poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto wie? - Facebook

Powiedzcie,jak moge usunac swoj profil z facebook-a?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie? - Facebook

To nie takie proste...też raz próbowałam ale się nie udało...no, ale może komuś tak, więc niech podpowie i mi :) Na nk w kilka sekund usuwasz a na fb...słyszałam że to nie możliwe...albo że trzeba się jakiś długi czas nie logować to samo się usunie ( chyba )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie? - Facebook

proszę: http://onsoftware.softonic.pl/jak-usunac-konto-na-facebooku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie? - Facebook

siwysiwy daj znać jak Ci się uda to i ja spróbuję :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie? - Facebook

na nk trzeba do nich jeszcze pisać o usunięcie danych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie? - Facebook

Sorki, już tamto jest nieaktualnie

To co poniżej przed chwilką sprawdziłam :)

Otóż, trzeba złożyć podanie:

Pomoc-Odwiedź centrum pomocy- Zarządzaj kontem- Dezaktywacja, usuwanie konta i nadawanie mu statusu „In memoriam”
-Usuwanie konta

Pojawi się tekst: Jeżeli dezaktywujesz konto, Twoja oś czasu natychmiast zniknie z serwisu Facebook. Inni użytkownicy Facebooka nie będą mogli Cię wyszukać, choć pewne informacje, takie jak wysłane przez Ciebie wiadomości, mogą nadal być widoczne dla niektórych osób. Informacje z osi czasu, takie jak znajomi, zdjęcia, zainteresowania itp. zostaną przez nas zachowane na wypadek Twojego powrotu do grona użytkowników Facebooka.

Jeśli uważasz, że nie będziesz więcej korzystać z Facebooka, możesz poprosić o trwałe usunięcie konta. Pamiętaj, że nie będziesz mieć możliwości ponownej aktywacji swojego konta ani odzyskania jakiejkolwiek dodanej przez siebie zawartości czy informacji. Przed wysłaniem takiej prośby warto pobrać kopię swoich danych z Facebooka. Aby usunąć konto trwale, bez możliwości przywrócenia go w przyszłości, zaloguj się do niego, a następnie wypełnij ten formularz.

Trzeba kliknąć na "wypełnij ten formularz"
i tyle ;)))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie? - Facebook

mądra decyzja, nie rozumiem fascynujacych się tym portalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie? - Facebook

Wszystko da się usunąć prosto i bez potrzeby dezaktywacji :-)
https://www.facebook.com/help/delete_account



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wie? - Facebook

Też nie rozumiem co jest fajnego w fb... wstawiają fotki a to z niedzieli a to z soboty jakby kogoś interesował czyjś życioryz :D Ja założyłam jakiś czas temu z ciekawości co i jak a potem się okazało że usunąć profil to nie taka prosta sprawa...:/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org