niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jula

ludze za telefony i wysylamy eski na jule nr 8!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

poradzila sobie dzis i podobalo mi sie nawet :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

SUPER!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

********* jest jula rzadzi!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

za telefony ogłaszam pospolite ruszenie po 100 000 złotych na hospicjum

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

ja już

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Fantic nie podniecaj sie tak ,Nasza gwiazda ma w sobie te cos to jak wygra to super ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

jul srula zrzygac sie mozna jak sie czyta
musialem wejsc i napisac

ta lomzynska spolecznosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

ludzie nie obsrywajcie za nia! przegrala i dobrze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

"przegrała i dobrze"? Wytłumacz dlaczego dobrze?
ok,może nie warto roztrząsać, bo to tylko program, ale czemu od razu zaraz taki atak, zawiść... ludzie ogarnijcie się!

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Łomża i tak NAJLEPSZA mimo wszystko !!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

to nie nawisc tylko nie przepadam za nia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

masz prawo,ale kogo to obchodzi ;-) pomyśl.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

szkoda, szkoda, ale mimo wszystko i tak wysoko zaszla w tym programie.

gratuluje :)

bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Maturzysta15 nie głosowało się na Julitę tylko na 16z Łomży i na hospicjum,bo wygrana miała isc na ten cel. Nie głosuje się na gwiazdę tylko na cel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Walek walek walek 2 min przed ogloszeniem wynikow gdy gadal sobie Kedzior pojawila sie plansza o dogrywce Jula vs Rubik trwalo to moze 1 s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

jest mi przykro i to bardzo . Przypadek Juli świadczy dobitnie , że nasze miasto to zbiorowisko przypadkowych ludzi bez ikry i charakteru. Ta sprawa pokazała ,że nie jestesmy jako zbiorowość do niczego zdolni. Wcale nas nie ma a wspaniała tradycja i ludzie którzy w tym mieście kiedyś żyli to przebrzmiałe echa świetności.
Co my potrafimy wywalczyć jako zbiorowość ?Co stworzyc? Jaki obraz dać temu miastu gdy nawet nie potrafimy zawalczyć jednościa o takie 100 000 na tak szczytny cel jak hospicjum. I niech mnie nikt tu nie pierniczy ,że to nie było mozłiwe do zrealizowania - było gdybyście swe mądrości schowali w buty i nie żałowali tych 3 złotych.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula


ja nawet ani razu nie ogladalem tego programu, ale widze wy macie sporo czasu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Zamiast wysylać smsy za 3,69? na Julę, można byłoby tą kasę przelać na konto hospicjum, uzbierałoby się z 3 razy więcej niż te 100000 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

ale kilku telewizyjnych pokemonow w stylu malzenstwa chytrosow musi zarobic te 80 tys na mies

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

brawo Jula .PIĘKNY program dużo pracy ,pozdrowienia dla Ciebie i całego zespołu .Napracowaliście się bardzo i to widac .Podziwiamy Cię za Twój upór i wytrwałość w dążeniu do celu a wpisy na forum te negatywne to od ludzi ,ktorzy nie wiedzą co to znaczy ciężka praca i cel w życiu jak się dowiedzą to będzie już dla nich za póżno .pozdrawiam i gratuluję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Gratulacje Jula za postawę w programie życzę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu i spełnianiu swoich marzeń:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Żałuję, że nie mogłem obejrzeć. Cóż... byle do przodu i oczywiście pierwszego miejsca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Poroniony program tak jak i Jula.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

no ale to bawi dziesiejszych ludzi mlodziez

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

zazdrość Was wygryza,sami siebie zabijecie jadem,a Jula jest fajna a co najważniejsze jest skromna i z naszego miasta.Powodzenia Jula

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

a ja czekam az jula sie zakocha i zacznie spiewac o milosci ale uwazam tez ze tak szybko jak zaistniala na scenie tak szybko i z niej zejdzie posiada tylko dwa single moze te dwa utwory i sie udaly jej ale pozostale to strasznie nudne ktore sa na yotube "mozna by przy nich zasypiac iwylacznie tylko" moze gdyby tloku z nia nucil to by i wychodzilo to!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

tloku to sie nigdzie nie nadaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Jula przegrała z teatro-show-em Piotra Rubika, który ma jednak na tym polu ogromne doświadczenie, pochodzi z Warszawy, skąd przesłano na niego większość sms-ów i nie ma co się dziwić. Ludzie nie obrażajcie innych z tego powodu.
Są gusta i guściki, ja też nie lubię muzyki tej pani, bo powtarzana w kółko w radiu na wszystkich stacjach wywołuje u mnie spazmy i moje uszy nie trawią już jej piosenek.
Niestety ale pieniądze z sms-ów idą tak naprawdę na utrzymanie tego show zwanego Bitwa na glosy, a te 100.000 zł to tak naprawdę pikuś, niewielki procent tej kwoty. Wolę pieniądze, które poszłyby na sms, przekazać na hospicjum, bo mam pewność, że one tam trafią. To nie jest sprzeciw skierowany w stronę Juli, tylko konkretne przeznaczenie pieniędzy na hospicjum. Moja babcia tam zmarła, więc wolę nie żyć złudzeniami, że a nuż wygra Jula i pieniądze z wygranej tam trafią.
Samo show Juli nie było zbyt mocne, ta pani nie ma doświadczenia, bo dopiero co pokazała się na scenie artystycznej. Ale przynajmniej szesnastka uczestników z Łomży się starała.
Zauważyłem dziwną odwrotną zależność, jury było przeciw Juli - ta przechodziła do następnej rozgrywki, jury wczoraj zaś było za Julą - ta nie przeszła.
Cóż, takie jest życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Im bardziej jury krytykowało jakaś drużynę, tym więcej głosów zdobywał te team. Zawsze tak jest. Najwięcej negatywnych opinii dostali Piasek i Liber, a przeszli z pierwszej trójki. No cóż, ktoś musiał odpaść. Szkoda, że padło na zespół Juli. Ale i tak jestem z Was dumna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

nawet farna dalej zaszła. Publika chciała odpadnięcia Julii, było to słychać xd. W końcu koniec tego i Jula do szkoły uczyć się śpiewu, a nie płakać do mikrofonu, że chłopy są źli.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

co się tak jej uczepiliscie jako osoby? A co do zakochania ona ma przecież męża! Dajcie spokój już tej dziewczynie. W niektórych odcinkach śpiewała lepiej niż Rubik. Niestety w Łomży jest ciężko coś osiągnąć a jej akurat się udało więc to nie powód żeby tak jak Joana krytykować Julitę,że jest poroniona tak jak ten program.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Tak jak napisała agria,że licząc wszystkie pieniążki za sms-y to uzbierała by się spora sumka.To prawda i też tak myślę.Ja osobiście chce to w jakiś sposób wyrównać.
I mam taki pomysł,żeby chętni wsparli ten szczytny cel o jaki walczył zespół Juli,żeby ich wysiłek nie poszedł na marne.Tak na spokojnie teraz gdy emocję opadły też zastanawiam się nad tym,że przecież za te wszystkie sms-y "dwójka"będzie miała pieniądze na jury,czy też główne gwiazdy,jak np.Kozidrak która zainkasowała 350 tyś.
Wie wg.mnie te 100 tyś. jako główna nagroda to jakaś kpina."2" powinna z tych pieniędzy sfinansować w jakimś stopniu wszystkie te instytucje na jakie zespoły chciały wydać główną nagrodę.Co teraz czują Ci ludzie którzy oczekiwali na takie wsparcie,a wiadomo,że w takich placówkach zawsze brakuję grosza.
Więc wszyscy chętni,którym naprawdę przypadł do gustu pomysł z przekazaniem nagrody na hospicjum mogą jakiś grosz na ten cel przekazać.
Nie wiem czy w szpitalu dalej stoi ta szklana duża skarbona[dawno tam nie byłem].Ja np. chce tam wrzucić przynajmniej równowartość swoich sms-ów,ale jak ktoś wrzuci 1 zł,czy2 to też będzie pomoc.Przynajmniej niech nadzieja tych chorych ludzi nie umiera!
A co do zespołu Juli w tym odcinku byli NAJLEPSI!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Nie krytykujcie Juli, wybrała bardzo szczytny cel i to się liczy. Szkoda, że tak szybko odpadła bo te pieniążki bardzo by się Hospicjum przydały. Jeżeli ktoś kiedykolwiek miał osobę chorą, która przebywała w Hospicjum to wie jak dla tego zakładu liczy się każdy grosz. Trzeba się zmotywować i im pomóc, a tak jak pisał wk w szpitalu cały czas stoi skarbona Hospicjum i można tam wrzucić choćby przysłowiową złotówkę. Wiele osób krytykuje Hospicjum ale jak choroba zagląda w oczy wtedy zapominają o tym co mówili i chcą pomocy. Warto wspierać Hospicjum bo nikt z nas nie wie czy nie będzie potrzebował ich pomocy:)

Oliwcia13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Widzę, że chyba tylko SN4P zauważył tą grafikę o głosowaniu, na której pojawiło się coś z Julą (trwało to bardzo krótko, najprawdopodobniej wymcknęło im się głosowanie w dogrywce). Chętnie zobaczyłbym powtórkę, tyle, że pewnie już to usuną...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

haha ta ustawili głosowanie, bo chcieli, żeby Jula odpadła haha. A strzały też tam było słychać ? Ludzie nie popadajcie w paranoje, ona sama się musi dużo jeszcze nauczyć. Jak nie zachęca do głosowania, to odpadła haha. Bardzo naiwna wypowiedź, inni proszą o głosy, a ona ma na to wy*****ne hah

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

ona nie mogła wygrać to wszystko było i tak zrobione pod względem mamony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

JULA NIE PRZEGRAŁA Z RUBIKIEM !
Nasz drużyna miała odpaść teraz, bo tak chciał reżyser programu. Ewidentna wpadka montażystów telewizyjnych, kiedy to pojawiła się w programie na żywo plansza, że Jula i Rubik mają dogrywkę, a ledwie co przestała śpiewać Ewa Farna świadczy o wszystkim.

Nie twierdzę, że występ Rubika był gorszy (był bardzo dobry), ale te konkursy SMS to jedna wielka ściema i akurat tutaj było widać ewidentnie, że o kolejności zespołów, które odpadają decyduje zupełnie ktoś inny, a nie telewidzowie!

W połowie programu plansza, że Jula ma dogrywkę !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Jula to się sprawiła dobrze i nie można do niej mieć uwag . Wybrała szczytny cel i konsekwentnie dążyła do jego realizacji. Zawiedliśmy my łomżyniacy nie potrafiąc zjednoczyć się do osiągnięcia wspólnymi siłami tego celu jakim była wygrana w tym programie. To zjednoczenie nie wymagało biegania po placach z transparentami . Wystraczyło tylko wpisać jedna cyfre i wysłać . Jula tutaj była tylko okazją , technicznym momentem który mogł wykazać ,że my jako społecznośc łomzyniaków coś jestesmy warci i coś sobą reprezentujemy. Program obnażył to jak bardzo jesteśmy małostkowi , zawistni i zwyczajnie zapyziali. Przegraliśmy więc my jako społeczność aspołeczna.

A tłumaczenie ,że wolałbym dac te 3 złote na hospicjum bezpośrednio a nie wysyłac sms jest zwyczjnie śmieszne. Przez lata mieliście okazje to uczynic i jakoś nie widac aby hospicjum opływało w dostatek który tak tymi darowiznami mu zapewniacie.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Fantic, a myślisz że miała szanse wygrać z Piaskiem? Bzdury piszesz. Ten program jest nastawiony na gaże pochodzące z sms-ów i nawet największe larum w Łomży by nie pomogło.
Jak wytłumaczysz to, że odpadł zespół Beaty Kozidrak? W dużych miastach ludzie mogą sms-ami wpłynąć na wynik, ale Łomża nie ma na to wielkich szans.
Wiele osób i tak by nie głosowało z zewnątrz na Julę.
Powiem tak, kibicowałem zespołowi z Łomży, nie Juli, ale sms-ów nie wysyłałem, bo uważam to za stratę pieniędzy, które wolę przeznaczyć na hospicjum i tak robię. Ogólnie występy łomżyńskiej grupy była fajne, ale nie zachwycające. Cieszę się, że zespół z Łomży zaszedł tak daleko, ale nie oszukujmy się, nie miał dużych szans na główną wygraną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

pawelp to wielka ściema masz racje lecz jula dawno by odpadła patrz szczerze bez stronnie jula nie jest mega talentem po prostu jest od nas i to na nas inaczej wpływa zapytaj się kogoś kto nie jest związany z łomżą i mieszka conajmniej +150 km powie ci - jula nic wielkiego bardziej nagonka przez media i tyle ale jesteśmy i tak wszyscy za julą co nie zmienia faktu że musi ona jeszcze z parę lat posiedzieć w tym biznesie i może /życzę jej/ wyrośnie z niej łabędź a nie z niej robią drugą mandarynę /to było już widać na life/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

kukulka dokładnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

http://muzyka.onet.pl/inne/bitwa-na-glosy/bitwa-na-glosy-jula-odpadla-z-programu,1,5276790,wiadomosc.html

poczytajcie komentarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

kukulka jesteś typowym przykładem tego co tu wytykam i krytykuje. Nie dośc tego za gorsz nie potrafisz pojac tego co tu piszę i uparcie udowadniasz tezę którą tu postawiłem.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

nie osrajcie sie to jula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Fantic, mam gdzieś to czy wygra Jula czy ktoś inny tak naprawdę. Nie muszę uczestniczyć w nagonce programów typu Bitwa na głosy, Idol, Mam talent, itd. itp., bo mnie one tak naprawdę nie interesują. Sam program obejrzałem z ciekawości (nie wszystkie odcinki nawet, mam inne ważniejsze rzeczy na głowie) bo tak naprawdę nigdy go w przeszłości nie oglądałem (choć to była chyba piąta edycja?). A Jula jeśli jest taka dobra w śpiewaniu, to poradzi sobie w przeszłości.
Program służy również wykreowaniu zapomnianych nieco gwiazd. Te sto tysięcy to dla Rubika, Piaska, czy też choćby Beaty Kozidrak drobna kwota i mogliby ją bez problemu wyjąć z własnej kieszeni i przeznaczyć na przedstawione cele w poprzednim programie.
Pospolite ruszenie żeby wygrała Jula? Człowieku, program ma z góry ustalone kto wygra a kto przegra. Nie mam zamiaru uczestniczyć w wyścigu szczurów i dorabiać osób tam uczestniczących i wcale nie muszę głosować na Julę tylko dlatego, że jest z miasta Łomża (jej utwory i głos nie są w moim typie). To są moje pieniądze i mogę zrobić z nimi co chcę. A chcę je przekazać na hospicjum bezpośrednio, a nie popierać wątpliwą wygraną Juli a tym samym wspierać program. A druga strona medalu, czy oni występują tam za darmo?
Równie dobrze można wysłać te sms-y na najbardziej prawdopodobnego zwycięzcę i też trafią na cel dobroczynny.
Cieszę się, że tam uczestniczyli ale jak tylko popioły ostygną nikt nie będzie o nich pamiętał.
Nie wiem człowieku ile masz lat, ale masz dość dziecinne podejście. Wielu moich znajomych nawet nie oglądało tego programu z udziałem Julii, nie wysyłało sms-ów i mają być obrażani za to że jakaś tam Jula z Łomży tam występowała (a propo nie słuchają nawet jej piosenek)?
Wystarczy mi sprawa z Łomży z Mańczakami...

Człowieku, zejdź na ziemię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula


*Jula poradzi sobie w przyszłości
mała literówka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Ps. Jeśli Jula da w Łomży koncert charytatywny w przeznaczeniem pieniędzy na hospicjum, z miłą chęcią przyjdę i dam pieniądze na ten cel, nawet jeśli część tych pieniędzy będzie przeznaczona na obsługę koncertu. Pieniądze w ten sposób zostaną chociaż w Łomży, a nie w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

kukulka cytuje z tego linku 'No, przecież ta nieszczęsna Jula to kompletne nieporozumienie! Przeciętni ludzie w ogóle jej nie znają i nie wiedzą kto to jest. Okazało się też, że na żywo w ogóle nie umie śpiewać, a coś miałczy pod nosem. Ani urody, ani głosu, ani charyzmy, ani osobowości. Garstka dzieci tylko na nią głosowała.' a teraz coś odnośnie jej urody - szpachla http://um.lomza.pl/index.php?wiad=1487 jak komuś się ona podoba to gratuluje gustu ;/ 3/10 a pi3rdolą ludzie jaka ona nie jest piękna i utalentowana jest ok ale nie że trzeba ją ubustwiać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

tak, niektorzy macie racje, lomzanie sa beznadziejni wszyscy bez wyjatku. jak ktos sie wychyli to trzeba te osobe zjechac i sciagnac na ziemie, zeby byla razem z "nami" szarakami i egzystowala w tym miescie. gratuluje wam snobistyczni lomzanie.
osobiscie nie znam Juli i uczestnikow, ale ciesze sie, ze lomza mogla sie wykazac i zeby kraj cos pozytywnego uslyszal o tym miescie, ze sa tu fajni ludzie, a nie tylko mamruki, ktore zazdroszcza, neguja i ciesza sie z porazki. Ona miala odwage, tak jak i ci, ktorzy tam byli. dla Nich Szacun.

bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Jula Jest bardzo ładną dziewczyną wiec nie wiem w czym ty masz problem..chyba skazy dostałeś lub coś..pff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

ma problem ,bo sama jest brzydka

bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

tz sam jest brzydki mialo byc

bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

molasar34, ja tej dziewczynie życzę powodzenia. Niech odnosi sukces na tyle ile szczęście jej dopomoże. Ja jej nie zazdroszczę, niech sobie kobieta tworzy i śpiewa jeśli to lubi.
Mam jednak swoje zdanie odnośnie jej talentu artystycznego, bo mam do tego prawo i powiem krótko, nie podobają mi się jej piosenki bo wysłuchane po raz n-ty denerwują mnie, wywołują spazmy słuchowe i dołują. Niektórzy robią z niej na siłę guru, sposób na wykreowanie Łomży. Do tego trzeba czegoś więcej niż krótki występ jednej osoby. Bądźmy realistami. Wkrótce nikt nie będzie pamiętał poza łomżyniakami, że taka piosenkarka jak Jula brała w tym programie udział. Nie oszukujmy się.
Nie mam ochoty być wkręcany w tryby medialnej maszynerii i dorabiać pseudoartystów i całej otoczki tego show, tylko dlatego że mam się solidaryzować z resztą owczego pędu. Traktuję ten program sceptycznie, podobnie jak idole itd, itp, ale nie mam zamiaru wysyłać żadnego sms-a. Podejście typu: o występuje łomżynianka, wszyscy na hura będziemy na nią głosować, jest również formą szantażu, bo niektórzy mogą jej nie lubić a wolą wysłać przez to sms-a na innego występującego w tym programie piosenkarza. Czy to coś złego, że nie solidaryzuje się ze swoim?
Kto chce, niech głosuje, ja nie muszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Chcąc wspomóc ludzi może wyślecie sms-a na ten cel:

http://mylomza.pl/home/lomza/item/3186-m%C5%82odzie%C5%BCy.html


To też będzie pomoc, również bardzo konkretna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

kukulka idz się olej i podpal najlepiej zrobisz

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Około 200 milionów złotych trafia rocznie do budżetu państwa z tytułu VAT-u od SMS-ów wysyłanych na cele charytatywne. Na nieuleczalnie chorych dzieciach zarabia więc najwięcej rząd Donalda Tuska. Na początku tego roku w życie miały wejść przepisy zwalniające charytatywne SMS-y z podatku od towarów i usług. Przepisy weszły w życie, ale zostały tak skomplikowane, aby nie dało się ich przestrzegać. Wszystko po to, aby rząd nie stracił ćwierć miliarda złotych wpływów z tego tytułu.

http://nczas.com/publicystyka/sms-owy-rabunek-jak-rzad-zarabia-na-akcjach-charytatywnych/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Fantic, infantylny jesteś.
CXRSa1 ma rację odnośnie podatku VAT od sms-ów charytatywnych, miało być tak, że VAT również miał być przeznaczany na akcje charytatywne z abonamentu, a potem z kart pre-paid. Jednak dla rządu te 23% podatku to nie byle gratka żeby ją utracić.
Poza tym pieniądze przeznaczane na różnego rodzaju fundacje nie są w pełni przekazywane na cele charytatywne, bo 15% kwoty z datków charytatywnych przeznaczanych jest na bieżącą działalność fundacji i jej utrzymanie. Fundacje w niektórych rękach są więc maszynkami do zarabiania pieniędzy. Takie są realia. Kto chce, niech wysyła sms-y, ja wolę przeznaczyć pieniądze do konkretnej instytucji.
Nie interesują mnie konkursy typu bitwa na głosy, bo to jest typowa manipulacja ludźmi typu fantic, niech świadczy o tym plansza która pokazała się jeszcze przed przedstawieniem wyników konkursu sms-owego.
Tak jak powiedziałem, jeśli Jula jest wspaniałomyślna, może zorganizować tutaj w Łomży koncert charytatywny na rzecz hospicjum. Wyjdzie jej to na zdrowie, bo chociaż te pieniądze rzeczywiście uda jej się zebrać i ludzie będą jej wdzięczni.
Jej udział w programie wynika z fali popularności jaką zyskała w ostatnim krótkim czasie i organizatorzy programu to wykorzystali, a kiedy zobaczyli, że wyniki są coraz słabsze, podziękowali jej. Cały urok i prawda tego typu programów. Popularność i idące za tym pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Fantic, nie mam zamiaru uczestniczyć w owczym pędzie wywołanym przez krzykaczy, którzy nie mają pojęcia o życiu...
Ciesz się, że Jula nie odpadła w pierwszym odcinku. Przetrwała aż cztery odcinki. Pierwszy był sukcesem, bo zdobyła nietykalność w drugim odcinku. Potem było tylko gorzej...
Poza tym Łomża, to miasto sześćdziesięciotysięczne, Warszawa ma ponad milion mieszkańców, tu na chłopski rozum wiadomo, kto ma szanse na wygraną... Największe larum Juli by nie pomogło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

dokladnie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

http://www.se.pl/bitwa-na-glosy-zarobki,115259/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/bitwa-na-glosy-3-beata-kozidrak-zarobi-az-350-tysiecy-zlotych-ile-zarobia-inne-gwiazdy_277233.html

Każda z gwiazd występujących w programie "Bitwa na głosy" zanim przystąpiła do wybierania swojego zespołu, podpisała intratny kontrakt. Wszyscy zarobią niemało. Okazuje się, że artyści rywalizujący o 100 tys. złotych, które przekażą na wybrany przez siebie cel charytatywny, otrzymają wynagrodzenie bez względu na to, jak długo uda im się przetrwać w programie.

- Stawki zostały rozdysponowane pod kątem popularności gwiazd. Jeśli ktoś dopiero podbija rynek, dostał mniej, bo szansa na to, że dojdzie do finału nie jest tak duża, jak w przypadku Beaty Kozidrak czy Piaska - mówi osoba pracująca przy programie. To właśnie wokalistka Bajmu i Andrzej Piaseczny są najwyżej wycenianymi gwiazdami. Ona za program dostanie ok. 350 tys., on - 300 tys. Najtańsi są Tomson i Baron z zespołu Afromental. Dostaną po 30 tys. złotych.

Gaża Gwiazd

Beata Kozidrak (52 l.) - 350 tys. zł

Andrzej Piaseczny (41 l.) - 300 tys. zł

Piotr Rubik (44 l.) - 250 tys. zł

Robert Gawliński (49 l.) - 200 tys. zł

Ewa Farna (19 l.) - 200 tys. zł

Katarzyna Zielińska (31 l.) - 130 tys. zł

Jula (21 l.)- 80 tys. zł

Liber (31 l.)- 80 tys. zł

Tomson (29 l.) i Baron- 60 tys. zł

Gaża jury:

Wojciech Jagielski (52 l.) - 100 tys. zł

Alicja Węgorzewska (43 l.) - 120 tys. zł

Tomasz "Titus" Pukacki (45 l.) - 80 tys. zł



Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/bitwa-na-glosy-3-beata-kozidrak-zarobi-az-350-tysiecy-zlotych-ile-zarobia-inne-gwiazdy_277233.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Fantic, wysyłaj dalej sms-y. Może jedna z tych gwiazd będzie miała drobne na waciki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

cholera jasna tyle smsów wysłałem na jule i na darmo,buuuuuuuuuu

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Tak jak widać z powyższego zestawienia, kwota 100000 zł to pikuś w wartości łącznej gaż jakie dostaną występujący.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

http://ochyachy.pl/5784597350429297554/kolosalne-zarobki-gwiazd-bitwy-na-glosy1

http://muzyka.onet.pl/inne/bitwa-na-glosy/bitwa-na-glosy-3-ile-zarobia-gwiazdy-nowej-edycji,5209727,0,galeria-mala.html

http://www.fakt.pl/Znamy-pelna-liste-plac-Bitwy-na-glosy,artykuly,171805,1.html

http://vipnews.pl/2012/01/17/gorniak-w-bitwie-na-glosy-zarobi-najwiecej-a-inni/

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/bitwa-na-glosy-3-katarzyna-zielinska-zarobi-10-tysiecy-zlotych-za-odcinek_276954.html

http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/artykuly/400228,wynagrodzenia-gwiazd-3-edycji-bitwy-na-glosy-piasek-zarobi-najwiecej.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Co ciekawe uczestnicy dostaną te pieniądze w pełnej kwocie nawet jeśli wezmą udział w jednym odcinku programu.
Ciekawe ile i czy pieniądze dostaną ludzie ze wszystkich 16-tek?
Jeśli tak, to uzbiera się pewnie dwa razy taka kwota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

szkoda fajna dziewczyna ta Jula skromna i bardzo sympatyczna

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121003/STYLZYCIA03/121009796

http://expressilustrowany.pl/bitwa-na-glosy-wielka-pomylka-tvp-przeczytaj-list-internauty,artykul.html?material_id=4f8429ccfbaedd0753000000

http://muzyka.interia.pl/pop/news/bitwa-na-glosy-byl-blad-jednak-nie-zawazyl-na-wynikach,1783383,50


angel
13.04.12, 20:01
byłam w studio i tu również oszustwo zaobserwowałam co prawda małe i niegroźne ale jest,po tej "wizycie" umocniłam się już całkiem aż nawet za bardzo i z bólem stwierdziłam,że tv kłamie.I niech nikt nie wmawia,że z tym smsem to pomyłka i,że nic by to nie zmieniło wyniku grupy bo nie uwierzę,oszustwo to jedno a CHAMSTWO to drugie,lecz niegodne by je tolerować....Wszystko od startu jest ustawione ,od początku byłam pewna,że Monika nie wygra i że Bednarek wygra,ale to,że Rysiu wygrywał 3 razy pod rząd było już szokujące a to co z grupa Moniki zrobili-to CHAMSTWO,tak się nie robi ,niechby i odpadli ale nie w taki perfidny sposób,nawet jury między sobą stwierdziło,że to nie fair.Zresztą nie tylko oni i wierzcie lub nie dostali opinię najlepszych tamtego odcinka a tv kłamie i to jest jeden wielki teatr gdzie(podejrzewam tak) Bednarek ma wygrać lub(chyba się uśmieje do łez jak tak będzie)Rynkowski ma wygrać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

jeden milion dziewięćset pięćdziesiąt złotych to gaża w/w uczestników i jury.

Od początku wybierani są ludzie do programu na podstawie ich popularności i w wyniku badań opinii publicznej prowadzonej przez tv. Popularność danej osoby - piosenkarza oraz cel charytatywny to typowy chwyt psychologiczny by ludzie wysyłali jak najwięcej sms-ów.
Podobno program oglądało około 2,5 mln ludzi. Niech tylko 1 milion z nich wyśle 1 sms-a, wychodzi więc 2 mln bez podatku.
Programów jest 6, więc za całość w programie zostaje 12 mln. Od tego odjąć te 2 mln na gażę, 300 osób * 100 zł * 6 programów z widowni daje 180000 zł. Odjąć od tego koszty prowadzenia show (powiedzmy niech będzie to 6 mln zł), a i plus gaże dla prowadzących, które są nie małe. Daje to wynik około 2-3 mln zł na pełnej edycji programu, przy ostrożnej wycenia. Trzeba jeszcze do tego dodać przychody z reklam - około 6 mln zł (http://media2.pl/badania/91794-Bitwa-na-glosy-25-mln-widzow-wygrana-tylko-z-Polsatem.html).
100000 zł na cel charytatywny? To jakaś kpina.
Jak ktoś chce dorabiać takie programy, jego wola i pieniądze. Patriotyzm lokalny jest tylko wykorzystywany w takich programach, tak samo jak chwyt z akcją charytatywną. Przy takich pieniądzach jakie dostają za udział uczestnicy, można obdzielić wszystkie wskazane przez nich instytucje. Tylko czy oni się tymi pieniędzmi podzielą.
Takie programy bazują na naiwności ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Dzięki za obrazujące podliczenia. Ja do tej pory uważałem (lub też chciałem uważać),że TV publiczna ma jakieś zasady (to się nazywa MISJA), ale okazuje się są tam takie przekręty, jak wszędzie indziej.

Wydawać by się mogło, że KRRiT powinna zbadać sprawę, czy program publicznej telewizji nie wprowadzał ludzi w błąd informując, że tylko widzowie mają wpływ na to, kto odpada z programu, a tak naprawdę robią co chcą i tylko kasę zbijają.

Nigdy więcej SMS do żadnego programu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Zgadza się..
A np co sąsidzie o tych fundacjach tvn i podobnych? pokazują kalekie dzieci i chcą żeby wysyłać smsy o treści POMAGAM itp itd... To pewnie też ma nie wiele wspólnego z uczciwością, tak mi się wydaje..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Miało być : sądzicie a nie sąsidzie ... :/ eh, o czym ja myślę..pewnie o _małym_ :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Cały pic polega na tym, że kiedyś o wyniku decydowali jurorzy. W tej chwili jurorami jest publiczność przed telewizorem. Za tym idzie kasa w otrzymanych sms-ów. Jurorzy w studiu też, nie są w pełni rzetelni, widać po nich że dostosowują się do wymogów programu, czyli mają zwiększać popularność show.
Było to widać po ostatnim programie, kiedy nagle wszyscy opowiedzieli się na tak za Julą. Sceptyczna i negatywnie nastawiona do tej pory pani Węgrowska nagle zmieniła front.
Od początku ten program jest nastawiony na zdobywanie pieniędzy, stoi za tym sztab specjalistów od zachowań społecznych widzów. Wiedzą co i kiedy zrobić, bo na bieżąco prowadzą badania. Wygrał Rubik, bo był sceniczny, Jula zaś wraz ze swym zespołem wyglądała i wypadła blado. Dobrze o tym wiedzieli i stąd ta dogrywka (no i oczywiście kolejne pieniążki z sms-ów). Nic nie jest przypadkowego w tego typu show.
W takich programach nie ma miejsce na dobre serce, czy charytatywność. Od początku manipuluje się ludźmi, a chwyt z tą akcją przeznaczenia pieniędzy na szczytny cel tylko wzmacnia popularność programu. 100 tys. zł to niewielka kwota jaką stracą organizatorzy w porównaniu z zyskami jakie trafią do nich z sms-ów. Nie popieram takich działań, wolę kasę przekazać bezpośrednio na konkretny cel. Moja postawa nie jest skierowana przeciwko Juli, ale przeciwko formule tego typu programów.

Wszystko to wielka machineria do zdobywania pieniędzy.

Ale jak ktoś ma ochotę, niech wysyła dalej sms-y.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Odnośnie tych fundacji powiem tak, napewno mają bardzo ściśle i wąsko określony zakres pomocy. Na pewno pomagają dzieciom, ale ludzie tam pracujący wątpie, żeby byli wolontariuszami. Reklama też kosztuje. Wszystko to pochodzi albo z datków, albo z sms-ów.
15% wartości wpływów można przeznaczyć na działalność bieżącą i utrzymanie fundacji.
Dlatego wolę pieniądze przeznaczyć na konkretną instytucję (ale nie fundację), lub na konkretną osobę. Pieniądze bez pośredników w całości wpływają na wyznaczony cel, nie są uszczuplane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

..tez tak myślę - choć parę razy zdarzyło mi się wysłać sms'a...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Przykładowo: Fundacja Rosa zebrała od podatników 6,6 mln zł, ale aż 3,2 mln zł z tej sumy zamiast na realizację celów statutowych poszło na kampanię informacyjną; Fundacja Radia Zet wydała ponad 1 mln zł na reklamę, czyli ok. 47 proc. tego, ile trafiło z 1 proc. podatku.

Jak tłumaczy Małgorzata Borowska ze stowarzyszenia Klon/Jawor i serwisu NGO.pl, takie wydatki mają o tyle sens, że znaczna część podatników przekazuje 1 proc. pod wpływem impulsu, a nie chłodnej refleksji. Dają tej OPP, której ogłoszenie czy spot ostatnio widzieli – mówi.

Mimo sporych nakładów na promocję OPP wychodzą na swoje, bo z roku na rok rośnie suma datków przekazywanych w ramach 1 proc., a reklamy zwykle okazują się skuteczne – podkreśla "DGP".

Ale zdarzają się sytuacje odwrotne, np. Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia wydało prawie 12,3 tys. zł na kampanię reklamową, ale później zyskało zaledwie 151,5 zł z 1 proc.

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121016/LUBLIN/121019575

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Informacje o działalności fundacji można znaleźć w poniższym linku:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Fundacja-defraudacja-2295136.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

a i przypomniała mi się jedna rzecz, nie ma określenia w jakim czasie fundacje mają wykorzystać pieniądze z datków.
Oznacza to, że np. fundacja ma wpływy 1 mln zł, sto pięćdziesiąt tysięcy zł przeznacza na bieżącą działalność, sto tysięcy na reklamę, sto tysięcy na wynagrodzenia i np. sto pięćdziesiąt tysięcy na cel statutowy np. pomoc jakiemuś dziecku. Pozostaje więc 500 tysięcy złotych. I te pieniądze może złożyć np na lokatę. Te pięćset tysięcy może latami leżeć na lokacie, a odsetki można wykorzystać na bieżącą działalność lub choćby wynagrodzenia prezesów. Nikt zgodnie z ustawą nie jest właścicielem fundacji, bo fundacja ma fundamenty materialne (wpływy z datków) a nie osobowe.
Tak więc jeśli dziś dasz 100 zł to nie znaczy, że jutro zostaną przeznaczone na chore dziecko. Może to być za 5 lat lub wcale.
Każda fundacja musi co roku składać sprawozdania finansowe, a wiadomo, że papier przyjmie wszystko. Można dzięki kreatywności księgowego odpowiednio przedstawić takie sprawozdanie, aby zamydlić ludziom oczy.

http://niepoprawni.pl/blog/2183/wosp-czyli-biznes-sie-kreci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

kukułka mimo wszystko masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz oczywiście jezeli czytasz. Nasza romowa to ja o chlebie ty o niebie. Daruj sobie i nie napinaj się bo robisz to w złym kierunku. Za grosz nie zrozumialas sensu moich wypowiedzi - dosłownie za grosz i dalej breniesz w te swoją wybacz bezgraniczną głupote.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Fantic, wspierać ideę to jedno, a wspierać naciągaczy wykorzystujących tę ideę to drugie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Powiem Ci tak, gdyby formuła programu polegała na tym, że wysyłając sms-a na Julę były do niej przypisane i miałyby potem trafić do łomżyńskiego hospicjum, to bym może go wysłał. Ale tak nie jest, bo pieniądze trafiają do jednego wora, który trafia do telewizji publicznej i tam zostają.

To jak określasz zjednoczenie narodowe łomżyniaków w tym programie to jeden wielki blef na który się nabrałeś. Cytuję "Jula to się sprawiła dobrze i nie można do niej mieć uwag . Wybrała szczytny cel i konsekwentnie dążyła do jego realizacji". Jeśli tak jest, niech pieniądze z gaży przeznaczy na hospicjum.

Ten program był dla niej również formą wypromowania się i nie piernicz mi tu, że nie wiem o co ci chodzi. Nic jej nie zazdroszczę, ale nie jestem tumanem żeby wspierać działalność telewizji bo na nią i na wynagrodzenie Juli i innych artysów idą pieniądze z sms-ów.
Julę można wspierać w prawdziwych konkursach, listach przebojów, a nie w takich programach show.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

macie sraczkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

chyba ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

ja nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org