poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
śliczna dziewczyna

W dniu wczorajszym okolo g. 20, na ul. Sikorskiego przy sklepie calodobowym, spotkałem przesliczną dziewczynę. Uśmiechaliśmy się do siebie, nasze spojrzenia się spotykały. Było miło, i co z tego, jak nie zagadałem... .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

na tym polega Wasz facetów problem... brak odwagi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

ja na Twoim miejscu wstydziłbym się pisać o takich rzeczach bo to świadczy o Tobie... załatwiaj swoje sprawy, spotykaj się, zagaduj i ciesz sie życiem bo tu na forum mało kogo to obchodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

Masz racje Pan F, zachowałem sie jak gówniarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

Nie chce się tu jakos wybraniac, bo przeciez jak jest sytuacja taka jaką przedstawiłem powyżej to zagadanie jest w sumie już nie problem, jak widzisz ze cos jest na rzeczy, ale powiem że były w tym przypadku dwie rzeczy działające na moją niekorzyść, przez co zawahałem się z podjęciem tego kroku. Fakt faktem dałem dupy troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

raz się żyje jakbyś zagadał przecież to by Cie nie zjadła... życiem trzeba się cieszyć i z niego korzystać niż potem żałować... "Żyj tak, żebyś po latach mógł powiedzieć - przynajmniej się nie nudziłem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

jeszcze moze ja spotkasz np. na disco i wtedy zagadasz.lomza jest mala...powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

opisz dokładniej, może ktoś zna i pomoże.:d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

a jaki jest powod tego tematu? chcesz sie pochwalic, czy szukasz wsparcia?

bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

ma nadzieje że inni też tak mieli ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

Piszesz że dwa fakty były na Twoje NIE

Ona była z facetem a Ty ze swoją laską !?

:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

Zapomniałeś zamieścić standardową klauzulę "Jeśli to czytasz, odezwij się proszę..." ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

żenada, widzę że cierpisz na lekki niedorozwuj lewej części mózgu skoro piszesz takie bzdury, idź na zajecia terapeutyczne dla mongoli i a potem ćwicz na szympansach jak sie nawiązuje kontakt z innymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

a ja myślę że chodziło o reklamę sklepu całodobowego, który nie wiem gdzie jest i pewnie większa połowa łomży też nie wie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

lady13 tak spławiasz klijentele krecąco się wokół Ciebie?:))) OSTRO:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

trzeba było zagadać a nie sie żalic na forum tu ci nikt nie pomoże a ty bardziej nie pocieszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

ogarnij się po prostu bo twoi rodzice wiecznie żyć nie będą a widać że nie radzisz sobie. laska uśmiechnęła się do ciebie bo chciała być miła i żal jej sie ciebie zrobiło a ty od razu szczerzysz jape i myślisz że masz branie. pogadaj z rodzicami może jakoś cię naprostują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

lady13 wg mojej opinii masz nieco zaagrersywne do tej sytuacji podejscie. Nie znasz do konca okolicznosci jakie targały Jurija. nie usprawiedliwiam jego zachowania. chlopak innymi slowy sie''zagapil'' i musi z tym teraz zyc :)

Moja droga wiecej dystansu do siebie samej :)


pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

laska się uśmiechnęła bo chciała być miła...? pff..akurat..to uśmiech nie powinien schodzić jej z ust od rana do wieczora dla samego bycia miłą...:D Poprostu Jurij Władysławowicz jej się spodobał..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

a ja życzę mu powodzenia lady13 może jesteś mniej atrakcyjna i na ciebie nikt nie zerka nawet na ulicy przypadkiem bo nawet swym uśmiechem odrzucasz chłopaków ogarnij się i ulecz kompleksy swe

lukasz1985

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

Ha ha ha ha ludzie jakim trzeba być zdesperowanym, żeby na forum pisać te głupoty-nie umiecie zagadać normalnie czy jak.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

co niby miał jej powiedzieć że mu sie podoba bo widział ją 2 sekundy
i czy po zakupach pójdziemy do mnie
swój na swojego zawsze trafi czas czas bez pośpiechu
może mieszka gdzieś niedaleko zapytaj sprzedawcę
gdyby powiedział zapraszam na chatę to normalna dziewczyna
powiedziała żeby sobie zwalił . są kobitki co normalnie chcą sobie ułożyć życie
i takie co po uśmiechu w monopolowym czekają żeby po obaleniu flaszki
zrobić loda ----------- a to była reklama sklepu

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

uważaj ona ma ukrytą ciąże, niby nie widać, ale ciąża jest

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

Więcej odwagi panowie taka to myśl po przeczytaniu tego postu a nie będzie więcej takich sytuacji :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: śliczna dziewczyna

ja ostatnio widziałem ciecia z mopem na głowie, ile bierze za wypolerowanie parkietu ? może ktoś coś wie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org