sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
strój mikołaja

gdzie można kupić w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

Wydaje mi się że może być w prymusie albo w scoobie doo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

w galerii stokrotka w tym sklepie na przeciw rossmana, nie pamiętam nazwy ale tam są rożne drobiazgi do domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

delfinka-w pepco chyba ale tam ostatnio byłam i nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

w chińczyku na Wyszyńskigo widziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

W chinczyku przy biedronce na wyszynskiego, owszem jest, ale do mikolaja nie podobny!

Zbieram zamówienia na wlasnoręcznie wykonane bombki choinkowe!!

Bombeczkowo@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

bo w Chinach mają innego Mikołaja,nie jest do naszego podobny



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

W Pepco jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

w pepco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

Strój Mikołaja zawsze możesz też wypożyczyc na zamowienie , dużą oferte mają w wypozyczalni Megastroje.pl

musz tutaj link http://megastroje.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

w tekstil markecie kolo dworca ostatnio byly bodajże po 18 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

A jeżeli ktoś potrzebowałby wynając całego Mikołaja który przyniesie dzieciom prezenty w dniu 24 Grudnia i nie tylko. Proszę dzwonić 515 385 623
Ceny od 60zł za wizytę. Wesołych Świąt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

wypozycz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

Tylko, że te marketowe stroje to można o kant ... W zasadzie są dwie opcje albo wypożyczyć jeśli to ma być jednorazowy skok lub też ewentualnie sobie poszukać w sieci i kupić lepszy tutaj masz nie tylko stroje ale też elementy czyli worki czy dzwonek mosiężny - http://www.strojemikolaja.pl/elementy-stroju-mikolaja/cat_3.php co do wynajęcia Mikołaja testowałem 300 zł za 10 minut słabego szoł. Moim zdaniem lepiej samemu zainwestować w strój, szczeólnie jeśli są mniejsze dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

Myślę, że w tym roku, zamiast bawić się w przebieranki, to warto zamówić list dla dziecka od Mikołaja. Tutaj www.listymikolaja.pl można dowiedzieć się więcej. Jest to bardzo oryginalne i niedrogie rozwiązanie. Maluch z pewnością będzie zachwycony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

Pepco sprawdź - jak wyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

W każdym większym markecie będzie tego od groma tuż przed świętami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

justa89, myślę, że każde dziecko będzie zadowolone, kiedy dostanie taką wiadomość prosto od świętego Mikołaja ;). Fajne jest też to video http://www.listymikolaja.pl/. Więcej \"bajerów\". Mikołaj zwraca się do dziecka po imieniu i wskazuje na prezent, który wybrało dziecko, pokazuje zdjęcie prezentu, a zdjęcie dziecka pojawia się w Magicznej Księdze. Do tego pozdrowienia od świętego Mikołaja i możliwość ściągnięcia filmu na komputer. Super sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

Ale chodzi o strój Mikołaja czy czerwony strój krasnala?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

Nie polecam Ci tych strojów z chińskich sklepów czy innych tanich sklepów. Na kilometr walą tandetą, nie zakrywają dostatecznie ubrań, broda wygląda jak potargane włosy lalki Barbie... Ja wolałbym zrezygnować z przebierania się i poszukać na https://www.bellodecor.com.pl/prezenty jakiś lepszy prezent, niż fundować (dziecku, jak mniemam) \"niezapomniane\" wrażenia do końca życia...
Dzieciaki wierzą w Mikołaja z \"automatu\", więc nie trzeba im tego udowadniać, a fajny upominek wywoła na ich twarzy ogromny uśmiech, a przecież o to w tym wszystkim chodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strój mikołaja

Ja bym szukał w marketach - przed Mikołajkami jest tego pełno i wszędzie. Dość tanio, bo za kilkanaście złotych kupisz cały strój :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org