piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam sklepu z glazurą

Witam

Może orientujecie gdzie mogę znaleźć jakiś porządny sklep z płytkami ceramicznymi do kuchni ? Jeszcze gdyby była możliwość zamówienia przez internet to by było pięknie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sklepu z glazurą

http://panoramafirm.pl/glazura/%C5%81om%C5%BCa?s_kwcid=TC|21517|glazura%20%C5%82om%C5%BCa||S|e|9257668849&gclid=CLumvKz9yLMCFUON3godFxoAxQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sklepu z glazurą

Sprawdziłem te linki ale nie widze oferty płytek . Koło południa spróbuje jeszcze zadzwonić w kilka miejsc . Poszukam czegoś jeszcze w Białymstoku. Zależy mi na sklepie internetowym

dziekuje za dobre chęci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sklepu z glazurą

cer-bud piłsudskiego 40 na pewno coś zaproponują duży wybór oraz fachowe doradztwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sklepu z glazurą

Wystarczy ruszyc sprzed monitora swoje cztery litery, i uzyc wyobrazni. Nie musi byc nie wiadomo jak dobry sklep. Wyobraznia lub projekt wszystko zrobia.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sklepu z glazurą

Tak się składa, że cały czas jestem w ruchu i latwiej jest mi zamówić przez internet . Znalazłem sklep w Białymstoku katalog.consus.com.pl porównywałem ceny i nie jest źle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sklepu z glazurą

naprzeciwko orlenu jest

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sklepu z glazurą

zamówiłem już. Aurat mieli od ręki te, które chciałem . Jeszcze wywalczyłem 10 % rabatu :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sklepu z glazurą

na każdym prawie rogu masz płytki ,a i nawet na allego ,a takie wypasione to w Warszawie w OPEX-ie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org