niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Doner's kebab na dworcu

Co sądzicie o tym kebabie? Warto się wybrać?

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

?

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

sluchaj ja jem duzy kebab plus dojadam po zonce kawalek malego .. a z doner kebaba wzialem jakis za 10 zl nie wiem czy to duzy czy maly nie pisalo,,, w kazdym razie nie zjadlem calego bo byl nie dobry.. wiec nie polecam ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

niezbyt dobry,jadłem lepsze

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

czyli nie zbyt? a ktoś jeszcze tam jadł? bo po prostu mówili mi że tanio zastanawiam się ... bo w niektórych to i drogo, mięsa dają mało a i obsługa podejrzana, że się zastanawiam czy nic nie dosypali :P

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

taniej jest ale Ci mowie ze nie smaczny i zimny . ble



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

NIE! Tam nie ma mięsa tylko jakieś ścinki z parówek,byłam i poprosiłam o wołowinę...na szczęście pies zjadł,dostał biegunkę-a ja straciłam 8 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

zbyt?niezbyt?odbyt!

tyle powinno być w odp. na twój intrygujący wątek. Tobie czegoś dosypali dzisiaj do herbaty i paplasz od rzeczy. Zresztą nie trzeba być mózgiem aby stwierdzić, że albo:

1. jesteś konkurencją i robisz antyreklamę
2. pracujesz na zlecenie konkurencji

Być może jesteś też walnięty i po prostu kebab jest treścią twego życie 4 Postowy forumowiczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

Widzę, że lubisz obrażać innych... A ja po prostu widzę reklame na tej stronie na górze po prawej stronie i się pytam czy warto... ale niezamierzam się zniżać do Twojego poziomu. Pozdrawiam

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

1. Tobie się wydaję, że widzisz
2. Wydaję się też Tobie, że inni nie widzą

Ta reklama jest skuteczna skoro zadałeś sobie trud stworzenia nowego konta :) Uwierz, szybciej i łatwiej było pójść, kupić i zjeść. To pozwoliłoby Tobie wyrobić sobie własne zdanie.

A teksty o zniżaniu się do czyjegoś poziomu zostaw kolegom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

Nie polecam. Jakiś czas temu byłam (niestety) pierwszy i ostatni raz. Wyszłam przerażona widokiem jak ekspedientka myła mopa do mycia podłóg w zlewie w którym myje się również warzywa i sprzęt do przygotowywania żywności.
Okropieństwo- nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

Mam taką nieśmiałą propozycję do Admina, żeby naszemu forum nadał nazwę KEBAB :-))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia to niech po prostu nie pisze...anie jakieś głupie komentarze typu Pierre_Dolain napisał(a):

> Mam taką nieśmiałą propozycję do Admina, żeby naszemu
> forum nadał nazwę KEBAB :-))))))
>

czy inn

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

A co to jest kebab ?? w Łomży co najwyżej się nazywa kanapka z mięsem i kawałkiem pomidora a co do Donek kebab bleee ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

ihihihihihihih ale tak to bywa ludzie mówią dones kebab na beba i dworcu omijać tam samo jak ten u niby rutUF armeńco-czeceńcUF a luCie głópie łażom jedzą a potem srakem dostajom hi a teraz na sybiraków likwidują się heh czeczeń-armeńcy zaczynają klepać biznesy bo tak bo POlaczki głupie a Polaki zaczynają barnkrutować i dawać szit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

raz próbowałem i nie dojadlem do konca, a za kilka godzin posiedzialem sbie w ciszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

dobry kebab

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

a ja byłem wczoraj pomimo wszystko , jadłem pitę i była bardzo dobra

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

czyszczenie żołądka murowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

siii-fu-blee,e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

jak ktoś się raz od święta ze wsi do miasta wybierze i na kebab idzie to się nie dziwię że potem w kiblu siedzi !

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

Mówisz o sobie, że zw wsi turystycznie przyjeżdżasz na święta. I odrazu lecisz po kebaB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

ualala jaka mądrość :D hahaha no nic widzę że się ciężko myśłi i trudno zrozumieć to co napisałem ....hahaha

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doner's kebab na dworcu

pita z dworca ok,ale kebabu nie jadłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org