poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kebab blondyna widelczyk

Witam

Chciałbym się skontaktować z pewną dziewczyną, która wczoraj była w kebabie na dworcu. Blondynka, wysoka, krótkie włosy, piersi D, ubrana w czarne leginsy, koszulę i czarne szpilki, podjechała swoją X6-ą. Zamawiała dwa kebaby, jeden normalny z sosem czosnkowym, drugi mieszany XL z prażoną cebulką, oba na wynos. Do picia wzięła wodę gazowaną. Pamiętam, że spojrzałaś wtedy na mnie swoimi niebieskimi oczyma. Zapomniałaś jednak zabrać ze sobą widelczyka, a ja stałem za Tobą jak wryty i tylko się przyglądałem, zamiast Ci przypomnieć o tym cholernym widelczyku. Jeśli możesz to się odezwij proszę, mam ten widelczyk dla ciebie. Pozdrawiam serdecznie nieznajomą.

W życiu każdego człowieka nadejdzie taki moment, kiedy będzie musiał odpowiedzieć sobie na arcyważne pytanie... kurczak czy baranina? Nie lekceważmy tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

tam nie masz co aptrzac na widelczyk u nas sie rekami jada

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

a no wlasnie który kebab najlepszy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

no jak to który?
trzeci po lewej za drugim słupem oświetleniowym ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

Hahahaha co sie wyprawia xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

ożezs kurcze pieczone!

Ty żeś stachu jusz zbaraniał od tech bebabuf!

jek żeś nawet widział widelca, to i tak nie fiesz do czegoj tom urzondzenie służy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

Przynajmniej opanowałem słownik w przeciwieństwie do ciebie, dziwaku czy jak cie nazwać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

Stachu,cytuję Ciebie :A właśnie, że napisze, bo musi to do ciebie dotrzeć: MOGŁEŚ PODEJŚĆ. Chłopaki, czemu zachowujecie się jak jakieś piz*y. Było podbić w tańcu, uśmiechnąć się, postawić drinka, zagadać gdy wyjdzie z łazienki, puścić oko, PRZECIEŻ ONA TYLKO NA TO CZEKAŁA. Co sama miała podejść i zaprosić cię na spacer? Szanująca się kobieta tego nie zrobi. Teraz pewnie ma cie za nieudacznika. Każdy normalny facet ma obawy, że zostanie odrzucony czy wyśmiany. Nie masz odwagi, idziesz do baru, dwie piędziesiony na szybkiego i jazda. Nawet jak powie nie to co z tego... ale czy by tak na ciebie patrzyła jak to piszesz, gdybyś jej sie nie spodobał? A teraz liczysz na esemeski i fejsika? Dziecinne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

Podszedłbym ale nie przepadam za czosnkowym...

W życiu każdego człowieka nadejdzie taki moment, kiedy będzie musiał odpowiedzieć sobie na arcyważne pytanie... kurczak czy baranina? Nie lekceważmy tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

Beznadzieja ile ty masz lat ??
Na miejscu tej laski po glupich opisach nawet bym sie nie odezwala. A coż cie tak w niej zafascynowało?? Niebieskie oczy czy biust rozmiar D, dobry znawaca!!!!A widelczyk zostaw na nastepna bajere.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

tylko jeden komentarz tu sie nadaje...tzn ja pier*****e zenada

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

a jak myslisz , dla kogo byl ten drugi kebab XL ? .... wlasciciela X6 pewnie. teraz sie jej dostanie ze podrywa Stacha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

DOKŁADNIE..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

zaraz pewnie wlasciciel X6-ki i blondyny przyjedzie , napnie mięsnie i powie JA PO WIDELCZYK !!! ;) Stachu , don't worry , przyjdzie inna taka co wezmie tylko jednego kebaba bez czosnkowego ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

Następny idiota

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kebab blondyna widelczyk

hahahahahaha niech wpada, co z tych jego mięśni, to trzeba mieć w bani a nie w mięśniach. Najwyżej może wziać udział w zawodach Mr. Olympia. Niejeden szczur poskładał napakowanego mięśniaka !!! A Stachu to siła wyrobiona na polu a nie pseudo siłowniach !!! Stachu Power !

W życiu każdego człowieka nadejdzie taki moment, kiedy będzie musiał odpowiedzieć sobie na arcyważne pytanie... kurczak czy baranina? Nie lekceważmy tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org