sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek w Piątnicy

Kto publikuje nie prawdziwe informacje na portalach? Motocyklista nie został nawet zabrany do szpitala leży w worku na środku skrzyżowania reanimacja nie przyniosła żadnego rezultatu i zmarł. Drodzy redaktorzy potwierdzajcie informacje przed publikacją ;)

Oczekuję tylko odpowiedzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

A gdzie tam jest informacja ze zabrali go do szpitala ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Czy to ma znaczenie gdzie leżal? Nie żyje człowiek. Która to już ofiara w ostatnim czasie? Wkurza mnie to że niektorzy trabią o sukcesie «europejskiej nocy bez wypadków» a gdzieś dalej, ale nadal blisko nas, malolaty rozbijają się autami po rowach. Polska wypadkami stoi. Tyle ludzi ginie co dzień na drogach. Może prawo jazdy powinno być twardo od 21 r.ż? Może jazdę samochodem każdy kierowca powinien zacząć traktować serio a nie "z zimnym łokciem"? Może z dróg powinny zniknąć składane z 10 aut zlomy które rozbijają się na kilka części w wypadkach i zabijają ludzi? Jak? ? ! Gdzie recepta na prawdziwy "sukces nocy bez wypadku"?
O tym trzeba rozmawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

ok ok ! mi chodzilo tylko o to by ludzie czytali ze zrozumieniem ... jasno jest napisane reanimowany na miejscu wypadku a dalej jest wypowiedz Pani Urszuli ze pomimo staran ratownikow ( przy tejze reanimacji ) zmarl ... wiec wiadomo chyba co i jak ? czy nie ?? ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Brzeczyszczykiewicz zgadzam się z Twoja opinią. Prawo jazdy powinno być od 21 r.ż., ale tak samo możliwość kupienia alkoholu.
18 lat to nie jest dorosły człowiek. Aż się nóż w kieszeni otwiera jak dzieci 18-letnie jeszcze na legitymację szkolną (bo nie mogą się doczekać dowodu osobistego) kupują litr wódki i idą pić za winklem albo siadaja za kierownicą, bo uważają się za "dorosłych".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

pieknula tylko, że artykuł był dodany po 9, a potem jeszcze kilka razy zmieniany, co widać na samym dole i pewnie w pierwszej wersji był błąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

wypadek w Piatnicy ale przez Lomze przejechac nie mozna! szczegolow nie znam ale to chyba motocyklista! wiec niech dalej szaleja i wszystkiego dobrego!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

rzepicha jak przeczytasz artykuł. to dowiesz się, że kierowca samochodu osobowego zajechał motocykliście drogę. Ty przestań szaleć.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

kierowcy maja we krwi ,ze gdy zbizaja sie do skrzyzowania to poprostu zwalniaja!!!!!!!!!!: drzewko_szczescia!!!! ja tak robie bo nie wiadomo skad i co wyskoczy!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Ja już od dawna mówię że granica pełnoletności powinna byc podniesiona. to raz a dwa że musi byc coś zrobione z tymi oszustami (instruktorami nauki jazdy). nie raz bylem swiadkiem jak na 1 godzinie jazdy ktos juz czekal na egzamin bo po znajomosci instruktor pouzupelnial wczesniej godziny dla tej osoby. po trzecie wziac sie za tych pryków z WORDu, którzy olewają na błachych sprawach ludzi którzy umieją jeździc na rzecz tych kopletnie nie radzacych sobie na drodze za to majacych rodzinke w policji itp.
Teraz gówniarz (21l) sobie bedzie zwalnial do konca zycia ale rodzina tragedie przezywac bedzie bardzo dlugo.
i jeszcze jedno na koniec... drodzy kierowcy KTO MA PIERSZENSTWO NA OSIEDLACH? gdy wjezdzacie w znak d 40??? tak korzystajcie teraz z google albo dzwoncie do rodzinki ktora zalatwila wam prawko, otoz odpowiedz jest prosta - PIESZY. wiec nie gapcie sie glupio bo moge sobie chodzic srodkiem i to wy macie sie przede mna zatrzymac a nie ja przed wami. tak wiec do nauki aby nie bylo wiecej ofiar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Johny czytaj ze zrozumieniem !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Szkoda chłopa...Może go ktoś znał ,skąd był?
A co do kierowców to moim zdaniem są rożni kierowcy to ze ktoś ma 19 czy 20 lat nie musi wcale źle jeździć czasami ludzie mają po 10 lat prawko i jeżdżą jak idioci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

ja tam mialem prawko 5 dni po 18 urodzinach zdane i nie narzekam,nie mniej jednak uwazam ze granica powinna byc podniesiona bo wlasnie te pierwsze 2 -3 lata tak czlowiek sie musi wyszalec bo to szkoła jeszcze itp .. Macie racje,kat B od 21 lat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

azmolek ty wziąłeś dzisiaj rano wszystkie tabletki które lekarz ci przepisał?
Bo po tym co piszesz mam wrażenie ,że tej niebieskiej nie połknąłeś.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Wszyscy obwiniają 21 letniego kierowcę!!! A nikt nie pomyślał o tym motocykliście! Nie wierzę że przy 50km/h możną zginąć! Motycykliści to też szaleńcy nawet 30 letni!!! A tak w ogóle to jeszcze policja wyjaśnia całą sprawę także nie osądzajmy kierowców po wieku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

oczywiscie ze nikt nie kupuje motocykla zeby sie toczyc 50 km /h chociaz raz na jakis czas musza przy.... pod odciecie a jak wiadomo 200 osiagnac motocyklem to moment chfila .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Nawet jak jechał 100km/h to i tak kierowca samochodu powinien ustąpić pierwszeństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

karetka wracała z miejsca wypadku na sygnale wieć kogos zabrali do szpitala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

slyszales o przypadkach jezdzenia po vutke na sygnale ? nie koniecznie pojazd uprzywilejowany uzywa sygnalow dzwiekowych i swietlnych tylko w mometach ktore okreslaja przepisy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

samochodziarz jest winien powinien ustąpić ma przecież gały i widzi że to motocyklista i może zginać albo ciężkie obrażenia odnieść.

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Byłem na miejscu wypadku oraz pomogłem odwrócić poszkodowanego na plecy.Nie widziałem uderzenia tylko sam huk i podbiegłem zobaczyć i pomóc w razie potrzeby.Dla mnie jest to ogromne pszerzycie.Współczuje rodzinie i mam nadzieje że będą mieli pomoc po stracie bliskiej osoby.Ponieważ to jest tragedia.Zastanawiam się dlaczego nie był zabrany poszkodowany od razu do szpitala w karetce też można reanimować.W szpitalu mają więcej sprzętu do ratowania życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Była potrzebna natychmiastowa reanimacja to zrobili na dworzu.

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

szkoda ze po wypadku kierowcy idioci nie wyszli pomagać udzielić reanimacji tylko gapili się i dopiero jak karetka przyjechała to zrobili reanimacja ale bylo za późno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

RADEK a Ty wyszedłeś , reanimowałeś? umówmy się, że ludzie w takiej sytuacji są w szoku, mało kto zna podstawy reanimacji, wiekszość się boi by nie zrobić krzywdy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek w Piątnicy

Szkoda i motocuklisty i kierowcy forda. Ale najbardziej matocyklisty bo zostawił swoich bliskich. A kierowca ma i tak przesrane do końca życia, ale nie obwiniajmy i nie obgadujmy go bo nikt go nie znał! Może wracał z jakiejs trasy i był bardzo zmęczony to mogło się przytrafić każdemu z nas! Gdy widzimy poszkodowanego nie odwracajmy się pomóżmy mu. Jeżeli nie wyczuwamy tętna i oddechu wystarczy same uciskanie klatki piersiowej wdechy są tylko po to żeby lepiej natlenić krew a uciskanie klatki piersiowej przywraca tętno oddechem zajmą się w szpitalu. I w takich sytuacjach ważna jest ciągła stabilizacja głowy i chwyt esmarcha, czyli wysunięcie żuchwy do góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org