niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zabawki

zblizają się swięta.... jakie sklepy/hurtownie z zabawkami (w miarę tanie) polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

jak zwykle i standardowo - Allegro :)

Do tego polecam sklep <www.smyk.com> Często w promocji mają lepsze ceny niż na Allegro. No i część zamawianych rzeczy można odebrać w Empiku bez dodatkowych kosztów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

ja też allegro, duży wybór i do domu przyniosą, idealne rozwiązanie dla leniwych:)

porównując nasze hurtownie do allegro są duże różnice, przynajmniej na zabawkach, które mnie intersują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

scooby doo... 300m za centrum chinskim przy dworcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

A mnie w tym roku zaskoczyla hurtownia Scooby-doo. Zawsze przed zakupem porownuje ceny sklepowe z cenami z allegro. Pierwszy raz zdarzylo mi sie ze kupowane prezenty byly srednio 5 zl tansze w hurtowni niz na allegro.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

ja ostatnio kupowałem na allegro u tego użytkownika - jest możliwy odbiór osobisty ,więc za dostawę nie trzeba płacić.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14006821

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

ja też kupowałam od tego uzytkownika, są z jeziorka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

ceneo.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

A ja byłam najpierw w sklepie Prymus a potem w Scoobie Doo,to ceny w tym drugim są dużo wyższe. Czasem można kupić coś taniej bezpośrednio od producenta zamawiając przez sklep internetowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

Scoobie przy media expercie jest tanszy :) ale i tak nic nie przebija allegro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zabawki

Scoobie jest zdecydowanie droższy niż Prymus

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org