poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ORANGE

Pytanko mam do forumowiczów czy tylko ja mam taki problem że przychodzą mi sms-y z opóźnieniem np wieczorem powinien go dostać a dostaje o 8 rano. Nie wiem pytam bo z tym Orange różnie bywa ostatni przecież cała Łomża nie miała zasięgu więc nic nie wiadomo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Tez taki problem u mnie wystapil ale juz jest ok. wyjmij karte i wsadz i powinno byc juz dobrze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Okej dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Coraz częściej nawet dodzwonic się nie idzie. Nie wiem jak to oni dalej sobie wyobrażają, ale w to na prawdę denerwuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

siema, takie problemy są skutkami przeciążenia nadajników, wniosek - orange ma za ma za mało stacji bazowych (nadajników0


































































.. i tyle .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Enter Ci się zaciął?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Utrudnienia zostały usunięte, aktualnie powinno być wszystko w porządku. Jeżeli jednak korzystacie z telefonów, które wykorzystują pasmo 3G proponuję zmianę ustawień urządzenia do trybu tylko 2G, wówczas połączenia oraz cała transmisja powinna być znacznie stabilniejsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

z tego co czytałam to orange łaczy sie z T-mobile stad te problemy z siecia itd. pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

z T-mobile...? nie dawno orange też z czymś tam się połączyło, serce i rozum,czy jakoś tak...i znów..?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

tak pisało a jak jest w rzeczywistosci tego nie wiem :) to co przeczytałam to napisałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

z orandzem zawsze są problemy, już dawno ich kartę połknął kibel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

oczywiście. Nie od dziś. Od dłuuugiego czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

A ja próbowałem różnych wynalazków typu plej, czy virgin i zgadnijcie co?Podpisałem kolejny cyrograf na dalsze dwa latka z orange :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

Jak to..? Dlaczego znów wyszło że podpisałeś z orange..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ORANGE

"Jestem" w tej sieci już ze 12 lat, albo i dłużej. Więc kwestia przywiązania ma tu też znaczenie, a poza tym cała moja rodzina ma numery w orange i jakość połączeń zdecydowanie lepsza niż u w/w konkurencji. O znakomitej ofercie, którą dostałem na przedłużenie umowy już nie wspomnę!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org