poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inwestycja w siebie

Inwestycja w siebie-Natychmiast nasuwa sie pytanie co robimy w wolnym czasie, jak go wykorzystujemy. Najczesciej jest tak ze chcemy cos robic ale nie wiemy co:)
bo o niczym nie slyszelismy albo nie stac nas na dodatkowe kursy:) a przeciez jest wiele innych mozliwosci;)
Sa szkolenia bezplatne nie tylko dla bezrobotnych, wolontariat ktory tez moze nas czegos nauczyc, sa szkoly za darmo ktore moga nas tez czegos nauczyc nowego, i sport;) biegi:) biegajmy dla zdrowia;) a motywacja moga byc polmaratony, gdzie mozemy sie sprawdzic;) ....ucza charakteru:)
Wymieniajmy sie propozycjami, ogloszeniami by kazdy mogl skorzystac jesli moze sie rozwinac:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja w siebie

Masz rację sport uczy twardego charakteru, jednak tylko taki który uprawia się regularnie. Ktoś kto incydentalnie biega, jeździ rowerem czy uprawia inne sporty, w zasadzie niewiele na tym zyskuje (poza zabiciem czasu). Ja w sezonie często jeżdżę rowerem (kilka razy w tygodniu, średnio ok 45km). Do tego siłownia, ale tylko wówczas kiedy mam więcej czasu, wtedy 2-4 razy w tygodniu. W chwilach wolnych też basen, piłka nożna, bieganie, i incydentalnie inne sporty ;)
Co do innych form samorozwoju to polecam liczne kursy i szkolenia których nagrania można znaleźć na youtube. W tym miejscu polecić mogę Alternatywną Szkołę Biznesu Asbiro, Strefę Biznesu, oraz liczne kursy inwestycyjne, tworzenia stron internetowych, marketingu i reklamy, psychologiczne itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org