wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wysypiska śmieci w lesie

nie polecam lasu w grzymałach szczepankowskich ..ludzie tak zapier...lili śmieciami tamte lasy, że przechodzi pojęcie.. że nadleśnictwo jeszcze nie poszło po rozum i nie zamontowało kamer...wlepili by kilka kar i kamery by się zwróciły parokrotnie..a takich sk..synów co przyczepami wywożą śmieci to powinni na gałęziach wieszać..i jedź tu na grzyby..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Zmartwie cie zelkowy kolego tamte lasy sa prywatne i nadlesnictwo ma je głeboko w d... I zapewniam cie ze nikt z Grzymal tam śmieci nie wozi, wyrzucaja je turysci z trasy i mieszkancy domkow jednorodzinnych z Łomży, szkoda im 10zł za dodatkowy pojemnik to albo do lasu albo na osiedle do smietnikow podrzucaja

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Nadleśnictwo nie może mieć tego w d skoro nawet w swoim lesie chcąc wyciąć drzewo trzeba mieć pozwolenie a co dopiero składować śmieci. Więc nie ważne gdzie, nie ważne kto ale powinien być ukarany za zaśmiecanie lasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

@niko
...
Żadni turyści. Żadni mieszkańcy domków jednorodzinnych z Łomży, gdzie pojemniki są obowiązkowe. To robią kmiopty, zwani wieśniakami. Grzymały, Sierzputy, itp - toż to prymitywna ostoja ciemnej, zacofanej, brudnej "ślachty" mazowieckiej To oni ciągnikami wywożą do lasu, co się da. Widziałem to nie raz. Chamy - nie dość, że nie szanują życia zwierzaków, to i ścielą sob ie grób. Ich nie szkoda. Szkoda przypadkowych ludzi, którzy tam chodzą po lasach. Jedyna metoda: Złapać s......yna na gorącym uczynku, wlepić mandat 5.ooo,- i nakazać sprzątnąć ze trzy ha lasu. Nieważne, czyjego. Na chama musiał , musi i będzie musiał być bat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

no nie koniecznie trzeba mieć zezwolenie na wycinkę drzew we własnym lesie czasem z nadleśnictwa wysyłają powiadomienia że należy wykonać jakieś prace w lesie typu usunięcie leżących drzew lub usuwanie suchych ale to tyle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Przejezdni i turyści śmiecą w pasie kilkudziesięciu metrów przy drodze, im głębiej w las tym większa szansa na znalezienie jakiegoś starego telewizora albo lodówki bo szanowny właściciel tak się dorobił, że kupił sobie nowe. Opony też ktoś już od kilku ładnych lat najwyraźniej magazynuje w tamtejszym lesie bo można sobie dobrać praktycznie w każdym rozmiarze..
A jeżeli rzeczywiście jest to las prywatny to tym bardziej jest podstawa do ukarania..wiadomo kogo pociągnąć do odpowiedzialności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Kolego Jantar5555 jeden z lasów po drugiej stronie wjazdu do Grzymał należy do mojej rodziny jest oddalony o jakiś 100-200 metrów od szosy i zapewniam Cię że nikt z nas tam nawet papierka nie wyrzucił robiliśmy tam ogniska itp i zawsze po sobie sprzątamy. Mimo to w lesie są śmieci nawet jak ktoś pisał telewizory i cała masa butelek torebek itp ale są też smieci w workach tak zwane domowe odpadki które przywozą z Łomży. I nie obrażaj nikogo ze wsi bo może za kilkanaście lat dorobisz się domku na wsi pod miastem i bedziesz se w brode pluł

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

@niko
...
Nie obrażam nikogo, mówię o istotnym problemie. Skoro ten wasz las jest tak blisko - co za poroblem przypilnować, łapnąć chama i doprowadzić do porządnego ukarania żłoba?Przecież m.in. z powodu tych zaśmieconych lasów i lasków śmieją się z nas przyjezdni z zagranicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Jantar5555 masz rację jest to jakieś rozwiązanie ale uwierz nie łatwo złapać kogoś na gorącym uczynku, gdybym to zrobił to na pewno zareaguję ale trzeba by siedzieć cały dzień w lesie i czekać na takiego złamasa a ja niestety dużo pracuję.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Akurat znam wszystkich z tej WSI i znam tam ludzi-------CHAMSTWO,KŁAMSTWO,OBŁUDA i nie wmawiać,że wszyscy tam mają kosze na śmieci Hahahahahaha...Wystarczy spojrzeć na podwórka u Tych Rolników-To świadczy o czymś,a śmieci wywożą do lasu...nazwiskami nie będę rzucać:):):):)

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

misia3082 Który chłopak z Grzymał dał ci kosza albo wykorzystał?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Akurat żaden,hahahahaha

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

misia no przyznaj się kto ci tam zalazł za skórkę może jeszcze da się to naprawić.
A tak w ogóle to ja znam prawie wszystkich z tej wioski prawie bo doszło kilka młodych osób i jest kilka których nie chciałem nigdy znać i dam ci radę nie mierz wszystkich jedną miarą w takiej społeczności (40 domów) są różni ludzie dobrzy i źli, mądrzy i głupi wiec zastanów się zanim coś napiszesz bo może to kogoś dotknąć, urazić a wierzę, że nie chcesz tego robić. ps; założę się że wszystkich nie znasz

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Uwierz mi,za dobrze tam wszystkich znam i nie wpieraj mi,że ktoś mi za skórę zalazł z tamtych stron,a tłumaczyć się nie będę:):)Każdy kto tam mieszka to jest na bakier z prawem i tyle...

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

NAjgorsze, że las zasmiecony...ale tak naprawde coraz wiecej lasów jest zasmiacanych a co tam mozna znlaezc to mozans ei czasami zdziwnic...ja zpotkałam kiedys muszle klozetowa, o stosie pustych butlek i zuzytych prezerwatywach nie wspomne....taaaa

Gdzie dostać torebki z filcu?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

misia napisała że ..Każdy kto tam mieszka to jest na bakier z prawem i tyle...

Jasne niemowlęta i dzieci do lat sześciu też!
Powiem ci tak misiaczku ogarnij się i zacznij myśleć słowo każdy można zastąpić np. Ci których znam, większość albo, wielu z nich. zostawisz sobie wtedy jakiś margines błędu a nie pokarzesz że jestes na marginesie ludzi myślących stereotypowo lub nie myślących

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Masakra...Nie obstawaj za Tymi co zaśmiecają środowisko:):)

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysypiska śmieci w lesie

Jak rodzice w domu nie nauczą dbać... o porządek i środowisko to i dzieci robią to samo...

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org