sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
biegły sądowy rzeczoznawca

Poszukuję namiarów na biegłego sądowego rzeczoznawce z Łomży bądź okolic który jest rzeczowy i nie zedrze z człowieka za dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

Witam,
Proszę podać swój adres mailowy, gdyż forum niniejsze nie jest odpowiednim miejscem na tego typu konwersacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

w sądzie mają listę i Ci udostępnią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

I owszem listę biegłych sądowych mają w Sądzie Okręgowym na Dwornej. Ale czy ją udostępnią? Z tym może być niestety problem, szczególnie jeżeli biegły zastrzegł swoje dane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

Sorry bardzo, info proszę na maila cichy57@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

Cichy, polecić Ci mogę dr inż. Przemysława Stawiarskiego , pracuje w całej Polsce , jest wieloletnim biegłym z dużym doświadczeniem, mnie bardzo pomógł. Co do cen nie wiem bo nie miałem porównania, od razu się na niego zdecydowałem bo słyszałem że jest jednym z najlepszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

ale biegły w jakiej sprawie, bo to ma znaczenie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

Nie tyle w jakiej sprawie, co biegły jakiej specjalności. Bardzo słuszna uwaga! Może i ja mógłbym tu jakoś pomóc? Poprosimy o troszeczkę więcej szczegółów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

4 feter ale jaki by był sens? szukać pracy i zajęcia jako biegły a jednocześnie się ukrywać? ( reklama dzwignią handlu)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

Kiedyś korzystałam z porady lekarza sądowego i o ile dobrze pamiętam to nawet to (kontakt ) było podane na tablicy informacyjnej w pomieszczeniu sądu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

A nie przyszło Ci do głowy, że niektórzy nie potrzebują reklamy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

Z medykami to akurat całkiem inna sprawa. Do usprawiedliwienia nieobecności w sądzie wymagane jest zaświadczenie wystawione przez lekarza sądowego. Dlatego ich listy muszą być ogólnie dostępne.
W przypadku biegłych innych specjalności nie ma takiej potrzeby. W końcu kogo interesują dane biegłego np. z dziedziny filatelistyki albo astronomii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

Chodzi o biegłego sądowego rzeczoznawce z budowlanki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: biegły sądowy rzeczoznawca

Cichy, dzwoń do Stawiarskiego jak pisałem, bardzo rzeczowy i dokładny gość, masz tu numer 603 324 300

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org