poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mrożona karma mięsna dla psów

Jak w temacie. Interesuje mnie gdzie w Łomży bądź okolicy zakupię mrożoną karmę mięsna dla psów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

Nie kupuj :D strasznie pikantna :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

W Sklepie Mięsnym w ABC od strony Monte Cassino.
Potwierdzam że to badziew. Czy pikantna to nie wiem bo mielonych z niej nie robiłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

nie kupuj w miesnym!!!!! co tydzien w niedziele na rynku golebiarskim przyjezdza pan ktory sprzedaje miesne kosteczki mrozonki oczywiscie podobnie opakowanie jak smalec ze sklepu, tylko musisz o 7 rano tam byc bo ludzie starsznie to wykupuja tanie i bardzo dobrze psy to jaedza naprawde sprawdzone !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

Ja kupuje tu: http://www.miesodlapsow.pl/
Co prawda nie jest to Łomza ani okolice, ale moge polecic ten sklep. Mieso zawsze dostaję na drugi dzień, oczywiście zamrozone na kość. Nawet kiedy kurier przyjezdzał po godzinie 18, a na dworzu było +27 mięso pozostało w stanie idealnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

Karma z tego sklepu jest beznadziejna - moj znajomy to kupował i mówił że świństwo i psy nie chciały jeść:)

Sprawdź co to Elzab


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

nie wszystkie psy chca jeść surowiznę, tym bardziej ze nie jest ona dosmaczana jak to bywa z komercyjnymi karmami typu chapi i inne badziewie w batonach pachnace mielonką - moje psy tez by pewnie taka się zajadaly co nie znaczy ze taka karma jest super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

Mogę polecić mrożonki marki Biosk. Jadły ją moje fretki i pies. Zawiera świeże mrożone mięso, jest też opcja mięso + mielone kości.
Kupowałam na ekozwierzak.pl, widzę, że teraz go nie mają na stanie, ale na pewno znajdziesz w innych sklepach wysyłkowych.
Wychodzi taniej niż te pseudo psie kiełbasy nafaszerowane chemią.

A nie lepiej by Ci było kupić mięso, zmielić je lub pokroić na drobne kawałki i zamrozić? Będzie taniej i zdrowiej dla psiaka. Chyba, że chcesz jakiś rodzaj mięsa u nas niedostępny lub chcesz opcję z mieloną kością, a nie masz dobrej maszynki - wtedy rozumiem :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

"Autor: MiYu (---.adsl.highway.telekom.at)
Data: 17-10-12 11:49

Mogę polecić mrożonki marki Biosk. Jadły ją moje fretki i pies. Zawiera świeże mrożone mięso, jest też opcja mięso + mielone kości.
Kupowałam na ekozwierzak.pl, widzę, że teraz go nie mają na stanie, ale na pewno znajdziesz w innych sklepach wysyłkowych. "

Produkty z serii BIOSK, produkowane są wlaśnie przez firme As-Pol z Katowic, o której wcześniej pisałam i oni prowadzą sprzedaż w swoim sklepie internetowym (http://www.miesodlapsow.pl/)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mrożona karma mięsna dla psów

mój owczarek jedzie na karmie suchej z de heusa ( za torami w Konarzycach po lewej stronie 35 zł 10 kg) wymieszanej z połową puszki z biedronki ( 1,2 kg -3,40zł) wcina ja małpa banany , a co do witamin to ma w karmie suchej makro i mikro

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org