niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dekoder

Witam,mam pytanie czy kupując dekoder do odbioru tv naziemnej,ponoszę koszta jednorazowo,czy co miesiąc wnoszę opłatę?Interesuje mnie również,czy mając dekoder,nadal mogę używać dawnego odbiornika tv?

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoder

Tak używasz starego, nie ponosisz kosztów ale są lepsze rozwiązania podaj pocztę to Ci napiszę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoder

Obowiązuje abonament radiowo-telewizyjny jak dotychczashttp://www.krrit.gov.pl/dla-abonentow-i-konsumentow/abonament/
Dekoder potrzebny jest wyłącznie do dawnego odbiornika TV, bo te najnowsze same odbierają sygnał naziemnej cyfrowej.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoder

Koszt jest jedno razowy płacisz za dekoder, który można kupić koło starego dworca w sklepie z antenami (cyfra+),jest tam duży wybór dekoderów.Telewizor może być starszego typu ale musi mieć euro złącze lub czincze.Więcej info udzielą w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoder

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoder

dziękuję pięknie

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoder

Jest jeszcze inne rozwiązanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoder

Jak byś chciała oglądac TV Trwam to jest jeszcze prostsze rozwiązanie:)

Wkładasz widelec do święconej wody i włączasz tv :):)

Prawdopodobnie też działa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org