czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
VECTRA nowe kanaly analogowe

Witam
Dowiedzialem sie ostatnio ze vectra wprowadzila nowe kanaly analogowe w zwyklym pakiecie za 5.50, znajomi na poludniu Lomzy zrobili aktualizacje, czyli ponowne wyszukiwanie i gra gitara, bo maja okolo 40 nowych kanalow.
Ja natomiast na Polowej jeszcze tego nie mam. Czy to jest wina Vectry ze nie zdazyla jeszcze czegos tam zmienic czy moze wina ustawien na moim TV?? prosze o pomoc, z gory dzieks.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Ja na Polowej mam, sciaga mi kolo 30. Mam stary telewizor i wyszukuje.

Zbieram zamówienia na wlasnoręcznie wykonane bombki choinkowe!!

Bombeczkowo@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

ale nie korzystasz z dekodera ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Nie, nic nie podlanczalam i tez mam pakiet za 5,50. Wczoraj wyszukiwalam i znalazlam.

Zbieram zamówienia na wlasnoręcznie wykonane bombki choinkowe!!

Bombeczkowo@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

A ja mieszkam na Polowej i zniknął mi TVN, a pojawił sie jakiś program po angielsku. mam nadzieje, że to chwilowy problem techniczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

A ja wczoraj mialam TVN a dzis nie ma..

Zbieram zamówienia na wlasnoręcznie wykonane bombki choinkowe!!

Bombeczkowo@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

tez nie mam tvn od wczoraj; na dodatek kolejność kanałów zmieniła się samoistnie. czy vectra informowala o czyms takim kogos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

ja dostalam sms ze od 04.12.2012 wylącza wszystkie kanaly. Ale wyszukałam sobie kolo 30. Teraz wyszukiwalam mam juz tvn

Zbieram zamówienia na wlasnoręcznie wykonane bombki choinkowe!!

Bombeczkowo@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

no.. od 3 lat nie zagladam do tv:))) az z ciekawosci zobacze:))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

hm firmie zaczyna się robic gorąco wokół pewnej części ciała w zwiazku z demontarzem instalcji AZARD która teraz można by wykorzystac do dostarczania do mieszkan sygnału cyfrowego i dlatego postanowiła wspaniałomyslnie w cenie 5,50 dorzucić parę kanałow więcej w marnej jakości coby gawiedź za mocno w tej sprawie dziobów nie darła . W sumie i tak to jest pikuś pod względem oferty i jakości do darmowego sygnału cyfrowego.

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Ha ha ha. Tupik ,ale z ciebie imbecyl. Ha ha. Azart sam spróchniał, ze starości,a ty człowieku chcesz to cudo techniki lat 70tych wykorzystać do przesyłania cyfrówki. Poczytaj i się do kształć w tym temacie i dopiero pisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Ja złapałem ok 40 kanałów, ale rozmawiałem z gościem z Vectry i mówił, że to tylko na miesiąc. Że będzie zmiana pakietów telewizyjnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Jak znaleźć te 40 programów gdy zniknął TVN, stosując wyszukiwanie automatyczne czy ręczne. Proszę o podpowiedź jaka jesteś kolejność czynności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

alischa

Myślę, że do wyszukiwania kanałów musisz kupić wykrywacz metali - automatyczny.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

annex ociemniały miejscowy tubylcu polski pólnocno wschodniej to ty sobie poczytaj . Ja rozumię ,że w dupie byłes i gówno widziałeś ale może rozejrzysz się po sasiednich miejscowościach to może cos zobaczysz.

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

jak zwykle z tematu wynikaja glupie i bezsensowne odpowiedzi. ktos kto nie wypowiada sie na temat niech zamilknie!!!

a co do vectry to u mnie na polowej nie zmienilo sie nic, wynajduje mi 8 kanalow i nic wiecej, wiec zostaje przy telewizji naziemnej cyfrowej, jakosc o wiele lepsza i smiga ladnie przy antenie pokojowej :)

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Tupik ty tłuku. Masz takie pojęcie buraku, że się nie wypowiadaj. To pewnie u was na wsi ten azart postawili parę lat temu, a tu w łomży to on jest już od 30 lat i ty ciemniaku chcesz cyfrówkę uruchamiać i to za darmo. Skończyły się czasy dawania za darmo, a ty jeszcze zacofany troche. Koń by sie uśmiał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

czy tylko mi zabrali Vive?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Nie nie ma vivy jest MTv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Dodatkowe kanały są tylko tymczasowo prawdopodobnie do zmiany pakietów i montażu nowych filtrów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

czy VECTRA wprowadziła DVB-C czyli Cyfrową Telewizję Kablową czy jest tylko analogowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Nie wprowadziła, pewnie dlatego, że dvbt jest w fazie testów.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

.. bo dvbc VECTRA wprowadziła już 5 lat temu ...

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe


ok. 5 - 6 lat wstecz Vectra wprowadziła dvbc , dając dekodery cyfrowe TYLKO do złotego pakietu, aktualnie proponują wymianę tych dekoderów na nowe z jakością HD , ale tylko dla posiadaczy najdroższych/pełnych pakietów.

PS:
ok. miesiąca wstecz robili jakąś konserwację i coś tam zmieniali - układ programów itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

czy jak mam Samsunga UE37ES5500 to mogę odbierać DVB-C bez tego dekodera??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VECTRA nowe kanaly analogowe

Bo on może odbierać DVB-T/C

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org