poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przedszkole

Witam,
Zamierzam otworzyć w Piątnicy przedszkole w budynku o powierzchni 230 m3 w odległości ok 100 metrów od świateł, droga na Czarnocin. Budynek znajduje się na dużej działce w otoczeniu drzew i kwiatów. Cała działka będzie przeznaczona do dyspozycji przedszkola. Oprócz typowych zajęć jak w każdym przedszkolu będzie np. możliwość prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu, grillowania, spotkać z muzyka przy ognisku, biwakowania dziennego łącznie ze składaniem i rozkładaniem dziecięcych namiotów, sadzenia kwiatków i inne.
Czy myślicie, ze warto, będą chętni?
Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Oczywiscie, ze warto ale nie w piatnicy...radzilabym pszukac miejsca pod przedszkole w Łomzy gdzie jest wiecej dzieci, ja jako matka przedszkolaka nie jezdzilabym az do Piatnicy, tym bardziej, ze djazd tam jest kiepski przez ciagle korki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Piątnica rzut beretem od Łomży a jadąc nowym mostem można szybko się tam dostać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

http://dom.gratka.pl/tresc/402-9902661-podlaskie-lomza-centrum-woziwodzka.html#6e95e6ab6ff0516c,3 -dom gotowy na przedszkole. Do sprzedania od roku.

Jak sobie to dobrze przekalkulujesz to słaby biznes. 20 dzieciaków po 500zł daje 10.000zł. Zatrudnić musisz co najmniej dwie nauczycielki i 1 pomoc, więc z zusami, itp zapłacisz min. 7000zł. Reszta to jedzenie dla dzieci... A gdzie pieniążki na utrzymanie budynku? No i jakiś zarobek dla Ciebie?

Swego czasu sam się tym zainteresowałem. Opłaca się to, jeśli samorząd da Ci subwencje, ale nie wiem, czy w Piątnicy jest zapotrzebowanie na przedszkole i burmistrz dałby na ten cel fundusze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

hej! do tych wszystkich osób które uważają że przedszkole to tylko w ŁOmży, a czy tylko u Was są dzieci? tylko w Łomży? Piątnica może wielka nie jest ale jeśli chodzi o rodziców z sąsiednich wsi to naprawdę jest tych osób sporo. Bella Donna a jeśli chcesz o tym porozmawiać odezwij się na maila ewelinajf@op.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Nawet ja bym gotów tram wnuczka przywozić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org