poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA!!! Jest odpowiedź na nasze dyskusie o Islamie!!!!

Jestem w szoku.Oni czytają to forum i postanowili zareagować na to co my tu piszemy!!!!

Zareagowali zdecydowanie i jednoznacznie.

I to nie jakiś prostu Imek - wypowiedział się ich wysoki autorytet!!! Zdanie tego duchownego musi szanować każdy muzułmanin!!!! To tak, jakby dla katolików sam papież coś powiedział. A dla mnie jakby sam Konfucjusz dał mi radę "jak życ".

Posłuchajmy jakie jest oficjalne stanowisko muzułmanów w kwesti przeze mnie porószanych.

http://www.smog.pl/wideo/56507/saudyjski_urzednik_stanu_cywilnego_o_pedofilii/

Myśle że powinniśmy uszanować ich zwyczaje. Tymbardziej, ze w tej kwestii nie wypowiedzaił sie byle glupea a tak waży dostojnik islamski.

Jeszcze dużo musimy sie nauczyć z naszo zasciankową nietolerancją wobec innych zwyczajów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! Jest odpowiedź na nasze dyskusie o Islamie!!!!

swołocz gorsi niż psy bo nawet pies szczeniaka nie skrzywdzi

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! Jest odpowiedź na nasze dyskusie o Islamie!!!!

niko lepiej szybko się popraw, przeproś i napisz ze tak naprawdę to popierasz sex z 6 latkami, bo zgnijesz w więzieniu za mowę nienawiści.

A tak wogole - nie obrażaj psów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! Jest odpowiedź na nasze dyskusie o Islamie!!!!

Psy to ja akurat lubie i szanuje w przeciwienstwie do nie ktorych...

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! Jest odpowiedź na nasze dyskusie o Islamie!!!!

Rzeczywiście materiał wstrząsający! Usprawiedliwianie seksu z maleńką dziewczynką tym, że imam jest takim autorytetem, że cokolwiek powie i zrobi, to ma rację - i tak ma być! W "National Geographic" był artykuł, że w Afganistanie kultywuje się anulowanie długu, gdy dłużnik odda za żonę swoją córkę: 4,5,8 letnią. Są nawet zdjęcia: "mężowie" około 30 lat i ich "żony" małotelnie dziewczątka. Toż to dzikowizna!!! Na którymś kanale był też film dokumentalny o tradycji "tańczących chłopców". Biedne rodziny oddają synów, by uczyli się śpiewu i tańca oraz występowania na imprezach dla mężczyzn, a tak naprawdę są wykorzystywani przez swoich "opiekunów". Jeden z nich wygadał (ukryta kamera), że jednego malucha to iluś pijanych facetów wykorzystało, gdy siedzial zamknięty w samochodzie!!!
Takich degeneratów to trzeba wybić jak pluskwy! A nie się litować, użalać, jacy to biedni!!! Wyrwać chwasty!!!

*finka*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! Jest odpowiedź na nasze dyskusie o Islamie!!!!

Widać z tego, ze sfery "pasterzy duchownych" w różnych religiach gromadzą zboczonych facetów, którzy za pomocą swojej władzy wymuszają pozwolenie na praktykowanie zbrodniczych zboczeń. Skąd my to znamy?

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA!!! Jest odpowiedź na nasze dyskusie o Islamie!!!!

sp|erdol;li tym dzieciom, dzieciństwo, psychikę i życie, je8ane kreatury rodem z horrorów, ciekawe czy z nimi też tak postępowali jak byli mali, przegięcie pały, w głowie się nie mieści ile zboczeń na tym świecie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org