawej stronie, jakieś 200m od skrzyżowania. Czy takie dostaniesz gwarancji nie daję ale zapytać można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Przy Nowogrodzkiej (bodajże na Strzelców Kurpiowskich), na WZGS, Prema.
Osobiście bałbym się kupić używane opony, bo nikt nie powie jaki przebieg mają - ścieralność opon jest w każdym kole inna, jeśli nie są prawidłowo założone, każdy też inaczej jeździ. Nowe opony to nowe opony, ale tak jak napisałem, w obecnych warunkach nawet te opony nie pomagają. Sam mam już trzeci sezon i widzę co się z nimi dzieje - tracą z każdym sezonem swoje właściwości.
Kolega twierdzi, że ma te wspaniałe wynalazki jakimi są ESP i ABS, chyba nie wie, że te systemy mają wspomagać bezpieczeństwo, ale nie zastąpią niestety myślenia.
Mam dystans do tych systemów, bo wcale nie są takie pomocne jak to się niektórym. ABS działają, ale samochód na lodzie i śniegu i tak jedzie mimo to do przodu, bo samochód "ciągnie" do przodu.
Grunt to rozsądek i ostrożna jazda.

Ps. kiedyś oglądałem program motoryzacyjny, w którym wykorzystywano różne kombinacje jazdy na śliskiej nawierzchni (z ESP i bez tych wspomagaczy). Okazało się, że najłatwiej zapanować nad samochodem, który ma wyłączony ESP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

dla wszystkich czepliwych wyjasnie ze moja sytuacja zdrowotna zmusiala mnie do zakupu samochodu z automatyczna skrzynia i niestety auto jest na takich a nie innych felgach... wiec komentarze typu "stac na konia stac na siano" uwazam za zbedne.

P.S. a na siano stac bo zbiornik pelen i jest na czym jezdzic a nie ja polowa z doradzajacych auto ma, zimowki maja tylko szkoda ze w baku pusto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

Nie ma co zwracać uwagi na forumowe trolle, piszą tylko by pisać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

używane fajne opony kupiłam kilka dni temu przez olx. czekam teraz na kuriera z nimi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie tanio kupię używane opony zimowe??

z tym, że na olx to na temat fajnych używanych może być trochę przefantazjowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org