poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pytanie odnosnie rezonansu magnetycznego

chcę zrobic to badanie prywatnie i mam kilka pytan do osob majacych do za soba. czy np rezonans glowy rozni się cenowo od rezonansu głowy i razem tez kregoslupa ? czy tez przeswietlaja całe ciało? i GDZIE MAM TO BADANIE OPLACIC CZY W JAKIM CZASIE OD OPLATY JE WYKONUJA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie odnosnie rezonansu magnetycznego

prywatnie to od ręki, w szpitalu mają nowy sprzęt, płacisz i robisz,
a na nfz to nie wiem. drogo kosztuje. a jak z kontrastem - to jeszcze więcej.cen nie znam, nie daj się na mówić na rezonans na ul. legionów w tej klinice - bo mają stary sprzęt po szpitalny i na złom się tylko nadaje. zadzwoń albo podejdz do szpitala po wiecej informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie odnosnie rezonansu magnetycznego

dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie odnosnie rezonansu magnetycznego

Tu masz bezpośredni telefon do pracowni rezonansu w szpitalu 864733599.Możesz bezpośrednio dowiedzieć się wszystkich szczegółów i umówić na badanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie odnosnie rezonansu magnetycznego

Prywatnie zrobisz w szpitalu lub w klinice na al. legionow Enelmed.

Zadzwon i zapytaj o cene albo idz osobiscie cennik wisi na scianie. Kolano kosztuje 420 zl.

Glowa chyba jest tansza - dodam ze jak badanie wymaga podania kontrastu to cene jeszcze wzrasta o ok 150-200zl.

W szpitalu jest sprzet o wiekszej rozdzielczosci = czyli lepszy. Do tego bardzo sympatyczna obsluga.

Badanie prywatnie mozna robic codziennie tylko w zaleznosci od dnia bodajze albo przed 13 albo po 13tej.

Idziesz umawiasz sie dostajesz fakture ktora pozniej oplacasz w oddziale banku na 2 pietrze w szpitalu i po wszystkim.

Dodam ze rezonans w szpitalu to badanie glosne [stuki, puki] i jesli chodzi o badanie glowy to nie zalozysz sluchawek...

PS

Idac w szpitalu do pracowni rezonansu mozna sie pomylic i przypadkowo trafic na oddzial psychiatryczny :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie odnosnie rezonansu magnetycznego

Robilem 2 rezonansy ceny w szpitalu i enelmed identyczne.

Rezonans w enelmed jest bardziej cichy.

Opis badania w szpitalu wydaje mi sie ze jest dokladniejszy.

Czyli polecam rezonans w szpitalu i pozdrawiam obie Panie blondynki :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org