piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TECHNIK

Mam pytanie czy w Łomży uczeń który uczęszcza do technikum ma możliwość skorzystania z jakichś kursów doszkalających lub przygotowujących do zdania egzaminu zawodowego (odpłatnie)? Oczywiście poza szkołą w której się uczy. Chodzi mi o coś na zasadzie tych kursów przedmaturalnych.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TECHNIK

to pewnie zależy od tego w jakim techniku jesteś...wnioskując po Twoim nicku - z ekonomii pewnie ktoś by się znalazł do pomocy ale pewnie nie jest to łatwe niestety.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TECHNIK

Ale...ale.... egzaminy zawodowe nie sa wcale takie ciezkie...
Nawet ekonomiczny, na komputerach.
4 lata uczylas sie tych rzeczy, nie masz zadnych notatek zeby sobie przypomniec? Moim zdaniem nie potrzebne sa dodatkowe lekcje poza szkolne, skoro przez te 4 lata bylo na zajeciach wszystko to, co bedzie na egzaminie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TECHNIK

Ja mam już swój egzamin dawno za sobą :) Też uważam że zdanie nie jest trudne jednak nie każdy tak myśli i w takich sytuacjach szuka pomocy. Z ciekawości pytam o taką szkołę czy coś jakiego istnieje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org