sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentysta dzieciecy.

Witam, czy ktos z was zna, lub ma jakis namiar na dentyste dzieciecego. Takiego, ktory ma dobre podejscie do dziecka, bedzie to pierwsza wizyta malucha i nie chce zeby od razu przestraszylo sie dentystow :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

http://modent-lomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

tak na wyszńskiego fajna pani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Osobiście polecam drJakubowską, która przyjmuje na Wyszyńskiego. Chodziłam do niej z córką i byłam zadowolona. Pani doktór jest cierpliwa i wg. mnie ma dobre podejście do dzieci.

Ilka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

na wyszyńskiego dr teresa wróblewska,polecam tą panią, ma fajne podejście do dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

na wyszynskiego p. JAKUBOWSKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Zdecydowanie Jakubowska sama chodziłam do niej jako dziecko.Sama teraz mam dziecko i byłam kiedyś córeczką która miała może 2 latka i nie było żadnego płaczu, a byliśmy z 3 razy.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

borawska na kazanskiej!ma super podejscie do dzieci

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Jakubowska na Mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

ANN-DENT na Łagody, dr Sęk, naprawdę polecam, super podejście i komfort

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

dr Sęk to się nawet dla dorosłych nie nadaje. Bardzo nieprzyjemna. Raz u niej byłam i więcej nie pójdę, a tym bardziej z dzieckiem.

Czy dr Pióro przyjmuje dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

zielona biedronko może jak zwykle nie umyłaś zębów, ponieważ dla mnie była bardzo miła i jestem bardzo zadowolona, zresztą ile ludzi tyle opinii, zawsze możesz iść do kogoś innego ( na pewno ci się uda znaleźć innego stomatologa i jeszcze może na nfz bo ci się zapewne to marzy)
żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

ania rubik - możesz mi wyjaśnić czemu mnie obrażasz? Bo mam inne zdanie? Bo wg mnie (i nie tylko wg mnie) ta pani jest niemiła? Żenadą to jest twój post. Oburzyłaś się na moje zdanie jakbyś co najmniej sama była dr Sęk. A może nią jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

bo jestem zaskoczona taką opinią, ja chodzę z dwójką dzieci już 2 lata i jest naprawdę ok, ale każdy z nas może mieć różne odczucia, każdy ma swojego ulubionego fryzjera, dentystę czy sklep ok... Na szczęście jest prawo wyboru. Kto szuka ten znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

podejscie maja w "bodencie" na sybirakow mile panie nie strasza malych dzieci tylko ze to jest klinika dentystyczna chodzilem kilka razy tam i bol zebow ustapil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Mile panie prosze bez klotni :) i dzieki wszystkim za opinie :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

ania rubik - a nie mogłaś napisać tak od razu? Zamiast mnie obrażać? Sama piszesz, że każdy może mieć inne zdanie. Ja byłam 2 razy u dr Sęk i obydwa razy była niemiła, więc więcej do niej nie pójdę, a tym bardziej z dzieckiem. Ale jeśli Ty jesteś zadowolona, to przecież nikt Ci nie broni korzystać z jej usług. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie oparte na własnym doświadczeniu :)


Mam pytanie do osób, których dzieci mają już wyleczone zęby - czy zęby u dzieci były leczone ze znieczuleniem, czy też bez?
Bo jedna z dentystek powiedziała, że ona leczy zęby u dzieci wyłącznie bez znieczulenia, a dla mnie to trochę.... barbarzyńskie? Sama zawsze korzystam ze znieczulenia, więc czemu mam go odmawiać dziecku? Boję się, że dziecko będzie potem miało złe wspomnienia i nie zechce więcej chodzić do dentysty.
A jak było u Was?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

dziecko samo powinno zadecydować.. dentysta ewentualnie powinien powiedzieć, że najpierw spróbujmy bez znieczulenia, a jak zaboli znieczulimy :) dla dzieci są teraz specjalne maści znieczulające.. nie koniecznie musi być to zastrzyk :) jeśli dentystka bedzie tak postępować jak mówisz, to zniechęci dziecko i potem bedzie sie bac dentysty :) dodatkowo można dzieci zchęcić kolorowymi plombami :) polecam dr Budzanowską na wyszynskiego w przychodni

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

dzięki za odpowiedź :) Może ktoś jeszcze się wypowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Czy ktoś może mi podać numer telefonu do dr. Anny Jakubowskiej?
Czy ta dentystka przyjmuje na NFZ?

Podobno przyjmuje na Wyszyńskiego. Szukałam w Googlach i nie znalazłam ani jednej informacji o takim gabinecie na ul. Wyszyńskiego. Wyskakuje mi, że dr Anna Jakubowska przyjmuje na ul. Mazowieckiej. I teraz nie wiem, czy to ta sama Pani dr? Czy to dwie różne dentystki? Numer telefonu do gabinetu przy ul. Mazowieckiej jest nieaktualny (nie ma takiego numeru), więc nie mogę zadzwonić i sama sprawdzić.

Z góry dzięki za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Jakubowska potwierdzam tylko nie wiem gdzie teraz przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Wiem że są dwie panie Jakubowskie
Ta do ktorej chodziłam z dziećmi przyjmuje na Mazowieckiej tylko prywatnie,rok temu wizyta 80zł.
Numer telefonu
694 293 279

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Dzięki prymulka :)
Spróbuję zadzwonić po weekendzie.

A może ktoś się orientuje gdzie przyjmują dzieci na NFZ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Dentysta, który plombuje dzieciom zęby mleczne niech zmieni zawód. Czyści się i otwiera, bo jak zaplmbuje to ja jakiś czas zrobią się mikrouszkodzenia, które nie są widoczne i tam zagnieżdża się paciorkowiec, który powoduje nawracające anginy, zapalenie stawów, mięśnia sercowego. Dzieci mają wysokie miano ASO i dostają antybiotyki. Oświeciła mnie Pani doktor Sławomira Wądołowska dentystka i dziękuję jej za uratowanie zdrowia mojego dziecka. Przyjmuje na ul. Talesa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Tak naprawdę, to znam tylko jedno centrum stomatologii z prawdziwego zdarzenia, które ma naprawdę świetne podejście do dzieci. Jest to bardzo istotne, żeby maluch się nie zniechęcił. Poczytajcie sobie tutaj http://www.stomatologiadziecieca.com/komfort-leczenia/. Warynki mają naprawdę komfortowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

W sumie to przypadek, bo akurat byliśmy w Poznaniu, a dziecko miało problem z zębem, musieliśmy iść do dentysty. To się nazywało newdentclinic - pierwszy raz widziałem miejsca, gdzie tak potrafili podejść do pacjenta. Nasze dziecko od dawna boi się dentysty, a oni potrafi zagadać, zmienić temat, wszystko bezboleśnie. Świetni ludzie, ale raczej kolejnej okazji wizyty mieć nie będziemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta dzieciecy.

Nie brakuje teraz placówek, które zajmują się zębami dzieci. Tutaj http://www.awodent.pl/pl/stomatologia-dziecieca/ masz namiar akurat na klinikę w Warszawie, ale pewnie u siebie też coś znajdziesz. O zęby dzieci trzeba dbać od małego i nie można na tym oszczędzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org