piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serwis Skody w Łomży

Tak jak w temacie co sądzicie o serwisie Skody w Łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

Najgorszy jaki być może wiem z doświadczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

Mam złe doświadczenia, niepotrzebna wymiana sprawnych części skasowali dużo pieniędzy a problem pozostał. Zdecydowanie nie polecam w przypadku poważnych napraw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

Serwisowalem tam auto przez 2 pierwsze lata od zakupu. Ceny jak w serwisie sa dosc wygorowane. w skali 1-10 daje lekko naciagane 7.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

całkiem dobry serwis , szybko sprawie i ceny takie same jak gdzie indziej. Znam prywatnych cwaniaków którzy chcieli za naprawy więcej niż w tym serwisie. Ja robiłem w tym serwisie dwie poważne naprawy płatne wozu i powiem ,że było nie za drogo i szybko i sprawnie. Obsługa tez na poziomie miła i fachowa. Jedyny profesjonalny serwis który podejmuje się serwisu Volkswagena . Jak jakieś masz powazne naprawy to nigdzie indziej tego nie zrobicie nawet sobie nie myśle ,ze jaki Stach czy Kazik w zakładzie wam coś dobrze zrobi. No jest jeden tu trzeba przyznac Pan Henryk z Piątnicy prawdziwy mistrz.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

ta fahofcy że hoho....kto troche mądrzejszy to już sam coś dłubie

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

a.n.d.y.

chyba przy maluchu albo przy polonezie :) wspolczesne auta maja tyle w sobie elektroniki, ze trzeba do nich szukac pozadnego fachowca bo byle jakich paklakow znajdziesz wszedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

właśnie są naprawy ktore wymagają specjalistycznego wyposazenia na kltóre wiele zakładów prywatnych zwyczajnie nie stać.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

Serwisowałem swoją skodę przez 5 lat,było lepiej i gorzej.W skali 1-5 dałbym jakieś 3+,zresztą swego czasu serwis ten był anonimowo sprawdzony przez redakcję Auto-Świata,i wypadł nie najgorzej.Nadal jeżdżę skodą, ale serwis robię u gościa który parę lat pracował w ASO Skody a teraz ma swój prywatny warsztat.Szybko,sporo taniej tyle tylko że nie masz pieczątki w książce serwisowej.Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

jesli skoda to jak wyzej czyli krotko zwiezle i na temat jak sie domyslam zaklad na wojska polskiego Zbymar, rowniez polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

Ja też polecam zbymar woj pol a szczególnie zbyszka
super fachowiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

Oj kasują tam jeleni i to ostro. Zanim tam zajedziecie sprawdźcie ceny u konkurencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

Na pewno nie Zbymar,nigdy tam nie byłem,kolega naprawiał tam swoją skodę pierwszy i ostatni raz, ASO musiało po nich poprawiać,szkoda tylko że musiał płacić dwa razy.Zresztą ile ludzi tyle opinii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis Skody w Łomży

zbymar - totalny ****! wymieniał w skodzie końcówki drążka założył nowe, dał nawet paragon ze sklepu od znajomków na 2szt. Po dwóch miesiącach końcówki poszły i od nowa do wymiany! ja do sklepu z reklamacją - a oni żę ta jedna to w ogóle nie od nich brana. Wniosek pcha co u siebie ma, byle było zrobione! Nie polecam. Miły, sympatyczny i nic po za tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org