poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brudasy z łomzy

jeśli już chodzicie do lasów na grzyby to nie zostawiajcie w nim syfu w postaci butelek po piciu opakowań po czipsach itp... i jeszcze jedno nie drzyjcie ryja w lesie nie jesteście tam sami ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

I nie zabierajcie do lasu swoich psów, które straszą zwierzynę, ptaki i innych grzybiarzy ! Grzyby można zbierać też bez papierosa w zębach !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

Macie racje śmieci jest w lasach bardzo dużo.Zamiast zabrać je ze sobą to wyrzucają gdzie popadnie.A w szczególności okropnie zasyfione są parkingi w lasach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

Popieram w zupełności! Jeżeli ktoś ma siłę przytargać pełną puszkę napoju do lasu to wyniesienie pustej nie powinno sprawiać problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

co niektorzy to wywoza smieci w workach co jest ogolnie nie do przyjecia..bardzo wkurwia....e...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

Brudasy ze wsi jak przyjadą do miasta to też pełno opakowań zostawiają po Macdonald i Kebabach na parkingach i ktoś to musi sprzątać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

No właśnie..co trzeba mieć we łbie żeby bez żadnych wyrzutów wyrzucać za siebie papierki, butelki po "pochłonięciu" ich zawartości..żenada poprostu..a później z czystym sumieniem przyjeżdzac po dary lasu : grzybki i tym podobne...chamstwo i drobnomieszczaństwo jednym slowem..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

jak jestem w lesie a czasami widzę śmieci a mam wolną torebkę to co moge to zabieram ze sobą a nastepnie wywalam do śmietnika...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

To przy okazji pozdrowię Panią ze srebrnej s klasy na wor, która postanowiła zrobić sobie postój za Śniadowem tylko po to, żeby z bagażnika na poboczu wyrzucić torebki ze śmieciami... Niestety przy dużym ruchu, na trasie nagłe hamowanie było niebezpieczne, także mam nadzieję, że "przypadkiem" ktoś inny zatrzymał się po drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

POPIERAM smieci won z lasu!!!!!!!!!!!!!!!! ALE CO NIEKTORYM WYDAJE SIE , nikt nie widzi:))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

ziom_oka

chwalić takową postawę!a jak to się ma,że się zapytam,do opłat za wywóz twoich śmieci?skoro Zbierasz cudze i Napełniasz nimi swój pojemnik?no chyba,że Walisz je do zbiorowych kubłów i podwyżki dotyczą wówczas wszystkich lokatorów blokowisk.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

Tylko wieśniaki wywalają śmieci do lasu ,lub przyjeżdżają h... na seks i wywalają swoje wydzieliny w lateksie na trawę zamiast se na łeb założyć i strugać h...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

też mnie to doskonale wk*rwia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

Chyba jedyną skuteczną metodą byłob y słanie pism do właściwych instytucji odpowiedzialnych za środowisko: wójt, starostwo; nie wiem. Ale to poiwinno być skuteczne - warto w takim piśmie poprosić o zachowanie anonimowości, bo chamy bywają mściwe.
Wtedy i budżet poprawiłby się, i buraki dostaliby, co im się należy, porządnego kopniaka. Tak nie mże być - ktoś pracował, kupił sobie kawałek czegoś, np. lasku, dba o to, a jakiś tam gnoj śmieci. Tu trzeba uwrażliwić policję, sanepid, wójta. Do skutku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudasy z łomzy

I pełno papierzakow

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org