wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

A co z trym MPEC_em chyba chcą sie rozgrzać bo zima tuż tuż, obawiam się że wybrali za mało nicków bo tylko 5 i zastanawiam się czy ta ilość wystarczy na cały sezon grzewczy.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

wszystko zależy od tego jak wagowo wypadnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Maruda CBS bylo juz u ciebie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

no prosze to jednak wszyscy czytaja to forum..normalnie usmialam sie po tym artykule
maruda rzepicha jestescie slawni macie swoje 5 min :D

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Panie Maruda znam jak coś dobrego adwokata niedrogi i dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

rafikkkkk25:)

Podziękówki ale sam sobie doskonale radzę w takich sytuacjach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

martuchnam :)

I po co nam bitwa na głosy ??? :):)

Starczy tylko mądre myśli przelewać na forum :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

no to lipę panowie macie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

maruda już nie jesteś taki cwany???? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

zaproponowałem z grzeczności ,bez urazy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Autor: edi# (---.elomza.pl)
Data: 12-10-12 17:45

Maruda CBS bylo juz u ciebie ?

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Okno zostawiam na noc otwarte, żeby nie musieli sąsiadów w srodku nocy budzić :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

rzepicha, akurat ciebie nie żałuję...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

niedługo będzie koniec zasmiecania przez marudę forum pewnie po zezowatm szczesciu siedziec teraz pojdziesz ty :) doigrał się hehehehe:) mam nadzieje że już manatki pakujesz i dyski formatujesz hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

raqlan czy ja dobrze widze??zezus siedzi??nie pomylilo ci sie?

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

No i mamy Białoruś w Łomży;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Trzeba było zainstalować TOR-a
https://www.torproject.org/
Jeams już sobie zainstalował :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

dobra tam maruda marudą, ale już widać że ACTA zaczyna działać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

to już nawet nie można się wypowiedzieć na forum, wg. konstytucji istnieje wolność słowa, wg. władz nie istnieje żadna wolność oprócz ich własnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Wiecie ja proponuję nagłośnić tę sprawę dalej w Polskę.... niech telewizja się zainteresuje.... inne media... nie wiem jak wam ale mi to bardzo się nie podoba że po takim czasie od zamieszczenia na forum tych wpisów MPEC dopiero teraz zainteresował się tą sprawą... może kolejne podwyżki się szykują??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

w polsce jest wolnosc slowa ale nie dla zwyklych ludzi niestety..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

ładnie ładnie wolność słowa w praktyce nie istnieje, wystarczy wypowiedzieć się na forum i już jesteś pociągany do odpowiedzialności karnej za swoje słowa. Niby konstytucji RP gwarantuje wolność słowa, ale zawsze znajdzie się ktoś głupi aby sprowadzić nas do swojego poziomu i pokonać doświadczeniem, władzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

A ja w ogóle bym się tym nie przejmował i miał gdzieś tych buraków, którym przeszkadza że się o nich mówi. Wolność słowa, nikt nie ma prawa nam tego odebrać. Nieporadne sku*wysyny, wymieńcie jeszcze mój nick.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Czytam artykuł i własnym oczom nie wierzę, ktoś chyba się wehikułem czasu z innej epoki teleportował :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

oj mowiłem to tylko tak odczuciem , ze moze i siedzi jakies pol roku temu slyszalem ze na forum komus podpadł i do dzis dnia nie widzę jego nicka tu na forum a bardzo sie za nim stęskniłem :) jaka szkoda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

a moze pisze pod innym :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

hahahaha... dla tego od pewnego czasu maruda nie wtrąca swoje 5 groszy w tematy bo wyciska pot z swoich smerfowych slipków ...

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

W końcu, ktoś się wziął za dzieci neostrady, które czują się bezkarne w internecie. Brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Heh czytałem właśnie artykuł przez który tyle szumu i uważam że podając taki powod prezesik może sobie tylko pogadać. Mam tylko nadzieje ze portal nie udzielił żadnych informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

toć to jest śmieszne to co sie wyrabia, żarty żartami ale ja tu widzę normalny jawny zamach na wolność słowa. Tylko dziwne że po takim czasie się zainteresowali hm o co tu chodzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Właśnie dzisiaj Giertych przegrał w sądzie sprawę o obraźliwe komentarze, które internauci zamieszczali na forum faktu pod jego adresem:

http://www.fakt.pl/Roman-Giertych-przegral-z-Faktem-Fakt-wygral-z-Romanem-Giertychem-w-sadzie-Porazka-Romana-Giertycha-w-sadzie-,artykuly,181474,1.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

mpec to zlodzieje i niech mnie pozywaja

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Zobaczcie jakie są komentarze w Onecie, MPEC to pikuś. Mały pikuś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Swoją drogą panowie pewnie korzystają z majówki i chętnie obchodzą święto Konstytucji 3 Maja, ale to chyba na długim weekendzie tylko się kończy i tylko to dla nich oznacza.

Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA
Art. 54.
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Jeśli byłoby to karalne, to dzisiaj Tusk powinien pół Polski postawić w stan oskarżenia, bo się niepochlebnie o nim wypowiadają, bądź pomawiają o różne kwestie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Znajac zycie wsrod uzytkownikow forum ktorych chce poznac kierownictwo sa.......pracownicy MPEC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Wolność słowa w Polsce?

Tu jest gorzej niż na Białorusi.

Reżim tępi każdego kto odważy sięmieć inne zdanie niż reżim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

maruda w koncu wema ci cie za d..e

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

W tej firmie zawsze byli ludzie ktorzy za przeproszeniem sr....we wlasne gniado.....mieli duzo do powiedzenia....ale anonimowo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Ale jazda, nadszedł czas mgieł a wiadomo zwierz we mgle tumanieje.\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

a pamietam jak ten maruda cieszył się, że reżim ściga ludzi za wpisy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

a ja bym proponował się zebrać i pokazać co sie o tym wszystkim myśli. A i na pewno zajęła by się tym ogólna telewizja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Ja już wysłałem ten artykuł do kilku stacji TV.... wysyłajcie i Wy im więcej dostaną tym większą ciekawość wzbudzi....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

belfer, ktoś się popisał kompetencjami i nieuchronnie idzie ku upadkowi, haha, niezłą rozrywkę zapewniło MPEC na piątkowy wieczór:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

hahahah:):)
A mi to bimba :):)

My napisaliśmy otwarcie to jak ich oceniamy i co o nich myślimy :)

A wy będziecie beczeć jak barany i płacić ile wam będa kazali :):)

Taka jest róznica pomiedzy 7 z forum a resztą pokornych cieląt :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

A może zorganizujmy jakąś manifestację z transparentami, niech cała Polska dowie się jak łamią w Łomży podstawowe prawa Konstytucyjne, do wolności słowa i wypowiedzi.
Przecież dotyczy to Nas wszystkich, mających własne zdanie i piszących na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

belfer :)
My nie ukrywamy się za torem :):)

Takie mamy prawo i je wypowiedzieliśmy :)

I nikt nam tego nie odbierze :)
Ale jest możliwość ściągnięcia TV24:):) i nie będzie najmniejszego problemu z tym :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

ja juz zgłosiłem do uwagi tvn narazie jestem na etapie wymiany @. Ale jest zainteresowanie sprawą zgłaszajcie i wy a z tą manifestacją dobry pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Dziwna ta strona MPEC-u, jakaś prywatna, domowa, o co tu chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

http://ns1.hi.pl/forum/read.php?f=2&i=378788&t=378785

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy



Ja i Maruda(reszty nie widzę) podejrzani, oskarżeni czy cholera wie co w tej sprawie udzielać się nie możemy, ale może ktoś poprowadzi akcję zbierania podpisów powiedzmy pod Kauflandem, tych wszystkich, którzy uważają że płacą za drogo za ogrzewanie. Biorąc pod uwagę bezrobocie, zarobki itp. w naszej Łomży nazbiera się kupa ludu i możemy wtedy wiele. Możemy nawet przeprowadzić referendum dotyczące władz Miasta, jak i Władców spółek tegoż.

Panowie Posłowie, Radni do ROBOTY wyborcy czekają, a i miejsca pracy mogą się zwolnić.

Jestem przekorny, mam swoje zdanie, nie zmienię go będąc zastraszany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

belfer :)
Nie bzikuj oni wszyscy maja nas głęboko gdzies :):)

nie to miasto i nie ci ludzie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Po co Ci taka akcja? Wystarczy złożyć do administratora wniosek z podpisami większości bloku, o rozliczanie ciepła z węzła dochodzącego do bloku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Dla 4lomża też to jest nie na ręke :)
Dla nich najlepsi są gimbusi piszący o kebabach i klubie Milano :):)

Jestem pewien że nasze dane udostepią bez słowa sprzeciwu :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Maruda, nie marudź, będą wówczas mieli kłopoty, dopóki prokuratura się tym nie zajmie, po to napisali artykuł, bo tego robić nie zamierzają:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

popieram i chetnie się przyłacze do protestu. Przeczytałem te posty odnośnie MPEC i n ie bardzo widzę tam jakies podstawy do przedstawienia zarzutów osobom o zainteresowanych nickach. Policja na polecenie prokuratury musi pewne czynności wykonac ale prokuratura to w końcu umorzy.

Dziwi mnie bardzo postawa dyrekcji MPEC bo jest to pierwszy taki przypadek w mieście i na dodatek przyznać trzeba ,ze skandaliczny.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Skandal! Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje słowa! Co za kraj!...

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Nie mogłem się powstrzymać od komentarza. Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może istnieje trolling na 4lomza ale forum jest dla forumowiczów a nie dla urzedasów co popijają kawke i szukają pretekstu żeby się wzbogacić prezesiki!!!!!!! Ci co pisza adekwatne komentarze są eliminowani a dlaczego? Bo piszą prawdę. To są tak zwani niewygodni ludzie. Potępiam takie zachowanie ,solidaryzuję się z wami POzwani...

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Tym komendantem policji i policjanci to sa jakies kolki. Policja nie ma prawa zadac danych bez nakazu prokuratora. Tak samo 4lomza nie powinna bez zgody udostepniac danych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

jak 4lomza udostępni, to może mieć kłopoty:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

lepiej zbierajcie chrust w pobliskich lasach na zime bo was odetna HEHEHEHE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Dobre te forum zawsze moze czyms zaskoczyc HAHAHA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Niech i mi wolno będzie napisać kilka słów pochwały bo Ci ludzie ukrtyci pod nickami są dla nas tymi którzy pokazują nam światełko w tunelu, i chwała im za to, brawo wszystkim trolom za ich odwagę i trzeźwość umysłów. Nasza Łomża nie jest Nasza, a jest i była cwaniaczków którzy wożą sie furami za nasze ciężko zarobione pieniądze, dają się ponieść swojej megalomani bo przecież oni wszystko wiedzą najlepiej i tylko oni mają rację. "maruda" dla mnie jesteś góru bo jako jedyny nie chowasz głowy w piasek i dlatego jesteś wielki.
Pamiętamy oświadczenia prezesów o tym iz nie będzie podwyżek ale zaraz po tym jak sobie przyznali premie i nagrody ogłosili podwyżki podyktowane trudna sytuacją firmy MPEC. Jeszcze chcę apelować do naszego prezydenta aby zabrał głos w tej sprawie bo ta sytuacja dzieje się na jego terenie i po części jest za nią odpowiedzialny aby postawił sie w sytuacji jego wyborców których nie stać na kolejne podwyżki. Proszę tez o wypowiedzi mieszkańców Łomzy czy głosy marudy i pozostałych odważnych ludzi są nam potrzebne czy nam szkodzą. Zarząd Mpec nie proszę o nic bo swoja postawą dowiedli iż dla nich liczy się tylko ich wygoda i stan posiadania.
Spodziewam sie rozszerzenia listy nicków do ujawnienia :-).
Z poważaniem "saguaro" malutki trybik wielkiej machiny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

" kto bogatemu zabroni ? " haha, ale bym piał jak by się okazało, że tych 5 bohaterów afery to dzieci z podstawówki, haha chciałbym zobaczyć wtedy te miny :O

idzie jesień i chyba kogoś depresja nosi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

:) maruda coś zamilkł pewnie oknem wszedli hehehehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Spokojnie, ja nie takie problemy miałem przez to forum a dlaczego? bo walczę o prawdę tak jak maruda i reszta

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

MPEC chce narobic problemu 7 uzytkownikom z forum a jeszcze moze byc tak ze sobie narobi kłopotu bo ta sprawa ściągnie telewizję i dopiero narobi się zamętu. Z ciekawością czekam na dalszy rozwoj sprawy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

WOLNOŚĆ SŁOWA!!!!!!!!
czytalem artykul i szczerze nie widze tak naprawde nic obrazliwego w tych tekstach. ani nie wyzwali, nie obrazali, tylko wyrazili swoja opinie. ublizyli im? nie sadze. szkoda gadac co sie dzieje

bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

OjciecR -- gluchoniemy :))) i lec odrazu na po policje - a ja tobie pomoge , nie jestem taka suka zlosliwa :)))))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku :)
A co jest z tym związane ??

Oczywiście że premie i nagrody:):)
Ale jak tu wystapić z wnioskiem o takie profity kiedy społeczeństwo łomzyńskie ma takie a nie inne zdanie o tej instytucji ?

W żaden sposób się nie godzi bo znowu opluja i narobia krzyku :)

Więc co zrobimy Panie i Panowie??

Ano postraszymy największych krzykaczy , zamkna jadaczki a pieniążki wartkim strumieniem popłyną na nasze konta po nowym roku :):)

Ot i cały powód zamiesznia :):)


A ja sie tylko zapytam MPEC-u !!!

Gdzie są wasze obietnice z lutego lub marca że podwyżek na ciepło w tym roku nie będzie ???

Wszak na tym forum z waszych IP padały zapewnienia że nic takiego nie będzie miało miejsca!!!!!!!!!!


Niechce mi się grzebac tyle miesięcy wstecz , ale jeżeli zajdzie taka potrzeba to odszukam te wasze zapewnienia i rzucę wam prosto na biurka !!!!!!
I zobaczymy czy nie nazwałem was słusznie w kwietniu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

polecam zapoznanie się z artykulem "Giertych przegrał z Faktem w sądzie " z dnia 12 października 2012 strona 3 wydanie papierowe. być może jest w necie. To powinno wiele rozjasnic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Witam . Popieram ludzi piszących na tym blogu . Przez kilka lat za ogrzewanie w Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej byliśmy rozliczani za 11 miesięcy DLACZEGO????? .Nie rozumiem że tak się działo.Proszę nie straszyć blogowiczów . Teraz dali nam nowe czujniki Dlaczego????. stare się znudziły , ? . To my płacimy za dosłownie wszystko..... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Prawda w oczy kole i to stara prawda szczególnie u nas w takim zadupiu jak Łomża. Przekonało się o tym wielu. Oszukiwanie, donosy, zazdrość, pazerność i zakłamanie to cechy wielu nie tylko w MPEC-u. Nie trzeba szukać daleko, proszę sobie dopowiedzieć.......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

dzis o 6 rano nikt nie zalomotal w drzwi. bede zdawala relacje jako pierwszy "bandzior" :)) jak pisze Maruda ( tobie sie wydaje ,ze mnie pierwsza zgarna:))) ale w policyjnym samochodzie pewnie sie poznamy:))) Pozostal nam tylko smiech i kpiny - nikt nam tego nie zabroni! Juz na powaznie ---------zastanawiam sie czy nie wywiesic jakiegos baneru z napisem "rzepicha" aby nie musieli bladzic!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Drugi ,,bandzior " tez melduję się na stanowisku :):)

Nikt przez okno mnie nie wywlukł :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

no dzis to nie ma kto nas zgarnac bo nie stanowimy zagrozenia:)) tylko dyzurne sluzby ale jutro ?? nic nie wiadomo! jak pisalam w pogotowiu wszystko przygotowane ( pasta, szczoteczka, majtki ,stanik no i jakis dres na tylek ):))) No jakos elegancko musze wygladac jak pojde na przesluchanie -----------no ze zaprowadza mnie do celi przesluchan ktora znajduje sie w areszcie:)))))))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

maruda trzymam kciuki żeby wszystko potoczyło się ok...
_mały_ pewnie też trzyma...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Powodzenia życzę wszystkim i mam nadzieje że tą sprawę wygracie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

wygramy ale!!!!!!!! z poparciem internautow! jak widze ci cos soba reprezentuja zamkneli geby jak "trzy malpki" nie widze , nie slysze , i nic nie mowie!!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

_małego_ JESZCZE nie ma, a marudy JUŻ nie ma...uszanujmy to ze chcą w tych ostatnich dniach uczestniczyć w niedzielnej mszy świetęj... ( szczególnie maruda :) a _mały_ tak tylko dla towarzystwa - bo nie należy do tych "7 wspaniałych" ściganych za wpisy...cfaniaczek :*)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

rzepicha popieram trzeba się solidaryzować coś wiem o tym niestety mój post też przycichł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Czy jakaś stacja zainteresowała się tą sprawą? :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Warto napisać do sprawy dla reportera, bo polsaty i te tvny raczej w cewce mają tak "mało inwazyjne" sprawy chociaż i w przypadku tvp nie wiem czy warto zawracać głowę dziennikarzom bo to dla nich żadna sprawa.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

co najwyżej można nagłośnić w TV Narew jako ciekawostkę.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

_mały_ to mteraz trzyma :):)
Ale swoją Mariolkę za coś tam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

A Ty maruda kogo i za co trzymasz?????A no tak....rzepichę w radiowozie będziesz łapał i trzymał hahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

bla bla bla :):)
Ja to będę trzymał spoednie w ręku żeby mi ze strachu nie spadły:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

WSZYSCY JESTEŚCIE NA LIŚCIE MPECU i jedziecie na sybir kopać gaz łupkowy HAHAHAHA xD

PS: Coś Na Free

Przychodzi Maruda do M.P.E.C i pyta się sekretarki:
- Naczelnik przyjmuje
- Nie odmawia...

Sekretarka do prezesa urzędu.
- Szefie, przyszedł e-mail do pana!
- Niech wejdzie

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Czytam, czytam i się śmieję z głupoty zarządu MPEC, bo takich debili tylko ze świeczką szukać. Czekam z niecierpliwością kiedy ta sprawa odwróci się przeciwko nim i to nasi forumowicze będą ich straszyć policją i sądem.
Najwyraźniej wielcy nabijacze portfela nie znają polskiego prawa, ba nawet konstytucji, ale co się dziwić, w Łomży głównie oszołomy siedzą na wysokich stołkach (widać tu dobrze, że człowiek pochodzi od małpy).
Cieszę się, że z tą firmą nie miałam nic wspólnego. Ciepło w moim domu zależało tylko i wyłącznie od tego ile wrzucę do pieca, a pieniądze wydane na opał tylko ode mnie, a nie chciwości innych człowieczków.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

a ja mam to wszystko gdzies :)
Już zaopatrzyłem się w trociniak :)
Jutro idę do znajomego własciciela tartaku po trociny i niech mi EMPEC zakręca kurek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Ciężka praca urzędnika ciepłowni:

http://www.youtube.com/watch?v=2gdXnltqbPg

Z cyklu humor urzędniczy tj. krótki dowcip:

Kolega z MPEC: Dużo te autobusy palą?!
Kolega z MKP: Wiem tylko ile pali pusty... A jak tam wasze ciepło?
Kolega z MPEC: Prywatyzujemy.
Kolega z MKP: To niczego nie będzie...
Kolega z MPEC: Zarząd będzie...

"Keep it"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

maruda, za domem mam hałdę drewna, możesz trochę przygarnąć, żebyś nie zamarzł w zimę ;p

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

nikt nie moze nam zamknac buzi do marudy i belfera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

ehh ...afera goni afere . Amber gold wydoil ludzi z kasy i MPEC tez doi z kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal! MPEC ściga ludzi za wpisy

Dlaczego temat o zołdziejach MPEC zniknoł ze strony głównej ? chcą pozamykać ludziom gęby, wystraszyć i dalej sobie zagrabiać ....

A wogóle dlaczego zajeła się tym kryminalna... chyba najpierw pisze się wniosek do prokuratury o ujuawnienie danych, no chyba że gośc z MPEC ma zioma w kryminalej ;) i tak załatwia sprawy ... jestem za ludżmi z forum !!! mam ***** dość złodzieji w tym kraju !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org