piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mikroskop

Gdzie w Łomży mogę kupić mikroskop? Ma to być dla dziecka oczywiście więc nie musi to być sprzęt o super parametrach, a raczej taki dla początkującego, coś najprostszego.

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mikroskop

w Łomży wątpliwe czy znajdziesz. Sam zakupiłem w sklepie internetowym. Wysyłka kurierem gratis!! Taniej niż na alle.gro.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mikroskop

Myślałam, żeby kupić przez internet ale obawiam się, że mogę nie zdążyć już do świąt.

A jeśli można wiedzieć to w jakim sklepie kupiłeś?

mommy_b@wp.pl

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mikroskop

W Lidlu były ostatnio. Po ok 300zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mikroskop

Profesjonalny, szkolny, zestaw wszzystkich soczewek. Jeśli jesteś zainteresowana, zadzwoń: 788230228.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mikroskop

moniq kurierem na pewno zdążysz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mikroskop

ten w lidlu wyglądał bardzo solidnie, moim zdaniem warty swej ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mikroskop

Jeśli chcesz taki biologiczny mikroskop, stricte edukacyjny, to popatrz tutaj http://www.e-mikroskopy.pl/. Mają spory wybór tego typu sprzętu i w ogóle mikroskopów. Możesz liczyć na fachowe doradztwo także pomogą wybrać coś odpowiedniego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mikroskop

W sklepach internetowych - http://www.edusklep.pl
Tam masz dokładnie takie, jakie są używane w szkołach. To nie jest specjalnie drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org