sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okradziona skrzynka pocztowa

Witam
Piszę, żeby ostrzec przed (najprawdopodobniej) osobami roznoszącymi ulotki, np sklepu rossman itp. z tego co się dowiedziałem akurat te ulotki roznosi firma z Wołomina. Ludzie ci codziennie roznoszą ulotki w innym mieście, dlatego mogą czuć się bezkarni.
Wracając do tematu. Wczoraj moja siostra gdy wychodziła z domu zajrzała do skrzynki pocztowej i zauwazyła, że jest paczka (była to duża koperta bąbelkowa). W między czasie moja mama otworzyła domofonem drzwi ludziom którzy właśnie roznosili ulotki. Gdy siostra wracała, chciała wyjąć paczkę, ale zauważyła, że klapka od skrzynki jest wyłamana, a paczki oczywiście nie było. Zadzwoniłem więc do kolegi, który bardzo długo roznosi ulotki i wie kto co i gdzie roznosi. Okazało się, że te ulotki które były w środku roznosi jakaś firma z Wołomina i że każdego dnia osoby są wymieniane (raz w jednym mieście raz w innym).
Czy sprawę warto zgłaszać na policję, czy oni coś z tym zrobią??
Paczka była warta ok 40 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okradziona skrzynka pocztowa

nawet żeby była warta 5zł. to warto zgłosić policji

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okradziona skrzynka pocztowa

Nie paczka a list bo paczki nie sa wrzucane do skrzynek ;)
Wartosc 40zł ok ale takich rzeczy nie powinno wysylac sie zwykłym listem tylko poleconym ktory listonosz przynosi do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okradziona skrzynka pocztowa

ok, niech będzie list :) różnie to bywa, jak się zamawia na allegro, ale nie ważne czy to polecony czy ktoś wrzuca do skrzynki, nikt nie ma prawa jej okradać. Tak się zastanawiam czy "policja" cokolwiek zrobi w tej sprawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okradziona skrzynka pocztowa

Nie ważne co to było i za ile. Kradzież to kradzież. A nóż widelec może policja będzie miała szczęście i odnajdą złodzieja?

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okradziona skrzynka pocztowa

Jak wiesz,z jakiego sklepu były te ulotki to się dowiedz od nich kto się zajmuje kolportowaniem tych ulotek i że albo znajdą sami złodzieja (jak podasz dzień i godzinę) albo wnosisz sprawę na policję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org